Čekáte na výplatu a váš zaměstnavatel se opozdil? Nebo prostě potřebujete jednorázovou finanční injekci na opravu spotřebiče, či výdaj, který jednoduše nepočká? Pokud vám trn z paty vytrhne mikropůjčka do 5 000 Kč, pak jste na správné adrese. Získat ji můžete během několika mála minut. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost a peníze navíc můžete mít prakticky obratem.

Nízká půjčka s krátkou splatností

Půjčka do 5 000 Kč patří do kategorie mikropůjček, které obvykle poskytují nebankovní společnosti. Samozřejmě i mezi bankami najdete výjimky, které vám dokážou tuhle nízkou částku půjčit, obecně si ale v bance můžete půjčit pouze vyšší částky. Pokud potřebujete jen menší jednorázovou finanční injekci, je zbytečně půjčovat si více. Proto se poohlédněte po portfoliu nebankovních společností, z nichž většina půjčky do 5 000 nabízí.

Mírné podmínky a jednoduché sjednání

Mezi obecné podmínky poskytnutí půjčky do 5 000 Kč patří plnoletost, bydliště nebo trvalý pobyt na území České republiky a stabilní příjem. Ten navíc není potřeba nijak zvlášť prokazovat. Abyste o půjčku zažádali, stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Některé společnosti navíc nabízí možnost získat první půjčku zcela zdarma. To znamená, že půjčka není zatížena úroky ani poplatky. Kolik si půjčíte, tolik vrátíte. Akce platí ale jen u některých společností, u nichž jste si prozatím nikdy předtím nepůjčili.

Peníze obratem na účtu

Ptáte se, za jak dlouho peníze obdržíte? Pokud zvolíte výplatu na bankovní účet, jejich odeslání je zpravidla otázkou několika mála minut od podpisu smlouvy. Pokud se váš bankovní účet shoduje s účtem poskytovatele půjčky, peníze jsou připsány obratem. V opačném případě je obdržíte do 24 hodin. Jestliže společnost vyžaduje zaslání jednokorunového ověřovacího poplatku, může být doba poskytnutí finančních prostředků o něco málo delší.

Spousta poskytovatelů dokáže nabídnout tuto půjčku bez nutnosti dokládat účel využití finančních prostředků. Pokud chcete získat ještě lepší podmínky nebo úrok, využijte účelové půjčky do 1 000 000 Kč, kterou můžete použít třeba na nákup automobilu nebo rekonstrukci domu či bytu.

Výhody půjčky do 5 000 Kč

  • Nízké částky = nízký závazek

  • Možnost získat první půjčku zdarma

  • Žádné papírování

  • Vše vyřídíte online

  • Rychlé poskytnutí peněz

  • Výplata na účet nebo v hotovosti

Nevýhody půjčky do 5 000 Kč

  • Kratší doba splatnosti

  • Horší orientace v množství produktů

  • Prodloužení splatnosti za poplatek

  • Řetěžení mikropůjček může vést do dluhové pasti