Cestovní pojištění do zahraničí

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Pojištění do zahraničí vás chrání na cestách

Bez cestovního pojištění do zahraničí se neobejde žádný cestovatel. Měli byste ho uzavřít, kdykoliv vyrážíte za hranice České republiky. Z cestovního pojištění do zahraničí jsou totiž hrazeny veškeré výdaje spojené s lékařským ošetřením při onemocnění a úrazu, ale i s případnými transporty, operacemi a dalšími zákroky. Mimo to může cestovní pojištění do zahraničí pojistit i vaše zavazadla, odpovědnost za způsobené škody nebo storno zájezdu.

Chci porovnat cestovní pojištění

Cestovní pojištění do zahraničí online, rychle a jednoduše

Kvůli sjednání pojištění nemusíte chodit na pobočku pojišťovny, dnes není problém uzavřít cestovní pojištění do zahraničí online, a to během pár minut. Nejlepší je porovnat si nabídky několika pojišťoven pomocí praktické online kalkulačky, a najít tak tu nejvýhodnější, která bude vyhovovat vašim představám a potřebám. Potom stačí pár kliků, zaplacení a vše je hotovo. Cestovní pojištění do zahraničí můžete uzavřít online klidně na poslední chvíli – pokud si zvolíte platbu kartou, zvládnete to i během cesty na letiště. Na dovolenou tak odjedete bez obav.

Chci porovnat cestovní pojištění

Podle čeho vybírat zahraniční cestovní pojištění?

A co by mělo cestovní pojištění do zahraničí splňovat? Ideálně hned několik věcí, mezi které patří nízká cena, vysoké limity plnění, kvalitní rozsah služeb, ale i případná připojištění. Zdravotní pojištění do zahraničí vybírejte podle cílové destinace i aktivit, na jaké se chystáte. Pokud plánujete během dovolené provozovat sporty jako potápění či horolezectví, měli byste volit pojištění do zahraničí pro rizikové sporty.

Zahraniční cestovní pojištění však nabízí i další připojištění pro vaši maximální ochranu na cestách. Mezi nejoblíbenější připojištění patří úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění storno poplatků nebo zavazadel.

Cestovní pojištění do zahraničí podle destinace

Všeobecně se doporučuje sjednat si cestovní pojištění do zahraničí s pojistným limitem alespoň 5 milionů korun na léčebné výlohy. Výše limitů plnění by se však měla odvíjet především od cílové destinace. Chystáte-li se mimo Evropu, vyplatí se sjednat pojištění do zahraničí s vyšším pojistným limitem. Některé pojišťovny nabízí pojištění léčebných výloh až do částky 500 milionů korun nebo dokonce s neomezeným plněním. Takové cestovní pojištění se hodí do zemí, jako je USA či Kanada, kde je nejen velmi nákladná zdravotní péče, ale i případný převoz zpět do České republiky.

Nemoc nebo úraz v zahraničí vás bez pojištění přijde draho

Onemocnění nebo úraz v zahraničí vás může přijít na stovky tisíc i několik milionů korun. Přitom zdravotní pojištění do zahraničí vás skvěle chrání a vyjde jen na pár korun denně. Zapomínat byste na něj neměli ani při cestách po Evropě. S Evropským průkazem zdravotního pojištění sice máte nárok na základní péči jako místní obyvatelé, ale to může znamenat také vysokou spoluúčast na ošetření.

Ne v každé zemi je základní zdravotní ošetření zdarma. Stejně tak se v mnoha zemích veřejné zdravotní pojištění nevztahuje na zásah horské služby nebo pátrací akci. Neriskujte zbytečně vysoké náklady za zdravotní péči a sjednejte si cestovní pojištění do zahraničí online

Cestovní pojištění do zahraničí i pro vozidlo

Chystáte se na dovolenou za hranice republiky vlastním vozidlem? Jestliže k němu nemáte sjednáno kvalitní havarijní pojištění, vyplatí se uzavřít speciální cestovní pojištění pro dovolenou autem. Oprava vozu v zahraničí totiž není nic levného, stejně jako odtah zpět do vlasti.

Cestovní pojištění pro dovolenou autem vám pokryje výdaje na opravu vozu na místě, odtah do servisu, případně i do ČR, náhradní dopravu pro pokračování cesty či pro návrat domů. V jednom kroku uzavřete cestovní pojištění do zahraničí pro sebe a svou rodinu, stejně jako pro svůj vůz. Srovnejte si nabídky pojišťoven a vybírejte ty s označením Dovolená autem.

Chci porovnat cestovní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.