Pro média

Všechny důležité kontakty, dokumenty a tiskové zprávy, které by vás mohli zajímat.

Kontakt pro média

Kontakt slouží pouze pro novináře, ostatní dotazy zodpoví kolegové na podpora@srovnejto.cz

Lucie DosedělováTisková mluvčí & PR Manager

Ke stažení

Tiskové zprávy

06. ledna 2022Udělejte si pořádek ve starých smlouvách. Zdražování vybízí k revizi současných pojistek, ušetřit se dají tisíce

Pokračovat ve čtení
21. prosince 2020Psa si v Česku pojišťují častěji ženy než muži

Když už se Češi rozhodnou pojistit domácí zvíře, nejčastěji to bude pes. Pojistku ve dvou třetinách případů sjednávají ženy. Mezi nejčastěji pojišťovaná plemena aktuálně patří francouzský buldoček, jorkšírský teriér a Jack Russell teriér. Vyplývá to ze statistik Srovnejto.cz.

Pokračovat ve čtení
24. listopadu 2020K nejlevnějším balíčkům povinného ručení přidávají pojišťovny navíc nanejvýš asistenční služby. Připlatit si můžete za celu řadu připojištění

Majitelé automobilů si mohou při výběru povinného ručení vybírat z několika přednastavených balíčků pojištění. Základní varianty obsahují kromě povinného ručení nanejvýš základní asistenční služby. Dražší varianty mohou zahrnovat navíc například úrazové pojištění posádky vozidla, pojištění škod způsobených živelnou událostí či vandaly. 

Pokračovat ve čtení
Archiv tiskových zpráv

Mohlo by vás zajímat

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).