Cestovní pojištění – srovnání cen

Většina z nás jezdí do zahraničí na běžné dovolené. Jsou ale i tací, kteří vyrážejí za sportem, a pro ně je cestovní pojištění pro extrémní sporty doslova nezbytností. A důvod? Ten je jasný, jelikož díky této pojistce dokáže pojišťovna uhradit veškeré zdravotní zákroky i převozy nebo zásahy spojené se zraněním.

Nutno dodat, že cestovní pojištění pro extrémní sporty by mělo být vždy sjednáno s ohledem na provozovaný druh sportu a aktivity. Pokud se tak nestane, často pojišťovna konkrétní úraz neplní. Co je samozřejmě logické, to je i fakt, že se cestovní pojištění pro extrémní sporty vztahuje i na standardní úrazy spojené s běžným životem.

Jednoduše online

Uzavřít takovou pojistku poté není složité. Stačí vybrat odjezd, zemi a samozřejmě odkliknout onu potřebu toho, aby se skutečně jednalo o cestovní pojištění pro extrémní sporty. Jedině tak se není třeba ničeho bát. Vše samozřejmě proběhne během pár minut po internetu, tedy online. Ideální možnost, jak vše vyřídit z pohodlí domova.

Cena může rozhodovat

Nejenom cestovní pojištění pro extrémní sporty, ale i běžná pojistka by měla primárně odpovídat našim představám, a to i z hlediska ceny. Porovnání jednotlivých pojišťoven je tak jasně doporučováno, a to hlavně v případě, kdy nechceme přeplácet.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 145