Cestovní pojištění – srovnání cen

Havarijní pojistka může zahrnovat několik různých rizik, v rámci kterých nás ochrání. Co je ale při sjednávání velmi důležité zohlednit, to je havarijní pojištění – spoluúčast. Pokud bychom se konkrétně podívali na to, co tento pojem znamená, potom upravuje to, kolik v případě škod zaplatíme právě my, a kolik pojišťovna. Nejčastěji je samozřejmě spoluúčast udávaná v procentech, které tak v rámci konkrétní škody ukážou, kolik pojišťovna naúčtuje nám, a jaké bude částka, kterou zaplatí havarijní pojištění. Spoluúčast je v rámci této pojistky nezbytná, ale jsou i možnosti, kdy ji získat nulovou.

Výše spoluúčasti ovlivňuje cenu

Co je v souvislosti s tímto pojmem samozřejmě nezbytné dodat, to je i fakt, že má velký vliv na cenu. Konkrétně platí, že čím je spoluúčast menší, tím je havarijní pojištění dražší, a naopak. Přesto ale platí, že je možné si jednotlivé pojistky a jejich ceny porovnat, a tak samozřejmě vybrat tu pro nás stoprocentně nejvýhodnější, jaká na trhu je.

Výběr realizujte online

A jak tu pro vás cenově nejvýhodnější pojistku s nejnižší spoluúčastí vybrat? Logicky nejlépe online, jelikož následně budete mít možnost ji také ihned uzavřít. K tomu stačí pouze několik základních informací o vás, a samozřejmě také o pojišťovaném voze.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 97