Bezpečnost na silnici, rodinné finance nebo ochrana střechy nad hlavou. V životě se setkáváme s nejrůznějšími situacemi, které nás mohou, často i nepříjemně, překvapit. Jak je nepodcenit a mít vše co nejvíce pod kontrolou? Na tyto otázky se v podcastu Nepodceňto pokusí odpovědět moderátorka Tereza Tobiášová spolu s hosty z řad odborníků i známých osobností. 

Youradio Talk - sticker

Jak se při pojištění nespálit

Víte, jak při výběru pojištění nenaletět a na co se při uzavírání pojistné smlouvy zaměřit? Jitka Chizzola, ředitelka pojišťovny D.A.S., a Jiří Pindur, ředitel regionálního makléřského obchodu Uniqa, vám v nové epizodě poradí, jaké situace bychom neměli v souvislosti s pojištěním podceňovat a proč se vyplatí být pojištěný.

28 minut | Více o epizodě
00:00
00:00

Starší epizody

Jak si ochránit střechu nad hlavou

Požár, povodeň, vichřice –⁠ to jsou živly, které dokážou vaši nemovitost zničit během chvilky. O tom, jak ničivým událostem předcházet i jak se správně pojistit, abyste nakonec škody nemuseli platit ze svého, si povídali Martin Kavka, mluvčí a vyšetřovatel pražských hasičů, a Josef Šrut, expert na pojištění z pojišťovny Pillow.

29 minut | Více o epizodě
Na motorce za hranice

Jaro se blíží, a tak je nejvyšší čas připravit motorku na sezónu a naplánovat si letošní výlety na dvou kolech. Jak připravit motorku před vyjetím? A jak se zabalit na delší cestu do zahraničí? O tom a dalších zajímavých tématech si povídali hosté podcastu – Vojtěch Lavický, autor knihy Na motorce kolem světa, a Florián Kretschmer, vedoucí obsahu Skupiny Srovnejto.

28 minut | Více o epizodě

Bezpečně na cestě

Proč podcast děláme


Podcast Nepodceňto vznikl v roce 2021 ve spolupráci s projektem Bezpečně na cestě. Chtěli jsme společně motivovat veřejnost k bezpečné jízdě, protože jen v roce 2021 řešila policie bezmála 100 tisíc dopravních nehod. Časem podcast doplňujeme i o témata zaměřená na další situace, jako jsou osobní finance nebo ochrana domácnosti, které není radno podceňovat. Pomůžeme vám nečekaným situacím předcházet a řešit je s klidnou hlavou. 

Spolupráce


Bezpečně na cestě je projekt skupiny Active Radio, které společně s BESIP a dalšími partnery podporuje bezpečné chování všech účastníků silničního provozu. I kdyby naše spolupráce pomohla zachránit jeden lidský život, bude to pro nás velký úspěch.