05. prosince 2023Netrisk Group a Bauer Media Group dokončily spojení svých srovnávačů ve střední a východní Evropě. Srovnejto.cz, Klik.cz nebo ePojisteni.cz povede jako CEO Andrew Fuchs

Spojení online srovnávacích platforem v šesti evropských zemích, které skupiny Bauer Media a Netrisk oznámily v září letošního roku, bylo dokončeno. Do rozšířené skupiny Netrisk nyní spolu se srovnávači v Rakousku, Maďarsku, Polsku a v Litvě budou patřit i české značky Srovnejto.cz, Klik.cz, ePojisteni.cz nebo Tarifomat a slovenské Superpoistenie.sk, Netfinancie.sk i Porovnajto.sk. Novým generálním ředitelem českých a slovenských srovnávačů ve skupině je od prosince Andrew Fuchs, zakladatel společnosti Klik.cz.

27. listopadu 2023Ceny povinného ručení dál meziročně stoupají. V Ústeckém kraji autopojištění zdražilo nejvíce

V České republice pokračuje meziroční zdražování povinného ručení. Oproti roku 2022 se průměrná cena autopojištění zvedla o 2,4 % na celkových 3 842 korun. Zdražovalo se takřka ve všech krajích. Nejvíce platí řidiči v Ústeckém kraji, Praze a Karlovarském kraji. Nejméně stojí pojištění vozidel v Jihlavě, Zlíně a Pardubicích. Vyplývá to z roční analýzy vývoje cen povinného ručení, kterou zpracoval srovnávač Srovnejto.cz.fallback mark

20. září 2023Bauer Media Group a Netrisk Group spojí své online srovnávače ve střední a východní Evropě. V Čechách budou vlastnit Srovnejto.cz, Klik.cz a ePojisteni.cz

Skupiny Bauer Media Group a Netrisk Group dnes společně oznámily, že spojí své online srovnávací platformy v šesti evropských zemích. Do nového partnerství vstupuje Bauer Media Group se srovnávači v České republice a na Slovensku, kam spadají značky Srovnejto.cz, ePojisteni.cz, Tarifomat, Porovnajto.sk nebo Superpoistenie.sk a zároveň s polským Rankomat.pl. Netrisk Group má nyní ve svém portfoliu české srovnávače Klik.cz a Porovnej24.cz, slovenský Netfinancie.sk, v Rakousku durchblicker.at, v Maďarsku netrisk.hu i biztositas.hu a v Litvě edrauda.lt. Spojením vznikne skupina srovnávačů s významným evropským rozsahem, která zákazníkům, kteří tyto srovnávače využívají, přinese další úspory času a peněz.

19. září 2023Češi si prodlužují letní sezonu a častěji cestují i v září. Více se cestovalo také v zimě a na jaře

Češi se po pandemii naplno rozjeli do světa, a to i navzdory zdražování. Ukazují to data o uzavřených smlouvách cestovního pojištění přes portál Srovnejto.cz. Lidé letos daleko více cestovali v zimě, letní sezóna ještě není u konce a oproti té loňské bude podle odhadů ještě silnější. Statistiky navíc ukazují nárůst uzavření cestovního pojištění a také velký vliv digitalizace v této oblasti. Cestovní pojistku Češi často řeší až na poslední chvíli.

23. srpna 2023VELKÝ PŘEHLED ZMĚN V AUTOPOJIŠTĚNÍ: Na kolik vyjdou řidiče novinky v povinném ručení a kdy je začít řešit? Vláda schvaluje novelu zákona

Po odložení z minulého týdne má dnes vláda na svém programu znovu novelu zákona o povinném ručení. Některé úpravy budou znamenat pro české řidiče pár stokorun ročně navíc nebo nutné vyřizování změn. Pro pojišťovny to bude digitální revoluce v povinném ručení. Česká republika mění podmínky kvůli sjednocení pravidel s ostatními státy Evropské unie podle takzvané Motorové směrnice. V platnost by měla vstoupit novela už od 23. prosince. Poslanecká sněmovna by se mohla normě věnovat v září.

14. srpna 2023Nejčastější mýty o cestovním pojištění – Co vás přijde na cestách nejvíce draho?

Vysněná dovolená se může velmi rychle proměnit v noční můru. Úrazu často předchází jen malá nepozornost, a pokud jste navíc zapomněli na cestovní pojištění, velký a drahý problém je na světě raz dva.

01. února 2023

Skupina srovnávacích portálů pro poradenství a sjednání finančních produktů, kam spadá například Srovnejto.cz, Porovnajto.sk, ePojištění.cz nebo Superpoistenie.sk, má nového CEO. Na začátku února přišel do čela skupiny vlastněné německým mediálním domem Bauer Media Group Nicolas Eich.

19. září 2022Tomáš Srovnaný v nové kampani Srovnejto.cz posouvá srovnávače na další úroveň

Srovnávač finančních produktů Srovnejto.cz nasazuje na podzim zbrusu nové spoty. Ty navazují na úspěšný koncept s hlavním hrdinou se smyslem pro uspořádané věci, který ale prošel několika zásadními změnami. Za kreativou stojí LuckyU, o produkci se postaralo studio Bistro Films. První spoty se objeví na obrazovkách v pondělí 19. 9. 2022 na stanicích skupiny Prima Group.

První
Poslední