• Online srovnání a sjednání

 • Výsledek do 2 minut se slevou až 50 %

 • Vše vyřídíte pohodlně od PC

 • Můžete sjednat i v den odjezdu

union logo
pvzp

Co je cestovní pojištění do zahraničí?

Cestovní pojištění do zahraničí je druh nepovinného pojištění, které vás chrání při cestách mimo Českou republiku. Primárně kryje léčebné výlohy při onemocnění a úrazech. Standardně získáte k cestovnímu pojištění také asistenční služby. Díky nim můžete kdykoliv kontaktovat českého pracovníka pojišťovny, který vám poradí, jak v případě pojistné události postupovat. Důležitou součástí cestovního pojištění je repatriace, což je převoz pacienta nebo jeho tělesných ostatků zpět do vlasti.

Oblíbeným doplňkem k cestovnímu pojištění jsou různé druhy připojištění, například pojištění zavazadel, úrazové pojištění, pojištění storno poplatků nebo pojištění odpovědnosti, tedy úhrada škody způsobené druhé osobě. Pokud se v zahraničí chystáte provozovat sportovní aktivity, může se vám hodit také pojištění rizikových sportů.


Proč si sjednat cestovní zdravotní pojištění?

Při cestě do zahraničí si cestovní pojištění rozhodně uzavřete. V zahraničí vás může zdravotní ošetření vyjít velmi draho. V případě neuzavření cestovního pojištění si mimo země EU veškeré výlohy budete muset hradit sami. Náklady na léčebné výlohy v zahraničí a na cestu zpět do České republiky se mohou vyšplhat i na miliony korun.

Zcela bez problémů nejsou ale ani cesty po Evropě. S Evropským průkazem zdravotního pojištění máte nárok na akutní ošetření za stejných podmínek jako místní obyvatelé, což znamená včetně všech poplatků. Ze svého budete muset uhradit také převoz zpět do ČR.

Spočítat ceny

Chystáte se do zahraničí autem?

Při cestě do zahraničí autem byste neměli zapomenout pojistit také svého plechového miláčka. Několik pojišťoven v našem srovnání nabízí cestovní pojištění auta, které kryje i nepříjemnosti spojené s vlastní dopravou. Vybraná cestovní pojištění autem zahrnují například technickou asistenci (třeba když se vybije autobaterie), opravu vašeho vozu na místě, odtah do ČR v případě poruchy i nehody, náhradní dopravu a rozsáhlé asistenční služby.

Součástí je samozřejmě i kvalitní cestovní pojištění léčebných výloh – v jednom tak pojistíte sebe i svůj vůz. Spočítejte si cenu cestovního pojištění auta s naší kalkulačkou a ve výsledcích se zaměřte na pojištění označená Dovolená autem.

Chci porovnat cestovní pojištění

Tuzemské cestovní pojištění – pro cesty po České republice

Dovolená v Česku je stále oblíbenější a ani při pobytu v tuzemsku byste neměli zapomínat na cestovní pojištění, ať už si budete užívat dovolenou, pravidelné prodloužené víkendy nebo jen pár dní volna. Riziko představuje především aktivní dovolená – například v zimě lyžování na českých horách, v jarní a letní sezóně výlety po hradech a zámcích, vyhlídkách, kempování, vodáctví, cyklistika a spoustu dalších aktivit.

Říkáte si, na co si budu platit cestovní pojištění při cestách po České republice, když mám v rámci zdravotního pojištění základní péči zdarma?

Tuzemské cestovní pojištění obsahuje kromě základní zdravotní péče také krytí jiných rizik, které budete mít rovněž pojištěné:

 1. úrazové pojištění (pro případ trvalých následků po úrazu, smrt úrazem, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu),

 2. pojištění osobních věcí a jiných zavazadel (elektronika, sportovní vybavení),

 3. pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu na zdraví či majetku (když někde něco při cestách rozbijete nebo někoho zraníte),

 4. pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany),

 5. pojištění základních turistických sportů (např. lyžování, cyklistika, plavání, golf, fotbal a jiné),

 6. možnost připojištění dalších rizikových sportů (např. skoky do vody, skiatlon, jachting, akrobatické lyžování a mnoho dalších).


Kolik stojí cestovní pojištění?

Cena cestovního zdravotního pojištění se odvíjí především od vaší cílové destinace. U evropských zemí, jako je Rakousko či Slovensko, vás pojištění vyjde na pár korun za den. V případě, že se rozhodnete vyrazit dál do světa, bude vás stát pojištění na cesty víc. Jestliže cestujete do více států, nesjednávejte si pojištění pro každý zvlášť, ale jako cílovou zemi si vyberte tu nejvzdálenější.

Další faktory ovlivňující cenu cestovního pojištění jsou aktivity, které hodláte v zahraničí provozovat. Jestliže vyrážíte pouze za turistikou nebo na služební cestu, bude částka za pojištění nižší než u cestovního pojištění pro rizikové sporty. Cenu cestovního pojištění určuje rovněž výše limitů a rozsah pojištěných rizik, stejně jako vybraná připojištění.

I na cestovní pojištění můžete získat slevu oproti standardním ceníkům pojišťoven. Cestovní pojištění za výhodnou cenu si sjednáte online při uzavření přes náš srovnávač. Porovnejte si nabídky cestovního pojištění u nás a objevte i neveřejné nabídky za nižší ceny. Ty platí pouze při uzavření přes srovnávač, nelze je nárokovat přímo u pojišťovny. Většina pojišťoven nabízí také slevu pro rodiny.

Chci porovnat cestovní pojištění

Příklad ceny cestovního pojištění na 1 den přes Srovnejto.cz pro jednotlivce, pár a 4 člennou rodinu:

Jednotlivec

Pár

Rodina

Slovensko

od 14 Kč

od 28 Kč

od 35 Kč

Chorvatsko

od 14 Kč

od 28 Kč

od 35 Kč

Thajsko

od 25 Kč

od 50 Kč

od 62 Kč

USA

od 42 Kč

od 84 Kč

od 105 Kč

K samotným léčebným výlohám si můžete dále sjednat také úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti a storno zájezdu. Tato připojištění samozřejmě základní cenu pojištění zvyšují. Pokud cestujete pravidelně, pravděpodobně se vám vyplatí uzavřít celoroční cestovní pojištění s opakovanými výjezdy.


Příklady pojištění na zimní sporty pro týdenní dovolenou v Rakousku pro 4člennou rodinu:

AXA poj. Autem na hory

AXA poj. balíček Excelent

AXA poj. balíček Standard

Uniqa poj. balíček Standard

Cena pojištění

1 432 Kč

1 032 Kč

538 Kč

664 Kč

Léčebné výlohy

neomezeně

neomezeně

5 000 000 Kč

5 000 000 Kč

Asistence (včetně transportu ze sjezdovky)

neomezeně

neomezeně

5 000 000 Kč

1 500 000 Kč

Odpovědnost za škodu

25 000 000 Kč

25 000 000 Kč

1 000 000 Kč

1 000 000 Kč

Pojištění zavazadel (včetně lyží)

40 000 Kč

40 000 Kč

20 000 Kč

15 000 Kč

Oprava vozidla nebo odtah do ČR

ANO

X

X

X

Oprava vozidla

ANO

X

X

X

Náhradní doprava

ANO

X

X

X


Co je potřeba pro sjednání cestovního pojištění přes internet?

Při sjednávání cestovního pojištění přes internet potřebujete do formuláře vyplnit pouze základní údaje. V první řadě musíte znát cílovou destinaci, datum odjezdu a datum návratu. Pak stačí uvést osobní údaje, rodné číslo, kontaktní údaje a můžete smlouvu o cestovním pojištění uzavřít. Smlouvu i kartičku o pojištění si vytisknete a vezmete si je s sebou na cesty.

Vzhledem k tomu, že máte právo na možnost volby mezi listinnou a elektronickou podobou smluvní dokumentace k pojištění, volbu učiňte následovně: pokud si přejete obdržet smlouvu včetně všech příslušných formulářů a záznamu z jednání v listinné podobě, kontaktujte prosím se sdělením tohoto požadavku telefonicky našeho operátora, který váš požadavek zaznamená a veškeré dokumenty vám následně budou zaslány poštou na vámi uvedenou adresu. Pokud o to nepožádáte, máme za to, že odesláním formuláře souhlasíte s archivací těchto dokumentů v elektronické podobě s tím, že nás kdykoliv můžete požádat o přístup k uvedeným dokumentům a my vám je rádi obratem poskytneme.


Co všechno cestovní pojištění do zahraničí kryje?

Cestovní zdravotní pojištění vám kryje náklady na lékařskou péči v zahraničí až do výše sjednaného pojistného limitu. Obvykle bývají v ceně cestovního pojištění zahrnuty také asistenční služby. Jakmile budete v zahraničí potřebovat lékařské ošetření, kontaktujte asistenční linku, kde vám doporučí další postup. V případě, že by vám byl tento základ málo, můžete si k cestovnímu pojištění sjednat rovněž úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti nebo pojištění storna zájezdu.

Před odjezdem do zahraničí si důkladně pročtěte smlouvu a ujistěte se, že vás cestovní pojištění bude chránit také při všech aktivitách, které v zahraničí plánujete podnikat.

Cestovní pojištění kryje turistiku, plavání a další běžné činnosti. Ovšem u zimních sportů a rizikových sportů, jakými jsou rafting či potápění si musíte sjednat pro tyto aktivity cestovní pojištění rizikových sportů. Pokud se například odjedete potápět do Egypta a něco se vám při potápění přihodí, obyčejné cestovní pojištění vám léčebné výlohy nepokryje.

Chci porovnat cestovní pojištění

Jaká připojištění k cestovnímu pojištění si připlatit?

Mezi příplatková (doplňková) cestovní pojištění spadají všechna připojištění, která si můžete sjednat k základnímu cestovnímu pojištění léčebných výloh. Patří mezi ně:

 • úrazové pojištění, kdy v případě úrazu získáte od pojišťovny finanční odškodnění,

 • pojištění zavazadel, v rámci kterého vám pojišťovna poskytne finanční náhradu při poškození, ztrátě nebo odcizení zavazadel,

 • pojištění odpovědnosti, z něhož pojišťovna zaplatí škodu způsobenou druhým,

 • pojištění storna zájezdu, díky kterému vám pojišťovna zaplatí storno poplatky v případě, že cestu zrušíte.


Kam Češi nejčastěji jezdí na dovolenou?

Dle údajů Českého statistického úřadu Češi nejčastěji volí ke svým soukromým dovoleným Chorvatsko, následované Slovenskem a Itálií. A jak vypadá žebříček 10 nejoblíbenějších destinací českých turistů?

 1. Chorvatsko

 2. Slovensko

 3. Itálie

 4. Rakousko

 5. Řecko

 6. Turecko

 7. Španělsko

 8. Egypt

 9. Francie

 10. Maďarsko

Ať už se chystáte do jakékoliv země, nenechte si dovolenou znepříjemnit výdaji za zdravotní péči. Z cestovního pojištění pokryjete náklady na ošetření v případě úrazu či nemoci.


Kdy je nejlepší čas pro sjednání cestovního pojištění?

Cestovní pojištění si sjednejte nejpozději před odjezdem do zahraničí. Díky online sjednání to stihnete, i když si na cestovní zdravotní pojištění vzpomenete až večer před odjezdem. Jednoduše si sednete k internetu a pojištění si během pár minut sjednáte. Pak stačí jen vytisknout smlouvu a kartičku pojištěnce a je to. Pokud doma tiskárnu nemáte, stáhněte si smlouvu a kartičku alespoň do telefonu a vytisknete si je na místě. Důležité je mít po ruce zejména telefonní číslo asistenční služby, která vám poradí, jak v případě pojistné události postupovat.

Chci porovnat cestovní pojištění

Jak je krytá lékařská péče v zahraničí bez cestovního pojištění?

V Česku platí české zdravotní pojištění. Pokud tedy v tuzemsku onemocníte nebo se vám stane úraz, jdete prostě k lékaři či do nemocnice, ukážete tam kartičku pojištěnce a budete zdarma ošetřeni. V zahraničí vám ale české zdravotní pojištění neplatí, resp. pouze ve veřejných zdravotnických zařízeních v zemích EU, a proto si musíte před odjezdem sjednat cestovní pojištění.

V České republice za lékařské ošetření neplatíte, a tak vás nejspíš částka, kterou po vás za ošetření v cizině budou vyžadovat, nemile překvapí. Návštěva lékaře, byť jen kvůli běžné viróze, vás vyjde na několik tisíc korun, zvrtnutý kotník i na desetitisíce. U závažných zdravotních obtíží s leteckým transportem zpět do vlasti se částka často vyšplhá na miliony korun. Pokud nebudete mít sjednané pojištění na cesty, budete muset vše uhradit z vlastní kapsy. Proto doporučujeme sjednat cestovní pojištění.


Proč si sjednat cestovní pojištění i do zemí EU?

Evropský průkaz zdravotního pojištění platí kromě zemí Evropského hospodářského prostoru také ve Švýcarsku, Severní Makedonii a Srbsku. Přesto nedoporučujeme cestovat pouze s Evropským průkazem ani po těchto zemích Evropy, protože neposkytuje dostatečnou ochranu. V některých zemích musíte počítat se spoluúčastí nebo musíte uhradit celé ošetření a částku od pojišťovny dostanete až zpětně. Navíc vám veřejné pojištění nekryje náklady na návrat do vlasti nebo převoz ostatků.

Z veřejného pojištění často není hrazena ani horská služba, a tak vás úraz v horách a převoz vrtulníkem může přijít na stovky tisíc korun. Výhodou cestovního pojištění jsou rovněž různá připojištění – např. zavazadel nebo storna zájezdu. Stejně tak oceníte českého pracovníka v rámci asistenčních služeb, který vám poradí, jak v případě nemoci nebo úrazu postupovat. Bez cestovního pojištění se budete muset spolehnout sami na sebe a své jazykové znalosti.


Můžu cestovní pojištění vypovědět?

Pro zrušení cestovního pojištění platí stejné výpovědní podmínky jako pro jakékoliv jiné pojištění. U dlouhodobého cestovního pojištění můžete podat písemnou výpověď ke konci pojistného období, do 2 měsíců od sjednání, po vzniku pojistné události a nebo můžete pojištění zrušit po dohodě s pojišťovnou. U krátkodobého cestovního pojištění sjednaného na dobu určitou možnost zrušit cestovní pojištění nemáte, protože zaniká k předem stanovenému datu.


Je výhodnější dlouhodobé cestovní pojištění?

Dlouhodobé cestovní pojištění se vám finančně vyplatí v případě, že plánujete pobývat v zahraničí delší čas nebo často cestujete. To platí i pro pracovní pobyty. Dlouhodobé cestovní pojištění se sjednává na rok a uvádíte v něm cílovou destinaci. Pokud ještě nevíte, kam všude budete cestovat, vyplníte alespoň pásmo (Evropa, Amerika aj.). Pojištění na cesty vám tak bude platit v celém pásmu nezávisle na konkrétní zemi pobytu.

Dlouhodobé cestovní pojištění do Asie si v současnosti oblíbili například digitální nomádi, kteří v zahraničí tráví i několik měsíců v kuse. To ale není možné u všech dlouhodobých pojištění. Pečlivě si pročtěte podmínky a zjistěte, jak dlouho můžete být v kuse v zahraničí. Často se jedná o dlouhodobé cestovní pojištění s opakovanými výjezdy, tzn. že jste pojištěni například na 60 dnů, po jejichž uplynutí se musíte vrátit do ČR. Jakmile přijedete do ČR a odcestujete znovu do zahraničí, poběží vám opět lhůta 60 dnů.


Stačí vám cestovní pojištění k platební kartě?

Pokud vaše banka nabízí cestovní pojištění k platební kartě, měli byste si před odjezdem zjistit, co přesně a do jaké výše toto cestovní pojištění kryje. Cestovní pojištění k platební kartě mívá totiž nízké pojistné limity, a tak vám léčebné výlohy nemusí uhradit celé. Stejně tak vás neochrání v případě ztráty zavazadel nebo když způsobíte škodu druhé osobě. Proto byste měli před cestou do zahraničí důkladně promyslet, co vše chcete na své cestě podnikat, a vždy uzavřít i klasické cestovní pojištění s potřebnými připojištěními.


Které pojišťovny cestovní pojištění nabízejí?

V podstatě všechny, ale obcházet je už nemusíte. Cestovní pojištění si porovnejte u nás na Srovnejto.cz. Přes internet si totiž můžete snadno a rychle vybrat nejvýhodnější variantu. Mezi oblíbené společnosti, které nabízejí cestovní pojištění za dobrou cenu, s dostatečnými pojistnými limity a zároveň poskytují celou řadu dalších připojištění, patří pojišťovny Axa, Allianz, ČSOB Pojišťovna, UNIQA, Generali Česká pojišťovna, ERV – Evropská pojišťovna, Slavia Pojišťovna, Union Pojišťovna a Pojišťovna VZP.

Nechce se vám zkoumat nabídku každé společnosti zvlášť? Využijte našeho internetového srovnávače cestovního pojištění. Během chvilky zjistíte, které cestovní pojištění se hodí pro váš účel cesty a na kolik vás vyjde. A za dalších pár minut už můžete mít smlouvu uzavřenou a nachystanou na váš odjezd.

Chci porovnat cestovní pojištění

Slova našich klientů

 • avatar - žena
  Veronika H.Spokojená zákaznice

  ,,Děkuji za velmi milý online servis, jsem velmi spokojená a vaši společnost velmi ráda doporučím dál. Služby využívám již dlouho."

 • avatar - žena
  Denisa B.Spokojená zákaznice

  ,,Využívám vždy k vyřízení cestovního pojištění a nemůžu si na nic stěžovat."

 • avatar - žena
  Daniela R.Spokojená zákaznice

  ,,Je fajn, že srovnání je ucelené se všemi parametry."

 • avatar - muž
  Pavol I.Spokojený zákazník

  ,,Snad pouze spokojenost. Díky vám jsem si vybral to nejlepší cestovní pojištění v poměru cena/výkon. Děkuji."

 • avatar - žena
  Aneta K.Spokojená zákaznice

  ,,Jednoduchá domluva, skvěle zařízené, velký výběr. Doporučuji všem."

 • avatar - žena
  Alžběta E.Spokojená zákaznice

  ,,Nemám žádnou výtku, naopak jsem velmi spokojená, že je vše přehledně zpracované na jednom místě. Děkuji. :)"

Srovnaný magazín

 • Lyžařky na svahu
  Cestování
  25. ledna 2023|Jana Březinová
  Zimní dovolená v roce 2023 aneb kam vyrazit na lyže?

  Po letech pandemie si letos můžete užít zimní dovolenou na horách opět bez omezení. Vyrazíte za lyžováním a snowboardingem na české hory nebo raději do Alp? A na co si dát pozor? Máme pro vás užitečné tipy.

 • Bezpečně na horách - Rodina na lyžích v Alpách
  Cestování
  17. prosince 2022|Jana Březinová
  Bezpečně na horách: Jak se vyhnout úrazům a proč si vždy sjednat pojištění

  Zima se pro miliony Čechů neodmyslitelně pojí s dovolenou na horách. Bohužel to také znamená tisíce úrazů – lyžování a snowboarding patří k nejrizikovějším sportům. Jak se na horách chovat bezpečně? Jaké úrazy hrozí nejčastěji? Proč si sjednat pojištění a na kolik by vás vyšlo ošetření v zahraničí bez něj? Vše jsme pro vás shrnuli v článku.

 • Turecko je nejoblíbenější destinací Čechů, co zde vidět - Sophia v Istambulu
  Cestování
  29. listopadu 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Turecko je nejoblíbenější destinací Čechů pro rok 2022: Kdy má smysl se sem vydat a co vidět?

  Ze statistik cestovních kanceláří a agentur jasně vyplývá, že si Češi letos po covidové pauze chtěli opět dopřát zasloužený odpočinek u moře. Letos si dokonce koupili o polovinu více zájezdů než loni. Největší zájem byl už tradičně o Řecko, kterému šlapalo na paty Turecko. Jak se sem dostat, co vidět a navštívit?

 • Plánujete dovolenou? Podadíme, jak si na ni našetři - Mapa, foťák a mužská ruka ukazující na místo cíle
  Osobní finance
  26. listopadu 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Plánujete dovolenou? Poradíme, jak na ni našetřit!

  Letní dovolenou v zahraničí plánovalo letos podle analýz portálu Czech Tourism Tourdata zhruba 52 % Čechů. Plány řady z nich bohužel ovlivnil nedostatek finančních prostředků. Pokud jste podobnou nepříjemnost sami řešili, ale zahraniční dovolenou na horách, či u moře si příští rok nechcete odepřít, máme pro vás tipy, jak na ni našetřit.

 • Očkování při cestě do zahraničí - Sestra očkuje pacientku do ramene
  Cestování
  12. listopadu 2022|Jana Březinová
  Očkování při cestách do zahraničí

  Každoročně vyráží na dovolenou do zahraničí miliony Čechů. V posledních letech ale cestování komplikují restrikce kvůli onemocnění covid-19. Do jakých zemí aktuálně potřebujete očkování a kde stačí test? Nezapomínejte však ani na další povinná a doporučená očkování, a to především při cestách do exotiky.

 • Muž s letenkami, pasem a mobilním telefonem na letišti
  Cestování
  01. října 2022|Veronika Čermáková
  Flexibilní letenky: Co to je a na co si při koupi dát pozor?

  Ještě donedávna byly koupené letenky prakticky nezrušitelné. Pokud jste se snažili zrušit či změnit termín letenky, stála vás změna víc než samotná letenka. Doba pandemie koronaviru však všechno změnila a dlouhou dobu letecké společnosti nabízely možnost zakoupení flexibilních letenek, které lze libovolně měnit. Letecká doprava ale konečně začala znovu ožívat a většina aerolinek se vrací k původním pravidlům. Jaké společnosti stále ještě nabízejí flexibilní letenky?

 • Tipy na výlety do hor pro milovníky hor - Nohy muže pochodující po horách
  Cestování
  26. září 2022|Monika Šaríková
  Tipy na výlety do hor pro rodiny s dětmi i zkušené turisty

  Toužíte poznat české a nejbližší sousední hory, ale nevíte, kde je bezpečno také pro rodiny s dětmi nebo začínající turisty s žádnými či jen malými zkušenostmi? Dali jsme do kupy tipy na výlety do hor pro všechny - rodiny s dětmi, normální turisty, ale i profíky, kterým už dochází nápady.

 • Vinice na jižní Moravě
  Cestování
  01. září 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Vinařská sezóna 2022: Co navštívit a jak se chránit před riziky

  Tuzemské vinice nabízejí neuvěřitelně rozmanité odrůdy, z nichž mistři vinaři, vyzbrojení letitými zkušenostmi, vyrábějí lahodná vína, která vynikají bohatým spektrem aromatických látek i plnou chutí. Není se proto čemu divit, že stále více tuzemských i zahraničních turistů touží zažít na vlastní kůži tradiční vinobraní a ochutnat vína, která se mohou pyšnit celou řadou zajímavých cen. Kam za vínem zamířit a co ochutnat?

 • Pláž na Bali
  Cestování
  17. srpna 2022|Monika Šaríková
  Období dešťů v Thajsku a na Bali aneb kdy si pro dovolenou raději vyberte jinou destinaci

  Thajsko a Bali patří mezi nejvyhledávanější exotické destinace, kam Češi jezdí strávit vysněnou dovolenou. Před koupí letenek si však nezapomeňte zjistit, zda je návštěva vhodná. Například v období dešťů byste si kouzlo těchto lokalit příliš neužili.

 • Jak nejlépe a nejlevněji zaparkovat při odletu na dovolenou - Žena na letištním parkovišti
  Auto
  Jak nejlépe a nejlevněji zaparkovat, když odlétáte na dovolenou?

  Vyrážíte na vysněnou dovolenou letadlem, ale na letiště se plánujete dopravit automobilem? Pak budete pravděpodobně přemýšlet, jestli oslovit známého, který vás na letiště doveze nebo rovnou zaparkovat v blízkosti odletového terminálu. Zvolíte-li druhou možnost, poradíme, jak najít nejlepší parkování na letišti a neutratit zbytečně moc peněz.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.