840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Havarijní pojištění se spoluúčastí

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Havarijní pojištění se spoluúčastí

2017-08-20

Havarijní pojistka může zahrnovat několik různých rizik, v rámci kterých nás ochrání. Co je ale při sjednávání velmi důležité zohlednit, to je havarijní pojištění – spoluúčast. Pokud bychom se konkrétně podívali na to, co tento pojem znamená, potom upravuje to, kolik v případě škod zaplatíme právě my, a kolik pojišťovna. Nejčastěji je samozřejmě spoluúčast udávaná v procentech, které tak v rámci konkrétní škody ukážou, kolik pojišťovna naúčtuje nám, a jaké bude částka, kterou zaplatí havarijní pojištění. Spoluúčast je v rámci této pojistky nezbytná, ale jsou i možnosti, kdy ji získat nulovou.

Výše spoluúčasti ovlivňuje cenu

Co je v souvislosti s tímto pojmem samozřejmě nezbytné dodat, to je i fakt, že má velký vliv na cenu. Konkrétně platí, že čím je spoluúčast menší, tím je havarijní pojištění dražší, a naopak. Přesto ale platí, že je možné si jednotlivé pojistky a jejich ceny porovnat, a tak samozřejmě vybrat tu pro nás stoprocentně nejvýhodnější, jaká na trhu je.

Výběr realizujte online

A jak tu pro vás cenově nejvýhodnější pojistku s nejnižší spoluúčastí vybrat? Logicky nejlépe online, jelikož následně budete mít možnost ji také ihned uzavřít. K tomu stačí pouze několik základních informací o vás, a samozřejmě také o pojišťovaném voze.

 
4.76 na základě 788 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Filip K. hodnotí:
100%

"Bezva přístup, rychlost a taky několik kaček ušetřených. Chválím a určitě pošlu dál. Díky"

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává