Jak postupovat při krádeži SPZ?

23.
duben

Dokonce i SPZ (registrační značky vozidel) se stávají terčem krádeží. Zloději s nimi sice nemohou dlouhodobě nic moc dělat, avšak hodí se jim na jednorázové podvody. Mnoho řidičů si neví s takovou situací rady a bohužel je čeká mnoho komplikací.

Číst celé...


Bojíte se dovolené v některých zemích? Raději jeďte jinam

15.
leden

Obavy některých lidí při plánování dovolené jsou stále větší. Není se čemu divit, jelikož případných hrozeb je v celém světe stále více. Pokud se podíváme na ty základní, jsou největší obavy spojené: S politickou situací - Turecko , S teroristickými útoky - Tunisko , S přílivem uprchlíků - Řecko. Proto mnozí volí raději jiné destinace, kde si užijí spokojenou dovolenou.

Číst celé...


Cestovní pojištění online nebo na pobočce?

11.
leden

Potřebujete uzavřít cestovní pojištění a nejste si jisti, zda je lepší navštívit pobočku, nebo vše zvládnout online ? Rozhodně je lepší volbou internet. Podívejte se na náš přehled pozitiv, které vás o tom zcela jasně přesvědčí.Vše sjednáte z pohodlí vašeho domova. První klíčovou výhodou online sjednání je to, že není třeba kamkoliv chodit. Vše vyřídíte z pohodlí domova a samozřejmě také kdykoliv.

Číst celé...


Díky velké konkurenci na internetu lze na povinném ručení výrazně ušetřit

11.
leden

Povinné ručení postupně zdražuje. Mohou za to nejenom samotné pojišťovny, ale mohou za to i legislativní úpravy. Ne vždy se ale musíme spokojit s velmi drahou pojistkou. Stále existují cesty, jak celkem zajímavě ušetřit.Využijte porovnávač cen povinného ručení. Právě ten je ideální volbou pro každého, kdo má zájem ušetřit na této pojistce třeba i několik tisíc korun ročně.

Číst celé...


Nespoléhejte se jen na Evropský průkaz pojištěnce.

2.
leden

Ten by měl vlastnit každý člověk, který má v naší zemi sjednané zákonné zdravotní pojištění . V tuzemsku se jedná o velmi důležitou kartu, kterou se prokážeme u lékaře a máme jistotu bezplatné zdravotní péče. V zahraničí už takové jistoty mít nemusíme. Podívejme se společně na to, proč na daný průkaz mimo naši zemi raději nespoléhat. Hrazení nákladu jenom ve výši, jaká je obvyklá u nás. Pokud se daným průkazem identifikujeme u zahraničních lékařů, muže to znamenat, že případný zákrok a ošetření bude fakturováno naší pojišťovně.

Číst celé...


Povinné ručení rozšíří oblast pojišťovaných „dopravních prostředků“

28.
prosinec

Když se dnes rozhodneme sjednat si povinné ručení , je to možné například na automobil nebo motocykl. Ministerstvo dopravy ale chystá poměrně zajímavou novelu, v rámci které by bylo třeba pojistit i celou radu dalších vozidel, se kterými obvykle ani nejezdíme na silnicích, jelikož je využíváme výhradně na našem vlastním pozemku. Pojďte spolu s námi zjistit více.

Číst celé...


Asistence se u pojistek stále vyplatí

12.
prosinec

Plánujete sjednat povinné ručení, nebo havarijní pojištění? V obou případech nabídnou pojišťovny možnost využít i balíčku, které nabídnout takzvané asistenční služby. Ty mohou být zdarma, nebo za zvýhodněné ceny. Dnes se určitě vzhledem k rozsahu jedná o velmi zajímavou a doporučovanou možnost, jak získat dobrou ochranu na našich cestách.Co asistenční služby obsahují? Vždy záleží na konkrétní pojišťovně, pojistce, ale i na samotné velikosti daného balíčku, který je spojený s danou pojišťovnou.

Číst celé...


Vlastní apartmán u moře? Stále více Čechu kupuje

1.
prosinec

Dovolená u moře je pro většinu lidí stále velkým lákadlem. Není se čemu divit, jelikož je to ideální cesta, jak trávit léto. Poměry se ale postupně změnili a Češi už nutně nejsou jenom za turisty, kteří jedou autobusem nebo vlastním autem do Chorvatska, nebo Itálie. I když tyto země u mnohých vedou, stále častěji lidé využívají jiné možnosti toho, jak zájezd koncipovat.

Číst celé...


Bojíte se zlodějů? Dopad jeho návštěvy sníží pojistka

22.
listopad

Pokud se chce zloděj vloupat do domu nebo bytu, není to pro toho zkušenějšího nic složitého. V podstatě stačí pár sekund, několik pohybu a je přesně tam, kde chce být. Podíváme-li se na statistiky, tak jenom v loňském roce bylo vykradeno 34 000 objektu. Necelé tři čtvrtiny daných trestných činů zůstalo neobjasněno. A i to je ten důvod, proc daný problém řešit.

Číst celé...


Jak na správné pojištění domácnosti?

1.
listopad

I když mluvíme o pojistce, která je dnes dobrovolná, neměli bychom zapomínat na to, že je pro každého z nás velmi důležitou nezbytností. A to proto, že za minimální náklady můžeme velmi dobře ochránit celé naše bydlení. Podívejte se s námi, jak sjednat tu správnou. Jak pojistka vypadá? Začneme nejprve tím, co dnes mohou současné pojišťovny vlastně nabídnout.

Číst celé...