Asistenční služby motoristům

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Pokud jsme často na cestách, zvyšujeme riziko toho, že se nám může něco stát. Pokud máme nehodu, dojde nám benzin, máme defekt, nebo poruchu, hodí se nám asistenční služby motoristům. To znamená jediné, a to fakt, že je k nám vyslána odtahová služba, nebo pomoc, která nám pomůže vůz opět rozjet – třeba dolije benzin a vymění kolo. A pokud takový komfort chcete mít i vy samotní, rozhodně byste neměli asistenční služby motoristům podceňovat, a měli byste je uzavřít ke své pojistce.

K povinnému ručení i havarijnímu pojištění

Velkou výhodou daných asistenčních služeb je i to, že si je můžeme sjednat jak k povinnému ručení, tak i havarijnímu pojištění. Na silnicích tak můžeme být vždy ochráněni, a mít tak jistotu, že v případě jakékoliv nestandardní situace si můžeme zavolat pomoc. A ta logicky přijede v rámci těchto služeb zcela bezplatně.

U některých pojišťoven jako bonus

Co mnohé rozhodně potěší je i fakt, že některé pojišťovny dávají asistenční služby motoristům jako bonus ke svým pojistkám. V rámci jejího standardního rozsahu lze zdarma získat právě tuto pomoc na cestách a nemít tak jakoukoliv obavu, pokud se při jízdě autem stane cokoliv nestandardního a my si nebudeme vědět rady.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.