Potřebujete překlenout nepříznivé období do další výplaty? Nebo vám stačí pár tisícovek na výdaj, který jednoduše nepočká? Pokud jste odpověděli kladně, pak se budete pravděpodobně poohlížet po tzv. mikropůjčkách s krátkou dobou splatnosti. Možná ale potřebujete uhradit závazek, který se šplhá do deseti nebo dokonce statisícových částek. Pro tyto případy už bude potřeba poohlédnout se po poskytovateli, který poskytuje vyšší objemy finančních prostředků.

Abyste se v jednotlivých poskytovatelích a produktech bezpečně zorientovali, připravili jsme pro vás bohatou a pravidelně aktualizovanou nabídku půjček rozdělenou podle jejich výše. Snadno a během několika mála kliknutí si tak můžete vybrat produkt, který bude přesně odpovídat vašim potřebám. A abyste při výběru nešlápli vedle, doporučujeme vybrané produkty vzájemně porovnat prostřednictvím našeho online srovnávače. Snadno tak zjistíte, kde na vás čeká nejvýhodnější nabídka.

Chci si půjčit
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).