Kdo jsme

Není to zas až tolik o nás...

Jako o tom, co můžeme udělat pro vás.

Pomůžeme vám ušetřit na domácích výdajích, jednoduchou, přehlednou a časově nenáročnou, cestou. A zadarmo.

Najdeme pro vás to nejvhodnější a nejlevnější pojištění vozidla, pojištění domácnosti, dodavatele energií, cestovní pojištění, osobní úvěr...

Vše na jednom místě.

Shromáždili jsme na jedinou stránku finanční, pojišťovací, energetické a další produkty — aby vy jste už nikdy nemuseli trávit celé dny vyhledáváním, počítáním a zmatky (a nakonec stejně propásli lepší nabídku). Nejsme však nováčci. Naopak, vytvoření portálu Srovnejto.cz bylo možné právě díky naším bohatým, mnohaletým zkušenostem v oboru.

Nevyděláváme na vás vůbec nic. Pouze pro vás vyhledáme ideální variantu. Opravdu. Odměnu za uzavřenou smlouvu získáme od poskytovatele, na cenu produktu nemá žádný vliv. Vždy vám nabízíme tu nejnižší možnou cenu.

Tolik o tom, co umíme...

Nejdůležitější ale teď je — na čem dnes pomůžeme ušetřit VÁM?


Důvěryhodný partner

Společnost ePojisteni.cz, která provozuje web Srovnejto.cz, získala v roce 2008 licenci od České národní banky (ČNB), která umožňuje ePojisteni.cz spolupracovat se všemi pojišťovnami v ČR. ePojisteni.cz, s.r.o. podléhá důkladnému dozoru ČNB.

Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., IČ: 284 80 406, se sídlem Praha 3 - Žizkov, Bořivojova 878/35, 130 00 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 144679.

Pro své klienty provozuje společnost ePojisteni.cz klientské centrum nabízející komplexní asistovanou pomoc, individuální konzultace a osobní řešení nestandartních případů. Klientské centrem je umístěno v Praze. Detailní informace o klientském centru naleznete v sekci Kontakt.

ePojisteni.cz spolupracuje s následujícími pojišťovnami - Allianz pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., Česká pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovna a.s., Direct pojišťovna a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna a.s., Inter partner assistance, s.a., člen skupiny AXA, Kooperativa pojišťovna a.s., Maxima pojišťovna a.s., Pojišťovna všeobecné zdravotní pojišťovny a.s., Slavia pojišťovna a.s., UNION pojišťovna a.s., UNIQA pojišťovna a.s. Služby pro klienty jsou zdarma, společnost je odměňována ze strany pojišťoven procentuelní odměnou ze sjednaných a zaplacených smluv.

V případě, že nejste spokojeni s naším postupem při uzavření pojistné smlouvy, máte možnost proces sjednání reklamovat či si stěžovat. Naší hodnotou je spokojený klient a proto máme interní pozici arbitra, který tyto situace řeší. Kontaktovat jej můžete na emailu pravnik@epojisteni.cz. Pro pojistné smlouvy uzavřené spotřebiteli máte právo pro mimosoudní řešení sporu využít při neživotním pojištěné Českou obchodní inspekci (www.coi.cz) a při životním pojištění Finančního arbitra (www.financniarbitr.cz). Stížnost je možné podat i na ČNB. Reklamační řád je k nahlédnutí ZDE.

ePojisteni.cz je první pojišťovací makléřskou společností v České republice, která v roce 2011 přišla s vlastním televizním spotem a rozsáhlou billboardovou kampaní.

Od roku 2011 se ePojisteni.cz dostalo několikrát mezi 10 finalistů v kategorii internetové obchodování prestižní soutěže Křišťálová Lupa, ve které se každoročně udělují ceny nejkvalitnějším a nejoblíbenějším projektům českého internetu. Web ePojisteni.cz byl v témže roce též vyhlášen jako jeden z deseti nejlepších v soutěži WebTop100 v kategorii finance. V roce 2016 jsme Křišťálovou Lupu dokonce získali v kategorii marketingová inspirace.

Základní hodnoty společnosti ePojisteni.cz

  •  Naším cílem je nabízet spolehlivé, kvalitní produkty za nejnižší možné ceny tak, aby naši klienti nemuseli platit zbytečně drahé pojištění, opravdu ušetřili a v průběhu trvání pojištění byli naprosto spokojeni.
  •  Nabízíme maximální možný servis a péči. Naši specialisté na telefonních linkách, či na pobočce, vždy zdarma a ochotně vysvětlí jakýkoli dotaz, pomohou s jakýmkoli problémem z oblasti pojištění.
  •  Naši pojišťovací specialisté se perfektně orientují v aktuální situaci na trhu s pojištěním. Přistupují ke každému zájemci individuálně, osvětlí v případě zájmu všechny klady i nedostatky jednotlivých produktů a pomohou tak vybrat skutečně nejvýhodnější pojištění, každému dle jeho potřeb.
  •  Fungujeme hlavně online, nehonosíme se velkými paláci, nezaměstnáváme tisíce zaměstnanců, šetříme přírodu.
  •  Pomáháme potřebným - podporujeme kulturu a věnujeme se charitativním aktivitám.