Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Sjednejte si cestovní pojištění, které vás ochrání i při onemocnění covidem-19 nezávisle na rizikovosti dané země.

Více informací

Cestovní pojištění do Polska

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online
  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail
  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %
  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo
Výsledek
do 2 minut
Sleva
až 50 %
srovnání cestovního pojištění
1 zákazníků zde nyní srovnává
ušetřete na cestovním pojištění
Spočítat
ceny

Cestovní pojištění + covid-19

Na současnou situaci zareagovaly tuzemské pojišťovny, které přišly s unikátními produkty. Ty často kryjí i rizika spojená právě s nemocí covid-19 (např. zrušení zájezdu z důvodu nemoci, onemocnění v místě pobytu, karanténa, izolace, úhrada zdravotní péče, ubytování, transferů nebo náhradních letů apod.).

Některé z nich vás dokonce dokáží podržet i ve chvíli, kdy vyrážíte do rizikové země. Aktuální nabídku cestovního pojištění s krytím covid-19 si můžete snadno porovnat prostřednictvím naší online kalkulačky, případně vybraný produkt obratem sjednat bezpečně a z pohodlí domova.

Porovnat cestovní pojištění
s krytím covid-19

Poslední uzavřené pojistky zákazníků

Před 3 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Vojtěch R. Evropa, 4 Dny 189 Kč

Před 12 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Elia B. Francie, 4 Dny 189 Kč

Před 12 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Jiří V. Německo, 4 Dny 134 Kč

Před 14 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Zdeňka M. Slovensko, 6 Dní 99 Kč

Cestovní pojištění – srovnání cen

Cestovní pojištění do Polska

Polsko je jedním z našich severních sousedů, který má velmi bohatou minulost Ačkoli během druhé světové války téměř zmizelo z mapy, nabízí v současné době množství zajímavých míst na výlety a dovolené. Vychutnat si můžete nejen dobré polské jídlo, ale také krásnou krajinu i živá města.

pol1 title=

Mnoho lidí si myslí, že sjednávat si Cestovní pojištění na dovolenou k našim sousedům je zbytečné. Ale cestovní pojištění se vyplatí i na krátké cesty a ani při výletě do Polska byste ho neměli vynechat. Polsko nabízí možnosti pro horskou i městskou turistiku, proto se nejdřív zamyslete, jaké aktivity plánujete, kam se v Poslu vydáte a podle toho si sjednejte i cestovní pojištění do Polska. Vystačíte si tu s nižším pojistným limitem, myslete ale na to, že ten nemusí zahrnovat krytí řady dražších rizik.

Cena cestovního pojištění do Polska

Cestovní pojištění do Polska je levné, ale samozřejmě záleží i na tom, jaké pojištění zvolíte a zda budete mít i další připojištění. Kalkulačka cestovního pojištění vám poví, kolik za cestovní pojištění do Polska zaplatíte, a navíc ho snadno sjednáte i online.

 
Spočítat
cestovní pojištění

Vyberte si správné připojištění

Polsko nabízí mnoho aktivit, jak zde strávit svou dovolenou, ke kterým patří i různé sporty jako windsurfing, horolezectví nebo lyžování. Pokud se plánujete věnovat rizikovým sportům, jako je třeba právě horolezectví, určitě si sjednejte připojištění pro rizikové sporty V zimě nezapomínejte ani na cestovní pojištění na lyže.

K dalším nejběžnějším připojištěním k cestovnímu pojištění pak určitě patří úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel či storna jak letenky, tak i dovolené.

pol2

Cesta do Polska

Před cestou do Polska nepotřebujete kromě cestovního pojištění vyřizovat žádnou další administrativu. Vystačíte si jen s platným dokladem totožnosti, tedy občanským průkazem nebo cestovním pasem. Co je však dobré řešit ještě před cestou, to jsou peníze. V Polsku se platí zlotými a je výhodnější si je směnit ještě v České republice. Jinak můžete v Polsku běžně platit platební kartou.

Do Polska se dostanete autem, autobusem, vlakem i letadlem. Autobusová i železniční doprava je v Polsku dobře rozvinutá a dostanete se s ní všude. Výhoda auta zase spočívá v tom, že se nemusíte přizpůsobovat jízdním řádům a cestu si naplánujete podle sebe. V tomto případě ale budete potřebovat dálniční známku a určitě si před cestou projděte i dopravní předpisy, ty jsou totiž o něco přísnější než u nás, pozor byste si měli dát zejména na rychlost (na dálnici 110 km/h) i na alkohol nebo telefonování za volantem bez handsfree sady. Letadlem se do Polska dostanete velmi rychle a pohodlně přímo z Prahy do Varšavy a běžná cena letenek je kolem 2 500 korun. Vlak můžete využít na některé z pravidelných linek, cesta do Varšavy trvá asi 9 hodin.

Co v Polsku zažít?

Polsko je velmi rozlehlá země, čemuž odpovídá i množství aktivit, které tu lze provozovat. Horské oblasti Tater na jihu poskytují příležitosti pro různé treky a horské túry, ale i horolezectví či ferraty. Nezapomínejte v takovýchto případech na potřebnou výzbroj a cestovní pojištění na hory, které vám bude krýt záda v případě úrazu uhradí i zásah horské služby.

Jezera, kterých v Polsku najdete celou škálu, zase nabízejí možnosti surfování nebo jachtingu. Oblíbená jsou pro tyto aktivity Velká mazurská jezera u ústí řeky Visly. V zátokách Baltského moře si zase vyzkoušejte windsurfing a pokud milujete surfování, navštivte poloostrov Hela.

Co vidět v Polsku?

Kultura, historie, příroda nebo pláže. V Polsku si vybere každý. Oblíbené jsou také nákupy na tržištích v Nowem Targu či v městě Zakopane. Několik hodin od našich hranic leží významné město Krakow a bývalý koncentrační tábor v Osvětimi. Léto si užijete na pobřeží Baltského moře a v přímořském letovisku?

pol3

Krakow

Krakow je turisticky nejvyhledávanější místo v Polsku. A není se čemu divit, řadí se totiž k nejhezčím místům Evropy. V Krakowě najdete velké množství historických památek i překrásné architektury. Zajděte si do Schindlerovy továrny, známé z filmu Schindlerův seznam, nebo se vydejte prozkoumat symbol Krakowa Wawel, bývalé královské sídlo.

Mazurská jezera

Velká mazurská jezera jsou skvělým místem pro letní dovolenou. Krajina je tu téměř nedotčena civilizací a zachovává si svůj původní ráz. Jezera jsou ideální pro koupání i vodní sporty. Užijete si zde ale i pěší turistiku a objevíte tajná zákoutí nebo ukryté bunkry z druhé světové války.

Sopoty

Sopoty jsou nejvyhledávanějším letoviskem na pobřeží Baltského moře. Najdete tu přímořské lázně z roku 1824 i paláce zámožných obyvatel nedalekého Gdaňsku. Lákadlem je i křivý dům, který může vyvolat závratě, nebo i nejdelší dřevěný most v Evropě. Kromě lázní si v Sopotech užijete také město i jeho kulturu.

pol4

Osvětim

Bývalý koncentrační tábor v Osvětimi je známý po celém světě. Za druhé světové války to byl největší koncentrační a vyhlazovací tábor. Zahynulo zde velké množství lidí a v mnoha návštěvnících tábor dodnes vyvolává pocity úzkosti. Tábor dnes slouží jako památník a připomínka hrůzných událostí, které se zde děly.

Zamość

Zamość leží na hranicích s Ukrajinou a vyvolá ve vás pocit, že jste se přenesli do italského slunného Toskánska. Je zařazeno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Dojem na vás jistě udělá centrum města, hlavní náměstí, se svými dvoupatrovými domy a výzdobou v orientálním stylu.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 100

Co si myslí naši klienti

"Vynikající přístup, komunikace je na dobré úrovni a se vším vám velmi rádi pomůžou."

Milan O.

Klient nás hodnotí:

99%

"Moc jste mi pomohli, díky za vstřícnost a rychlé jednání"

Martina

Klient nás hodnotí:

96%

"Tento web je opravdu přehledný a snadno se v něm orientuju a navíc je celý průběh srovnání a sjednání vážně rychlý"

Patrik L.

Klient nás hodnotí:

99%

"Cestovní pojištění za hubičku a sjednáno za chvilku. Děkuju"

Šárka

Klient nás hodnotí:

100%

"Cestovní pojištění už jedině na poslední chvíli, protože s tímto webem je to tak jednoduché a rychle sjednané. Děkuji moc"

Libuše S.

Klient nás hodnotí:

96%

"Jednodušší už to snad být ani nemůže. Online srovnání pěkně z domova"

Robin

Klient nás hodnotí:

100%

"Neuvěřitelné ulehčení, díky moc"

Michal

Klient nás hodnotí:

100%

"Jsem spokojená s nabídkou a cenami, všechny informace, které jsem potřebovala, mi poslali do mailu. Skvělý přístup. Děkuji"

Erika

Klient nás hodnotí:

100%

"Jsem ráda, že jsem si konečne mohla zjednodušit život. Díky"

Alice

Klient nás hodnotí:

96%

"Děkuju, jste vážně super a budu vás určitě dál doporučovat"

Terka B.

Klient nás hodnotí:

98%

"Od začátku do konce skělý přístup a snadná komunikace, děkuju"

Aleš V.

Klient nás hodnotí:

100%

"Dovolená bez cestovka nepřipadá v úvahu. Díky za rychlé sjednání a příjemné vystupování. Příšte zase u vás"

Kristýna

Klient nás hodnotí:

90%

"Při mém vytížení si touto cestou ušetřím spoustu času a nervu"

Honza K.

Klient nás hodnotí:

100%

"Poskytli jste mi přesně to co jsem chtěla a to nejhlavnější bylo ušetřit, díky"

Lenka P.

Klient nás hodnotí:

98%

"Bez jakýchkoliv zádrhelů a zdlouhavého jednání. Ušetření času. Díky"

Radek

Klient nás hodnotí:

96%

"Nyní už se na cesty připravuju s dobrou náladou, protože si cestovní pojištění můžu v klidu sjednat online"

Sandra Z.

Klient nás hodnotí:

99%

"Už se nemusím stresovat, že jsem si před dovolenou nestihla sjednat cestovní pojištení. Přes tento web je to za chvíli sjednané"

Petra P.

Klient nás hodnotí:

100%

"Komunikace na úrovni, skvělá informovanost a ještě ušetříte peníze"

Tomáš L.

Klient nás hodnotí:

97%

"Rád využívám moderní techniku, která mi dá čas navíc a ještě mi ušetříte peníze za cestovní pojištění"

Pavel

Klient nás hodnotí:

96%

"Všechno proběhlo bez jakýchkoliv problémů a ješte jsem ušetřila docela dost peněz. Díky za to"

Lucka T.

Klient nás hodnotí:

100%

"Zařízeno za pár minut a ješte máte příjemné vystupování"

Radek F.

Klient nás hodnotí:

100%

"Snadnější způsob sjednání pojištení už snad ani není. Super díky."

Aleš P.

Klient nás hodnotí:

99%

"Nebojte zajistit si pojištění nebo povinné ručení online, tato firma je seriózní a operátoři jsou vážně milí a kvalifikovaní"

Igor

Klient nás hodnotí:

100%

"Chválím informovanost operátorů a jejich odhodlání pomáhat. Celá akce byla za chvíli hotová"

Erik

Klient nás hodnotí:

97%

"Nabídka je velmi pestrá a sjednání pojištění je za pár minut"

Katka T.

Klient nás hodnotí:

97%

"Operátoři jsou zde velmi milí a rádi vám se vším pomužou, všechno je rychle zařízené"

Tereza

Klient nás hodnotí:

100%

"Díky za cestování bez stresu"

Marcela

Klient nás hodnotí:

100%

"Jsem sice antitechnický typ, ale sjednat si cestovní pojištení na tomto webu bylo tak jednoduché a srozumitelné, že to zvládne každý. Děkuji mockrát"

Hanka

Klient nás hodnotí:

98%

"Nemůžu si vůbec na nic stěžovat, vše je velmi přehledné a snadné"

Zuzka P.

Klient nás hodnotí:

97%

"Děkuju za nové možnosti, jak si usnadnit život"

Eliška V.

Klient nás hodnotí:

98%

Mluví se o nás a charita

lidovky prima deník novinky naše dítě pomozte dětem kiss 98
}
Nejlevnější cestovní pojištění
za 2 minuty online
1 zákazníků zde nyní srovnává