Půjčka do 100 000 Kč

Půjčka se splatností několika měsíců nebo let

Půjčky
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Než si půjčíte, vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Půjčka od banky i nebankovního poskytovatel

Půjčka do 100 000 Kč patří mezi bankovní půjčky i nebankovní půjčky. U většiny bank počítejte s náročnějším a delším procesem vyřizování, stejně jako přísnějšími podmínkami schvalování. Většinou jsou také půjčky do 100 000 Kč zatíženy vyšším procentem zamítnutých žádostí. Pokud máte negativní záznam v registru dlužníků, u banky pravděpodobně narazíte.


Některé nebankovní společnosti ovšem neberou negativní záznam jako překážku pro poskytnutí půjčky. Riziko, které tímto úvěrováním podstupují, je ale zpravidla vykoupeno vyššími úroky a případnými poplatky za porušení smluvních podmínek.


Delší splatnost a jednoduché srovnání nabídek

Některé společnosti (ať už banky nebo nebankovní poskytovatelé) mohou u půjček do 100 000 Kč vyžadovat ručitele nebo spolužadatele. Splatnost těchto půjček se obvykle pohybuje okolo několika měsíců (i let), takže počítejte s dlouhodobým závazkem, který je potřeba promítnout do osobního rozpočtu.

Při výběru půjčky do 100 000 Kč využijte náš srovnávač půjček, kde najdete pouze známé a ověřené poskytovatele se všemi důležitými informacemi. Snadno tak porovnáte jednotlivé částky k zapůjčení, stejně jako výši úroků. Po rozkliknutí detailu konkrétní půjčky se dozvíte vše o podmínkách jejího kladného vyřízení.


Hodnocení
89 ze 100 bodů
Výše půjčky
5 000 - 1 200 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců

Výhody a nevýhody půjčky do 100 000 Kč

Výhody:

  • Dostatečná částka na větší výdaje

  • Možnost sjednat půjčku z pohodlí domova online

  • Není nutné dokládat účel využití finančních prostředků

  • Při nižší bonitě vám pomůže spolužadatele

Nevýhody:

  • Závazek na delší dobu

  • Některé společnosti požadují potvrzení o příjmech od zaměstnavatele

  • Vysoké sankce v případě porušení smluvních podmínek


Online srovnání

Před žádostí o půjčku si srovnejte nabídky

Abyste při výběru vhodného poskytovatele nešlápli vedle, využijte náš srovnávač. Porovná za vás dostupné nabídky bankovních i nebankovních společností.