Kdo jsme

Rozhodli jsme se postavit stoupajícím rodinným výdajům. Vytvořili jsme proto službu, díky které ušetříte svůj čas a peníze. Nabídky dodavatelů energií, pojišťoven i bank přehledně srovnáte i sjednáte online.

Ve Srovnejto.cz jsme spotřebitelé stejně jako vy. Řešíme, kde uzavřít nejlepší pojistku na auto, jak ušetřit na fakturách za elektřinu i mít nejvýhodnější mobilní tarif. Hledáme, srovnáváme a uzavíráme nejvýhodnější produkty z těchto oblastí, které v budoucnu rozšíříme o další možnosti, jak ušetřit.

Je mi jasné, že uzavírání pojistek, hledání vhodné hypotéky nebo dodavatele energie není zrovna oblíbenou činností, ale patří k životu každého z nás. Náš tým Srovnejto.cz je tu ale proto, aby vám pomohl tyto záležitosti vyřešit rychle, kvalitně a za dobrou cenu. To vše online a z pohodlí domova od srovnání nabídek, přes vybrání až po podepsání smlouvy. Takže se můžete rozloučit s dlouhým čekáním na pobočkách, jejichž otevírací doba se často kryje s vaší prací.

Srovnejto.cz je tu zkrátka proto, aby vám zjednodušilo život, ušetřilo drahocenný čas a také finance. Své chvíle chceme přece raději trávit s rodinou a přáteli než zdlouhavým obcházením poboček.

Na trhu nejsme žádnými nováčky. Do Srovnejto.cz s sebou přinášíme přes 10 let zkušeností z projektu ePojisteni.cz, spolu s připomínkami i nadšenými reakcemi od spokojených zákazníků.

Přeji vám příjemné srovnávání!

Jaroslav Gaisler generální ředitel
Srovnejto.czStatisíce zákazníků,
kteří u nás ušetřili

Jednoduché srovnání
za pár minut

Rychlá platba
kartou nebo převodem

Bez papírování a
obíhání poboček