Vážíme si spokojenosti našich zákazníků a jsme rádi, když se naši zákazníci chtějí podělit o zkušenost s našimi službami také s ostatními. Z tohoto důvodu jsme přistoupili k možnosti zobrazení uživatelských recenzí na tomto portále.


Veškeré recenze pocházejí pouze od skutečných zákazníků, kteří využili náš srovnávač. Abychom Vás ujistili, že tomu tak skutečně je, informujeme Vás o opatřeních, která jsme přijali za tímto účelem a opatřeních, které dodržujeme při zpracování a zveřejnění takových recenzí:


i) Možnost poskytnout nám recenzi je nabízena výhradně zákazníkům, kteří si prostřednictvím našeho srovnávače srovnali a/nebo sjednali některou ze služeb, které nabízíme („recenzent“), a to prostřednictvím odkazu v e-mailu, vedoucího k technickému řešení nástroje GetFeedback, provozovaného společností Momentive Inc.


ii) Recenze je sepsána přímo recenzentem a ohodnocena na stupnici 1-10, přičemž čím vyšší hodnocení, tím je daná recenze pozitivnější. Následně recenze zpracováváme manuálně, avšak pouze pokud obsahují osobní údaje, které odstraníme. Do textu recenzí nijak nezasahujeme ani není jinak upravován z hlediska významu textu. Dochází pouze k doplnění diakritiky, opravě gramatických chyb, případně slovosledu.


iii) S ohledem na množství recenzí není možné zveřejnění všech, proto jsou následně náhodně vybírány recenze tak, aby bylo zachováno konzistentní zveřejnění všech typů recenzí, tedy jak těch negativních, tak těch pozitivních, a to při zachování odpovídajícího poměru recenzí ohodnocených na stupnici 1-10 vůči počtu všech recenzí.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.