Cestovní pojištění – srovnání cen

Uzavření pojistné smlouvy prostřednictvím našich stránek je velice jednoduché a časově nenáročné. Přesto Vás žádáme, abyste věnovali potřebnou pozornost veškerým doprovodným textům a samotnému vyplňování on-line formuláře.

Jak to tedy funguje?

1) Kalkulace ceny - Pro kalkulaci a porovnání cestovního pojištění zadejte vstupní parametry o Vaší cestě do zahraničí, počtu osob a rizicích, které chcete pojistit.    

2) Porovnání cestovního pojištění - Díky jednoduchému a přehlednému srovnání cestovního pojištění získáte nabídky jednotlivých pojišťoven a možných připojištění (např. zavazadel, úrazu, odpovědnosti, rizikových sportů).

3) Osobní údaje - Vyberte si nabídku pojišťovny a vyplňte všechny požadované údaje o Vás a všech osobách, které budou pojištěny. 

4) Návrh pojištění - Cestovní pojištění online objednáte po potvrzení zadaných údajů a všech pojistných podmínek a smluvních ujednání.

5) Pojistná smlouva -  Obratem obdržíte na svůj e-mail zprávu potvrzující Vaši objednávku cestovního pojištění, údaje pro zaplacení pojistného a také pojistnou smlouvu s kontaktem na asistenční službu.

6) Platba pojistného - Pro Váš komfort a rychlost uzavření cestovního pojištění máte možnost zaplatit pojistné okamžitě online - platební kartou nebo online předvyplněným převodním příkazem většiny bank.

7) Následný servis - V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail podpora@srovnejto.cz nebo telefonicky na 226 211 122.
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 137