Vybíráte hypotéku a máte na ni zcela specifické nároky? Zároveň se nespokojíte jen tak s ledajakou nabídkou? Abyste se na cestě za ideálním produktem neztratili v džungli nejrůznějších pojmů a produktů, připravili jsme pro vás praktický přehled hypotečních úvěrů a pojmů, s nimiž se můžete setkat. A je úplně jedno, jestli vybíráte z klasických hypoték nebo těch alternativních.

Na cestě za vysněným bydlením či financováním vás nezastaví ani pojmy související s hypotékami americkými, hypotečními produkty pro OSVČ a podnikatele nebo těmi, u kterých není potřeba dokládat příjmy a nabízí je zejména nebankovní společnosti.

Hypotéku, která bude přesně odpovídat vašim představám a požadavkům následně můžete vybírat nejen podle jejího poskytovatele, ale také dalších specifik a parametrů. Abychom vám výběr vhodného úvěru usnadnili, můžete si jednotlivé produkty snadno porovnat pomocí našeho nezávislého srovnávače hypoték.

Vybraný hypoteční úvěr je následně možno sjednat online z pohodlí domova. V případě potřeby jsou vám navíc k dispozici zkušení hypoteční specialisté, kteří vás procesem výběru ideální hypotéky provedou pěkně krok po kroku.

Chci hypotéku
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.