Cestovní pojištění – srovnání cen

Povinné ručení dnes musí mít ze zákona uzavřeno každý majitel nebo provozovatel vozu či motocyklu. Samozřejmě každý chce, aby byly sazby povinného ručení co nejvýhodnější. Ty ovlivňujeme nejenom my naším bonusem nebo malusem, ale ovlivňuje je třeba i objem motoru dopravního prostředku, který pojišťujeme. Vliv na cenu ale může mít také lokalita, kde máme vůz přihlášený, nebo hlavně cenová politika konkrétní pojišťovny.

Jak zjistit aktuální ceny?

Samozřejmě ideálně podle našeho porovnání, díky kterému máte jedinečnou možnost zjistit to, jaké sazby povinného ručení mají jednotlivé pojišťovny právě s ohledem na vaše auto. Ty zjistíte samozřejmě velmi snadno, z pohodlí domova a během pár desítek vteřin. To jediné, co je k tomu totiž potřeba, je logicky i informace o konkrétním pojišťovaném voze. Jedině tak získáte i konkrétní cenu.

Pojistku rovnou zavřete

Mezi velkou výhodu této možnosti patří samozřejmě i to, že máte možnost danou pojistku ihned uzavřít, a to za vypočítanou cenu. Stačí totiž potvrdit zadaná údaje, zaplatit první částku a dále už si jenom vytisknete zelenou kartu. A to ať už uzavíráte pojistku na aktuálně koupený vůz, nebo jste sazby povinného ručení chtěli použít ke zjištění aktuálních cen na našem trhu.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 96