Cestovní pojištění do Rakouska

  • Pojistěte se na horskou turistiku do Alp

  • Užijte si dovolenou v Rakousku bez zbytečných starostí

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo a zavazadla

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Zatímco na našem území nás chrání naše standardní zdravotní pojistka, při cestě do zahraničí se neobejdeme bez toho, abychom měli uzavřenou pojistku cestovní. A jednou z takových je i cestovní pojištění do Rakouska. Tedy k našim jižním sousedům, kteří jsou poměrně oblíbenou zemí.

A to hlavně proto, že nabídnou celou řadu nádherných památek, ale stejně tak i tolik vyhledávané Alpy, které jsou dokonalou volbou pro všechny milovníky perfektního lyžování.

Spočítat cestovní pojištění

Nezapomínejte na rizika

Samozřejmě při sjednávání konkrétní pojistky hleďte také na to, jaká jsou možná rizika. Pokud jedete jako běžní turisté, rozhodně vám může plně stačit a vyhovovat základní verze pojistky. Pokud ale jedete právě za lyžováním, je třeba tento aspekt do pojistky zahrnout. Jedině tak se bude cestovní pojištění do Rakouska vztahovat na situaci, kdy se zraníte právě na sjezdovce a budete potřebovat ošetření, i transport.

Nejenom pro vaše zdraví

Velkou výhodou dané pojistky je i fakt, že cestovní pojištění do Rakouska nemusí nutně zohledňovat pouze zdravotní rizika. Stejně tak lze totiž zohlednit i naše zavazadla a jejich případnou ztrátu. Hodí se ale i pojištění odpovědnosti v případě, kdy způsobíme škodu, nebo kdy dokonce někoho zraníme.

Chystáte se do zahraničí autem?

Ve spolupráci s AXA Assistance jsme pro Vás připravili cestovní pojištění Autem na hory, které kryje i nepříjemnosti spojené s cestou autem. Zahrnuje technickou asistenci (např. když se vybije autobaterie), opravu vašeho vozu na místě, odtah do ČR v případě poruchy i nehody, náhradní dopravu a rozsáhlé asistenční služby. Součástí je samozřejmě i kvalitní cestovní pojištění s vysokými limity, které Vás bude krýt, třeba když pro Vás bude muset letět vrtulník nebo někoho zraníte na sjezdovce. Více o cestovním pojištění Dovolená autem.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).