Pro média

Lucie vám poskytne komentáře odborníků z celé Skupiny Srovnejto, předá potřebná data či čísla a zodpoví dotazy k aktuálním tématům, které se týkají energetického trhu, pojištění, rodinných financí či hypoték. Neváhejte se na cokoliv zeptat.

Kontakt pro média

Kontakt slouží pouze pro novináře, ostatní dotazy zodpoví kolegové na podpora@srovnejto.cz

Lucie DosedělováTisková mluvčí Skupiny Srovnejto

Ke stažení

Tiskové zprávy

01. února 2023

Skupina srovnávacích portálů pro poradenství a sjednání finančních produktů, kam spadá například Srovnejto.cz, Porovnajto.sk, ePojištění.cz nebo Superpoistenie.sk, má nového CEO. Na začátku února přišel do čela skupiny vlastněné německým mediálním domem Bauer Media Group Nicolas Eich.

Pokračovat ve čtení
19. září 2022Tomáš Srovnaný v nové kampani Srovnejto.cz posouvá srovnávače na další úroveň

Srovnávač finančních produktů Srovnejto.cz nasazuje na podzim zbrusu nové spoty. Ty navazují na úspěšný koncept s hlavním hrdinou se smyslem pro uspořádané věci, který ale prošel několika zásadními změnami. Za kreativou stojí LuckyU, o produkci se postaralo studio Bistro Films. První spoty se objeví na obrazovkách v pondělí 19. 9. 2022 na stanicích skupiny Prima Group.

Pokračovat ve čtení
16. června 2022Na jižní Moravě je i rok od tornáda většina lidí podpojištěná, statisícové opravy platí z vlastní kapsy

Škody napáchané pondělní bouřkou a nyní už potvrzeným tornádem na Břeclavsku se nyní teprve sčítají, ale pro majitele nemovitostí to bude znamenat stejný zásah jako škody, které zanechalo tornádo na jižní Moravě téměř před rokem. Přestože ty loňské škody prozatím dosahují 15 miliard a pojišťovny řešily a stále ještě řeší desítky tisíc pojistných událostí, řada lidí ochranu svého majetku podceňuje. Jen na jižní Moravě má aktuálně podpojištěný majetek 84% lidí, vyplývá to z posledního průzkumu provedeného společností Srovnejto.cz. V celé republice je to pak podle statistik zhruba 60%.

Pokračovat ve čtení
Archiv tiskových zpráv

Mohlo by vás zajímat

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.