Kdo jsme

Rozhodli jsme se postavit stoupajícím rodinným výdajům. Vytvořili jsme proto službu, díky které ušetříte svůj čas a peníze. Nabídky dodavatelů energií, pojišťoven i bank přehledně srovnáte i sjednáte online.

Ve Srovnejto.cz jsme spotřebitelé stejně jako vy. Řešíme, kde uzavřít nejlepší pojistku na auto, jak ušetřit na fakturách za elektřinu i mít nejvýhodnější mobilní tarif. Hledáme, srovnáváme a uzavíráme nejvýhodnější produkty z těchto oblastí, které v budoucnu rozšíříme o další možnosti, jak ušetřit.

Je mi jasné, že uzavírání pojistek, hledání vhodné hypotéky nebo dodavatele energie není zrovna oblíbenou činností, ale patří k životu každého z nás. Náš tým Srovnejto.cz je tu ale proto, aby vám pomohl tyto záležitosti vyřešit rychle, kvalitně a za dobrou cenu. To vše online a z pohodlí domova od srovnání nabídek, přes vybrání až po podepsání smlouvy. Takže se můžete rozloučit s dlouhým čekáním na pobočkách, jejichž otevírací doba se často kryje s vaší prací.

Srovnejto.cz je tu zkrátka proto, aby vám zjednodušilo život, ušetřilo drahocenný čas a také finance. Své chvíle chceme přece raději trávit s rodinou a přáteli než zdlouhavým obcházením poboček.

Na trhu nejsme žádnými nováčky. Do Srovnejto.cz s sebou přinášíme přes 10 let zkušeností z projektu ePojisteni.cz spolu s připomínkami i nadšenými reakcemi od spokojených zákazníků.

Přeji vám příjemné srovnávání!

kdo jsme Jaroslav Gaisler generální ředitel
Srovnejto.czStatisíce zákazníků,
kteří u nás ušetřili

Jednoduché srovnání
za pár minut

Rychlá platba
kartou nebo převodem

Bez papírování a
obíhání pobočekNáš etický kodex

  1. Naše firemní kultura je postavená na principu korektních vztahů a vzájemné důvěry mezi zaměstnanci. Stejný princip uplatňujeme i ve vztahu k externím partnerům/institucím.
  2. Jsme přesvědčeni, že jednotlivé aspekty fungující a věrohodné firemní kultury jsou klíčem nejen ke spokojenosti zaměstnanců, ale i k dlouhodobému budování jedinečného brandu Srovnejto.cz, a s tím spojené dobré reputace společností skupiny Srovnejto.cz.
  3. Diskriminace v jakékoli formě na základě rasy, etnického původu, národnosti, pohlaví, sexuální orientace, věku, zdravotního postižení, náboženského vyznání, víry, či světového názoru je zakázaná.
  4. Přirozenou součástí našeho pracovního prostředí je spolupráce založená na dobrých mezilidských/profesních vztazích s akcentem na vzájemný respekt/podporu a spravedlivé řešení pracovněprávních záležitosti. Dodržujeme obezřetnou personální politiku a dbáme o rozvoj svých zaměstnanců s akcentem na profesionalitu a etické chování.
  5. Hlásíme se k trvale udržitelnému rozvoji, inovativnosti a podpory profesního růstu zaměstnanců.
  6. Dodržujeme zákony, interní předpisy a pravidla etického jednání v zájmu předcházení praní špinavých peněz, korupce, podvodů, střetů zájmů, atd.
  7. Dodržujeme regulatorní/legislativní/interní pravidla v oblasti regulace a reportingu vůči státním orgánům, a to zejména ve vztahu k ČNB.
  8. Respektujeme pravidla hospodářské soutěže a obchodních zvyklostí, vyvarujeme se používání nepravdivých a pomlouvačných výroků o svých konkurentech a všeho, co by mohlo porušit důvěru klientů a vyvolat zkreslený dojem o jeho službách.
  9. Veškerou reklamu vedeme pravdivě v souladu s čestnou soutěží bez prvků klamavé reklamy.
  10. Vedení společností skupiny Srovnejto.cz se zavazuje k nulové toleranci ke korupci/podvodům.