Cestovní pojištění – srovnání cen

Nejenom majitelé aut, ale také majitelé motocyklů mají jednu povinnost, a tou je uzavření zákonného pojištění. To je označováno jako povinné ručení pro motocykl, a týká se všech jednostopých vozidel, bez ohledu na jejich výkon nebo kubaturu.

A důvod, proč povinné ručení pro motocykl uzavřít, je samozřejmě jasný. Pojistka má prioritně zaplatit všechny škody, které jsou způsobeny nehodou daného motocyklisty. A to ať už se jedná o škody na majetku, nebo ať už se jedná o škody na zdraví.

Porovnáním pojišťoven lze ušetřit

A jelikož povinné ručení pro motocykl dnes nabízí většina pojišťoven na našem trhu, je jasné, že lze jejich porovnáním také výrazně ušetřit. Ty pravou poté najdete třeba prostřednictvím našeho porovnávače, díky kterému můžete snadno vybrat tu nejlepší a nejvýhodnější pojistku na trhu. Stačí pouze několik základních údajů, a uvedené ceny se budou vztahovat přesně k vaší motorce.

Uzavření online je snadné a rychlé

Nejenom porovnání, ale samozřejmě i uzavření pojistky lze zvládnout online. Stačí technický průkaz motocyklu, potvrzení návrhu smlouvy a samozřejmě také zaplacení. A tím je povinné ručení pro motocykl plně uzavřeno, a tak není nutné mít jakoukoliv obavu vyjet na tuzemské, ale i zahraniční silnice.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95