Bydlíte v našem hlavním městě a potřebujete si půjčit na bytové či nebytové výdaje? Nebo rozjíždíte podnikání v Brně a sháníte prostředky navíc? Ať už bydlíte v kterékoli části republiky a při výběru půjčky sázíte zejména na osobní kontakt a doporučení, pravděpodobně budete shánět poskytovatele půjčky, se kterým se můžete v daném městě sejít a domluvit se na podmínkách vybraného produktu.

Pro tyto případy jsme pro vás připravili bohatou a neustále aktualizovanou nabídku půjček rozdělenou podle místa, z níž si můžete vybrat přesně takový produkt, který bude vyhovovat vašim požadavkům a představám. Abyste při výběru nešlápli vedle, doporučujeme vybrané půjčky porovnat prostřednictvím naší online kalkulačky. Snadno tak zjistíte, kde si můžete půjčit peníze nejvýhodněji.

Chci si porovnat půjčky
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).