Kdo jsme

Portál Srovnejto.cz provozuje společnost ePojisteni.cz s.r.o.. Naše společnost je členem skupiny NetBrokers Holding a specializuje na porovnání a online prodej pojištění, tarifů na elektřinu a plyn a porovnání půjček. Je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice. Internetové portály s produkty Srovnejto.cz a ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. Každý měsíc si prostřednictvím Srovnejto.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění.

Poskytujeme bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami máme smluvní vztah a zprostředkováváme jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které máme s pojišťovnami vyjednány a díky online fungování můžeme pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

V případě jakýchkoli dotazů jsou k dispozici na telefonu nebo v jedné z našich tří poboček naši pojišťovací specialisté, kteří Vám rádi poradí a pomohou s výběrem a uzavřením pojištění. Porovnáváme a zprostředkováváme produkty z mnoha oblastí pojištění. Přes Srovnejto.cz si můžete zařídit pojištění vozidel - povinné ručení i havarinjní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domova, nebo využít našeho srovnávače cen energií a sjednat lepší tarif. Můžete také porovnat poskytovatele půjček a vybrat si pro Vás tu nejvhodnější.


Důvěryhodný partner

Společnost ePojisteni.cz, která provozuje web Srovnejto.cz, získala v roce 2008 licenci od České národní banky (ČNB), která umožňuje ePojisteni.cz spolupracovat se všemi pojišťovnami v ČR. ePojisteni.cz, s.r.o. podléhá důkladnému dozoru ČNB.

Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., IČ: 284 80 406, se sídlem Praha 3 - Žizkov, Bořivojova 878/35, 130 00 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 144679.

Pro své klienty provozuje společnost ePojisteni.cz klientské centrum nabízející komplexní asistovanou pomoc, individuální konzultace a osobní řešení nestandartních případů. Klientské centrem je umístěno v Praze. Detailní informace o klientském centru naleznete v sekci Kontakt.

ePojisteni.cz spolupracuje s následujícími pojišťovnami - Allianz pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., Česká pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovna a.s., Direct pojišťovna a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna a.s., Inter partner assistance, s.a., člen skupiny AXA, Kooperativa pojišťovna a.s., Maxima pojišťovna a.s., Pojišťovna všeobecné zdravotní pojišťovny a.s., Slavia pojišťovna a.s., UNION pojišťovna a.s., UNIQA pojišťovna a.s. Služby pro klienty jsou zdarma, společnost je odměňována ze strany pojišťoven procentuelní odměnou ze sjednaných a zaplacených smluv.

V případě, že nejste spokojeni s naším postupem při uzavření pojistné smlouvy, máte možnost proces sjednání reklamovat či si stěžovat. Naší hodnotou je spokojený klient a proto máme interní pozici arbitra, který tyto situace řeší. Kontaktovat jej můžete na emailu pravnik@epojisteni.cz. Pro pojistné smlouvy uzavřené spotřebiteli máte právo pro mimosoudní řešení sporu využít při neživotním pojištěné Českou obchodní inspekci (www.coi.cz) a při životním pojištění Finančního arbitra (www.financniarbitr.cz). Stížnost je možné podat i na ČNB. Reklamační řád je k nahlédnutí ZDE.

ePojisteni.cz je první pojišťovací makléřskou společností v České republice, která v roce 2011 přišla s vlastním televizním spotem a rozsáhlou billboardovou kampaní. Na naše reklamy se můžete podívat v sekci Multimédia.

Od roku 2011 se ePojisteni.cz dostalo několikrát mezi 10 finalistů v kategorii internetové obchodování prestižní soutěže Křišťálová Lupa, ve které se každoročně udělují ceny nejkvalitnějším a nejoblíbenějším projektům českého internetu. Web ePojisteni.cz byl v témže roce též vyhlášen jako jeden z deseti nejlepších v soutěži WebTop100 v kategorii finance. V roce 2016 jsme Křišťálovou Lupu dokonce získali v kategorii marketingová inspirace.

Základní hodnoty společnosti ePojisteni.cz

  •  Naším cílem je nabízet spolehlivé, kvalitní produkty za nejnižší možné ceny tak, aby naši klienti nemuseli platit zbytečně drahé pojištění, opravdu ušetřili a v průběhu trvání pojištění byli naprosto spokojeni.
  •  Nabízíme maximální možný servis a péči. Naši specialisté na telefonních linkách, či na pobočce, vždy zdarma a ochotně vysvětlí jakýkoli dotaz, pomohou s jakýmkoli problémem z oblasti pojištění.
  •  Naši pojišťovací specialisté se perfektně orientují v aktuální situaci na trhu s pojištěním. Přistupují ke každému zájemci individuálně, osvětlí v případě zájmu všechny klady i nedostatky jednotlivých produktů a pomohou tak vybrat skutečně nejvýhodnější pojištění, každému dle jeho potřeb.
  •  Fungujeme hlavně online, nehonosíme se velkými paláci, nezaměstnáváme tisíce zaměstnanců, šetříme přírodu.
  •  Pomáháme potřebným - podporujeme kulturu a věnujeme se charitativním aktivitám.