Tento nebankovní půjčkový produkt je určen pro skupinu klientů, kteří nevlastní bankovní účet anebo si sem peníze nechtějí nechat zasílat. Důvodem může být třeba exekuční příkaz nebo jiná komplikace, která by jim znemožnila vypůjčené prostředky žádaným způsobem využít. Bohužel vlastnit bankovní účet je jednou z obecných podmínek bank i nebankovních institucí. Existují ale i výjimky, které vám umožní získat půjčku v hotovosti na benzince nebo ve vybrané trafice.

Menší i větší částky k zapůjčení

O půjčku v hotovosti, kterou si jednoduše vyzvednete na vybraných čerpacích stanicích nebo trafikách, snadno zažádáte online prostřednictvím přehledného formuláře (některé společnosti nabízí i půjčky přes SMS – více info u konkrétního poskytovatele), ve kterém jednoduše navolíte výši půjčky, zadáte osobní údaje, včetně kontaktních informací a formulář jednoduše odešlete.

Půjčit si můžete menší částky na překlenutí nepříznivého období do další výplaty, tak vyšší objem finančních prostředků (v řádech tisíců a desetitisíců). Pokud si potřebujete půjčit víc, bude třeba sáhnout po jiném půjčkovém produktu, u kterého se už bez vlastního bankovního účtu neobejdete. Jakmile dojde ke schválení žádosti o půjčku, věřitel vás bude obratem kontaktovat s dalšími informacemi o vyzvednutí peněz.

Chci nebankovní půjčku

Bezúčelové půjčky s mírnými podmínkami

Půjčky jsou bezúčelové, což znamená, že nemusíte vybrané společnosti dokládat, jak s vypůjčenými prostředky naložíte. Menší částky si jednoduše půjčíte i bez ručitele nebo spolužadatele, u půjček většího objemu vám může spolužadatel pomoci s dostatečnou bonitou. Abyste ale půjčku v hotovosti na benzince nebo trafice získali, je potřeba splnit několik základních podmínek.

V první řadě je potřeba mít pravidelný a dostatečný příjem. Ten u spousty nebankovních společností nemusíte prokazovat potvrzením od zaměstnavatele. Nebankovní poskytovatelé totiž mají vlastní způsoby, jak příjem a bonitu žadatele ověřit. Půjčku také nezískají žadatelé mladší 18 let, kteří zde nemají bydliště nebo trvalý pobyt. Konkrétní podmínky si ale stanovuje každý poskytovatel půjčky v hotovosti sám.

Výhody půjček v hotovosti na benzínce nebo trafice

 • Půjčka pro žadatele bez vlastního bankovního účtu

 • Půjčku jednoduše vyzvednete v hotovosti

 • Minimální papírování a administrativa

 • Menší i větší částky k zapůjčení

 • Půjčka bez dokládání účelu

 • Zpravidla není nutno dokládat příjem potvrzením od zaměstnavatele

Nevýhody půjček v hotovosti na benzínce nebo trafice

 • Kratší doba splatnosti

 • Vyšší úroky

 • Nutnost pravidelného příjmu

 • Vysoké poplatky za porušení smluvních podmínek

  Chci si půjčit
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.