Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Půjčku doporučujeme pouze v případě, že máte dostatek financí na její splácení.
Vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Půjčka v Praze od banky i nebankovního poskytovatele

Půjčky Praha mají jednu obrovskou výhodu. Vzhledem k velikosti našeho hlavního města je jejich nabídka opravdu bohatá. Vybírat si navíc můžete jak půjčky od bank, tak ty, které poskytují nebankovní společnosti.

Bankovní půjčky jsou obecně spojovány s náročnějším schvalovacím procesem a přísnějšími podmínkami. Obvykle ale můžete dosáhnout na zajímavý úrok i nižší hodnotu RPSN. Nevýhodou je nicméně skutečnost, že řada bank vám dokáže nabídnout pouze vyšší částky k zapůjčení, což se ne vždy hodí.

Oproti tomu nebankovní půjčky můžete využívat i ve chvíli, kdy v bance neuspějete. Podmínky jejich schválení jsou totiž často mnohem mírnější, než u bankovních půjček.

Riziko, které nebankovní poskytovatelé podstupují, se nicméně musí někde promítnout. Proto jsou tyto půjčky často zatíženy vyšším úrokem, případně hodnotou RPSN. Vyřídit je ale obvykle můžete online a z pohodlí vašeho domova.

Vyberte si půjčku podle vašich možností

Stačí zadat, kolik si chcete půjčit a kolik zvládnete splácet. Následně vám zobrazíme půjčky, které odpovídají vašim požadavkům.

Kolik si chcete půjčit?
1 000 Kč800 000 Kč
Kolik zvládnete splácet?Přesný propočet
1 430 Kč14 370 Kč

Úroková sazba
15,00 %
Equa bank - logo
Kamali - logo
Moneta - logo
Cofidis - logo
KB - logo
RaiffeisenBank - logo
Provident - logo
Orientační doba splácení
Půjčky v hotovosti i na bankovní účet

Pokud potřebujete peníze vyplatit v hotovosti, doveze vám je osobně kurýr na předem smluvené místo, případně si je vyzvednete na vybrané čerpací stanici, či v trafice.

Kromě hotovostních půjček si ale u nás můžete také porovnat půjčky s vyplacením na bankovní účet. O ty jednoduše požádáte online prostřednictvím intuitivního formuláře, na jehož základě vás bude kontaktovat zástupce vybrané společnosti s dalšími pokyny.

Menší nevýhodou bezhotovostních půjček na účet je skutečnost, že žadatel musí vlastnit bankovní účet, který je potřeba ověřit skrze jednokorunový poplatek. Na druhou stranu peníze jsou na daný účet odesílány prakticky obratem po schválení žádosti a ověření majitele účtu.

Výhody půjček Praha

Nevýhody půjček Praha

  • Nutnost pravidelného a dostatečného příjmu

  • U bezhotovostních půjček je třeba ověřit majitele účtu

  • Obsáhlá nabídka, ve které nemusí být jednoduché se zorientovat