CEO Nicolas Eich

01. února 2023

Skupina srovnávacích portálů pro poradenství a sjednání finančních produktů, kam spadá například Srovnejto.cz, Porovnajto.sk, ePojištění.cz nebo Superpoistenie.sk, má nového CEO. Na začátku února přišel do čela skupiny vlastněné německým mediálním domem Bauer Media Group Nicolas Eich.

Nicolas přichází s bohatými zkušenostmi v oblasti srovnávacích portálů a  osobních financí. Mimo jiné působil ve vedení předního francouzského srovnávače Meilleurtaux.com, jedné z nejlepších firem ve svém odboru a to je zkušenost, která je pro nás velmi cenná. Našli jsme v něm moderního a  mezinárodního lídra, který má zkušenosti s transformací a  akcelerací technologických společností,“ říká o novém generálním řediteli Skupiny Srovnejto Morten Heuing, šéf evropských srovnávacích portálů spadajících pod Bauer Media Group.

Nicolas Eich přichází do Skupiny Srovnejto z AEVI, která se věnuje technologiím v platebním styku. Předtím působil na pozici generálního ředitele ve společnosti Edenred, kde vedl digitální transformaci v České republice. Má zkušenosti i z oblasti srovnávacích portálů a zprostředkování na českém trhu, jako CEO vedl společnost ChytryHonza.

"Jsem velmi rád, že mám možnost vstoupit do vedení skupiny s předními srovnávacími portály financí v Čechách a na Slovensku,“ přibližuje své nové působení generální ředitel Nicolas Eich. „Mým cílem je pracovat s novými kolegy na dalším zlepšování zákaznické spokojenosti, modernizaci systému i rozvoji nabízených služeb. Chceme zákazníkům zjednodušit jejich rozhodování a pomoci jim ušetřit čas i peníze nejen v této finančně náročné době.“

Skupina Srovnejto

Skupina Srovnejto se zaměřuje na poradenství a kompletní sjednávání produktů pro oblast rodinných financí, ať už je to pojištění od povinného ručení až po pojištění domácnosti, energie nebo mobilní tarify. Její služby doposud využily na slovenském i českém trhu více než 3 miliony uživatelů, kteří si prostřednictvím webů Srovnejto.cz, ePojisteni.cz, Tarifomat.cz, Pujcky.cz, Porovnajto.sk a  Superpoistenie.sk snadno a rychle snížili své životní náklady. Značky spadající pod Skupinu Srovnejto mají více než desetiletou tradici a  webový portál Srovnejto.cz je aktuálním lídrem na tuzemském trhu. Od roku 2018 je vlastníkem celé skupiny německý mediální dům Bauer Media Group.

Kontakt pro média

Kontakt slouží pouze pro novináře, ostatní dotazy zodpoví kolegové na podpora@srovnejto.cz

Ke stažení