Archiv tiskových zpráv

19. září 2022Tomáš Srovnaný v nové kampani Srovnejto.cz posouvá srovnávače na další úroveň

Srovnávač finančních produktů Srovnejto.cz nasazuje na podzim zbrusu nové spoty. Ty navazují na úspěšný koncept s hlavním hrdinou se smyslem pro uspořádané věci, který ale prošel několika zásadními změnami. Za kreativou stojí LuckyU, o produkci se postaralo studio Bistro Films. První spoty se objeví na obrazovkách v pondělí 19. 9. 2022 na stanicích skupiny Prima Group.

Pokračovat ve čtení
16. června 2022Na jižní Moravě je i rok od tornáda většina lidí podpojištěná, statisícové opravy platí z vlastní kapsy

Škody napáchané pondělní bouřkou a nyní už potvrzeným tornádem na Břeclavsku se nyní teprve sčítají, ale pro majitele nemovitostí to bude znamenat stejný zásah jako škody, které zanechalo tornádo na jižní Moravě téměř před rokem. Přestože ty loňské škody prozatím dosahují 15 miliard a pojišťovny řešily a stále ještě řeší desítky tisíc pojistných událostí, řada lidí ochranu svého majetku podceňuje. Jen na jižní Moravě má aktuálně podpojištěný majetek 84% lidí, vyplývá to z posledního průzkumu provedeného společností Srovnejto.cz. V celé republice je to pak podle statistik zhruba 60%.

Pokračovat ve čtení
07. března 2022Skupina Srovnejto má nového ředitele IT, stal se jím Stanislav Filipčík

Na pozici Chief Technology Officer Skupiny Srovnejto přichází Stanislav Filipčík. Nově má na starosti implementaci IT systémů, správné testování z pohledu kvality i provoz všech technologických suplementů značek, které pod Skupinu Srovnejto spadají. Filipčík se stává také členem představenstva společnosti.

Pokračovat ve čtení
06. ledna 2022Udělejte si pořádek ve starých smlouvách. Zdražování vybízí k revizi současných pojistek, ušetřit se dají tisíce

Novoroční předsevzetí, týkající se financí, si dává zhruba polovina Čechů. V šuplících v řadě domácností přitom leží i několik let staré smlouvy s pojišťovnami, dodavateli energií i mobilními operátory, které už jsou velmi často nevýhodné a jejich revizí se dají ušetřit nemalé finance z rodinného rozpočtu. Stáří pojistných smluv se většinou pohybuje kolem šesti až osmi let, za tu dobu se ovšem ceny výrazně změnily a s nimi i životní situace lidí, která mnohdy neodpovídá realitě.  

Pokračovat ve čtení
12. listopadu 2021Srovnejto přináší lidem 10 rad, jak ušetřit při skokovém zvýšení záloh na energie

Téměř miliónu lidí v Česku se týká úpadek, který oznámila skupina Bohemia Energy letos v říjnu. Svoji činnost tak ukončily, z důvodu extrémního navýšení cen na energetické burze, společnosti Bohemia Energy, Comfort Energy, Energie ČS, Europe Easy Energy a X Energie.

Pokračovat ve čtení
20. října 2021Jak předcházet haváriím na cestách i v domácnosti? Srovnávač Srovnejto.cz chce formou podcastů zvýšit bezpečnost na českých silnicích, ale poradí i s bydlením

Největší český srovnávač a poradce domácích výdajů Srovnejto.cz se před létem zapojil do projektu Bezpečně na cestě, s jehož pomocí skupina Active Radio společně s BESIP a dalšími partnery podporuje bezpečné chování všech účastníků silničního provozu. Formou zábavných podcastů Nepodceňto, kdy ve studiu debatují odborníci se známými osobnostmi, jako je profesionální cyklista Roman Kreuziger či moderátor Pavel Cejnar, se posluchači dozvědí tipy, jak se zachovat v kritických momentech za volantem, jak postupovat ve sněhové vánici či při srážce se zvěří, ale například také to, jak zabezpečit dům před odjezdem na dovolenou nebo na co rozhodně nezapomenout při cestě do zahraničí. 

Pokračovat ve čtení
19. října 2021Elektřina zdražuje, dodavatelé krachují a někteří i dočasně odmítají nové zákazníky

 

Obrovský růst cen energií vyvolává velké otřesy a změny na celém energetickém trhu. Cena silové elektřiny a plynu na burzách od začátku roku narostla až trojnásobně. V Česku končí první dodavatelé energií – kvůli nedávnému ukončení činnosti společnosti Bohemia Energy si bude muset nového dodavatele energií hledat zhruba 900 000 zákazníků. To ale nepůjde rychle, protože řada dodavatelů nové smlouvy dočasně i odmítá, jsou přetíženi podanými žádostmi nebo nemají dostatek energie nakoupené za výhodné ceny. Lidé se musejí připravit na výrazně vyšší ceny, několikahodinové fronty na pobočkách i přetížené weby a call centra dodavatelů energií. 

Pokračovat ve čtení
22. června 2021Srovnejto má nového marketingového ředitele. Ze ŠKODA AUTO sem přechází Josef Matějovič

Skupina Srovnejto se rozšiřuje. Na pozici marketingového ředitele nastoupil Josef Matějovič, který do firmy přišel z mezinárodního marketingového prostředí. Za sebou má vedení engagement platforem pro ŠKODA AUTO a realizaci brandových kampaní, jež se pravidelně lokalizovaly do více než 20 zemí světa.

Pokračovat ve čtení
První
Poslední
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.