Jak jednoduše sjednat cestovní pojištění

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

cestovní pojištění

Uzavření pojistné smlouvy prostřednictvím našich stránek je velice jednoduché a časově nenáročné. Přesto vás žádáme, abyste věnovali potřebnou pozornost veškerým doprovodným textům a samotnému vyplňování on-line formuláře cestovního pojištění.

Kalkulace ceny

Klikněte na tlačítko, které vás přesměruje do naší kalkulačky. Pro kalkulaci a porovnání cestovního pojištění zadejte vstupní parametry o vaší cestě do zahraničí, počtu osob a rizicích, které chcete pojistit.

Porovnání cestovního pojištění

Díky jednoduchému a přehlednému srovnání cestovního pojištění získáte nabídky jednotlivých pojišťoven a možných připojištění (např. zavazadel, úrazu, odpovědnosti, rizikových sportů).

Osobní údaje

Vyberte si nabídku pojišťovny a vyplňte všechny požadované údaje o vás a všech osobách, které budou pojištěny.

Návrh pojištění

Cestovní pojištění online objednáte po potvrzení zadaných údajů a všech pojistných podmínek a smluvních ujednání.

Pojistná smlouva

Obratem do pár minut obdržíte na svůj e-mail zprávu potvrzující vaši objednávku cestovního pojištění, údaje pro zaplacení pojistného a také pojistnou smlouvu s kontaktem na asistenční službu.

Platba pojistného

Pro váš komfort a rychlost uzavření cestovního pojištění máte možnost zaplatit pojištění okamžitě online - platební kartou nebo online předvyplněným převodním příkazem většiny bank.

Následný servis

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail podpora@srovnejto.cz nebo telefonicky na 800 44 44 55.

Srovnaný magazín

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.