Sazby povinného ručení

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení musí být ze zákona sjednáno pro každé motorové vozidlo, které je aktivně provozováno. Pojišťovny při výpočtu cen povinného ručení přihlížejí k různým parametrům. Neexistují proto žádné pevně dané sazby povinného ručení. S cenou pojištění zahýbe především objem a výkon motoru spolu s vaším bonusem nebo malusem.

Sazby povinného ručení

Pevně dané sazby povinného ručení sice nikde nenajdete, někdy se ale sazbami rozumí kategorie povinného ručení, které se určují podle obsahu motoru. Připravili jsme pro vás přehledné tabulky, ve kterých si můžete prohlédnout tyto kategorie a orientační ceny povinného ručení.

Jak najít nejvýhodnější povinné ručení?

Nejsnazší cestou k optimálnímu povinnému ručení je porovnání všech dostupných nabídek přes online srovnávač povinného ručení. Stačí do něj vyplnit základní informace o vás a vašem vozidle a v mžiku zjistíte, jaké sazby povinného ručení jednotlivé pojišťovny nabízí. Pokud vám některá z nabídek padne do oka, jistě vás potěší, že si povinné ručení přes srovnávač můžete rovnou i sjednat.

Spočítat povinné ručení

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.