Cestovní pojištění – srovnání cen

Co také spadá mezi motorová vozidla? Logicky i traktory, a tak je jasné, že i povinné ručení pro traktor by mělo být prioritou u každého majitele tohoto zemědělského stroje. Pokud totiž s traktorem způsobíme nehodu, je jasné, že daná pojistka, tedy pojišťovna konkrétní škody zaplatí. A to až do výše sjednaných limitů. Ty patří rozhodně mezi ten nejdůležitější aspekt, na který je třeba dát si pozor, pokud právě povinné ručení pro traktor vybíráme a plánujeme uzavřít.

Záleží na konkrétní kategorie

 Podobně jako je tomu u osobních a nákladních vozů, i traktory se dělí do několika různých kategorií. Podle toho se následně určí základní ceníková cena pojistky. Samozřejmě povinné ručení pro traktor lze mít stejně jako v případě osobních vozů nejlevnější na trhu. Stačí k tomu využít náš porovnávač, zadat základní parametry pojišťovaného zemědělského stroje, a poté už odpovídající pojistku zvolit.

Uzavřít pojistku lze i online

Samozřejmě s výběrem té nejvýhodnější pojistky souvisí i fakt, že povinné ručení pro traktor můžete prostřednictvím internetu také uzavřít. Stačí základní údaje o majiteli traktoru, základní údaje o daném typu, a poté už několik kroků, kdy odsouhlasíte smlouvu, zašlete peníze a vytisknete zelenou kartu.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 91