Pro média

Lucie vám poskytne komentáře odborníků z celé Skupiny Srovnejto, předá potřebná data či čísla a zodpoví dotazy k aktuálním tématům, které se týkají energetického trhu, pojištění, rodinných financí či hypoték. Neváhejte se na cokoliv zeptat.

Kontakt pro média

Kontakt slouží pouze pro novináře, ostatní dotazy zodpoví kolegové na podpora@srovnejto.cz

Lucie DosedělováTisková mluvčí & PR Manager

Ke stažení

Tiskové zprávy

16. června 2022Na jižní Moravě je i rok od tornáda většina lidí podpojištěná, statisícové opravy platí z vlastní kapsy

Škody napáchané pondělní bouřkou a nyní už potvrzeným tornádem na Břeclavsku se nyní teprve sčítají, ale pro majitele nemovitostí to bude znamenat stejný zásah jako škody, které zanechalo tornádo na jižní Moravě téměř před rokem. Přestože ty loňské škody prozatím dosahují 15 miliard a pojišťovny řešily a stále ještě řeší desítky tisíc pojistných událostí, řada lidí ochranu svého majetku podceňuje. Jen na jižní Moravě má aktuálně podpojištěný majetek 84% lidí, vyplývá to z posledního průzkumu provedeného společností Srovnejto.cz. V celé republice je to pak podle statistik zhruba 60%.

Pokračovat ve čtení
07. března 2022Skupina Srovnejto má nového ředitele IT, stal se jím Stanislav Filipčík

Na pozici Chief Technology Officer Skupiny Srovnejto přichází Stanislav Filipčík. Nově má na starosti implementaci IT systémů, správné testování z pohledu kvality i provoz všech technologických suplementů značek, které pod Skupinu Srovnejto spadají. Filipčík se stává také členem představenstva společnosti.

Pokračovat ve čtení
06. ledna 2022Udělejte si pořádek ve starých smlouvách. Zdražování vybízí k revizi současných pojistek, ušetřit se dají tisíce

Novoroční předsevzetí, týkající se financí, si dává zhruba polovina Čechů. V šuplících v řadě domácností přitom leží i několik let staré smlouvy s pojišťovnami, dodavateli energií i mobilními operátory, které už jsou velmi často nevýhodné a jejich revizí se dají ušetřit nemalé finance z rodinného rozpočtu. Stáří pojistných smluv se většinou pohybuje kolem šesti až osmi let, za tu dobu se ovšem ceny výrazně změnily a s nimi i životní situace lidí, která mnohdy neodpovídá realitě.  

Pokračovat ve čtení
Archiv tiskových zpráv

Mohlo by vás zajímat

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).