Povinné ručení a havarijní pojištění

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

V oblasti pojišťovnictví je i řada produktů, které se týkají také našeho automobilu, nebo motocyklu. Mezi to nejznámější patří povinné ručení a havarijní pojištění. Samozřejmě obě pojistky se liší, a to tím, že povinné ručení za nás hradí škody, které způsobíme na jiných vozech, zatímco havarijní platí opravy na našem autě. A to nejenom z nehod, jelikož platí i poškození vandalem, přírodním živlem, ale platí také škody ve chvíli, kdy nám je vůz odcizen.

Jak vybrat ideální pojistku?

Co logicky mnoho lidí vyhledává nejvíce, to jsou nízké ceny, jelikož ty jsou v tomto směru tím nejdůležitějším. Stejně tak je ale vhodné myslet na to, jaké má pojištění auta limity, tedy maximální pojistné částky, které mohou být vyplaceny. Důležité je ale vědět také to, jaké získáváme případné výhody, nebo bonusové služby, které mohou být ve standardní pojistce také zahrnuty.

Jak najít tu nejvýhodnější?

Ideálně pomocí kalkulačky povinného ručení, která je v tomto směru skutečně ideální cestou k tomu, jak můžeme ušetřit nemalé peníze. Díky tomu najdete povinné ručení a díky havarijní pojištění kalkulačka najdete vše za nejnižší ceny na našem trhu, a to navíc s možností pojistky ihned online také sjednat. I to je důvod, proč si cenu před uzavřením nechat spočítat.


Víte že...

Ušetřete na autopojištění až 50 %

Naši zákazníci s námi průměrně ušetří 2 350 Kč za povinné ručení. Buďte mezi nimi i vy.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.