Povinné ručení kalkulačka

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 70 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení
 • S naším jedinečným nástrojem povinné ručení kalkulačka získáte rychle a zcela zdarma přehled o nejlevnějších a nejvýhodnějších nabídkách povinného ručení.

 • Kalkulačka povinného ručení udělá práci za vás.

 • Výpočet povinného ručení na auto je plně automatizované.

 • Kalkulačka povinného ručení funguje i bez registrace.

Povinné ručení kalkulačka Srovnejto

Často je pro řidiče velmi obtížné porovnat a vůbec se zorientovat v široké nabídce jednotlivých pojišťoven. S námi je to snadné, stačí do kalkulačky zadat základní údaje o vás a vašem vozidle a máte vyhráno. Obratem získáte nabídku všech variant povinného ručení. Můžete si tak ihned vybrat tu nejlevnější nabídku pro vás, nebo naopak takovou nabídku, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám výší limitů plnění, kvalitou asistenčních služeb a škálou doplňkových připojištění. S naší kalkulačkou povinného ručení se sami přesvědčíte, kolik můžete ušetřit. Povinné ručení kalkulačka vám samozřejmě umožňuje vybrané povinné ručení ihned online sjednat.

Sjednat povinné ručení

Výpočet povinného ručení na auto

Cenu povinného ručení na auto ovlivňuje především objem a výkon motoru. Svou roli hraje také značka, model a hmotnost automobilu. S konečnou cenou zahýbe také pojistný bonus nebo malus. Pokud už dlouhé roky jezdíte bez nehod a máte sjednané povinné ručení na své jméno, můžete ušetřit až 70 % z běžné ceny povinného ručení. Malus, který nasbíráte za napáchané nehody, vám povinné ručení naopak prodraží. A to až na dvojnásobek.

Povinné ručení výpočet na míru

Abyste cenu povinného ručení u různých pojišťoven nemuseli sami složitě zjišťovat, vznikla služba povinné ručení kalkulačka. Ta pro vás srovná všechny dostupné nabídky, které si poté můžete seřadit podle ceny nebo relevance. Sami si poté vyberete to pravé pojištění pro vás. Bude to nejlevnější povinné ručení v nabídce, nebo naopak sáhnete po produktu se specifickými vlastnostmi?

Povinné ručení kalkulačka bez registrace

Obrovskou výhodou naší online kalkulačky povinného ručení je, že ji můžete využívat i bez registrace. Její funkčnost přitom není nijak omezena a dostanete z ní vždy maximum. A pokud vám něco nebude jasné, neváhejte se obrátit na tým profesionální zákaznické podpory, který vám rád pomůže se všemi dotazy.

Sjednat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).