Půjčka na mateřské

  • Od bankovních i nebankovních poskytovatelů

  • Žádost osobně nebo online

Půjčky
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Než si půjčíte, vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Půjčka u banky? Mohou nastat komplikace

Drtivá většina zájemců o půjčku míří v první řadě do banky. Tady na ně ale obvykle čeká náročný a zdlouhavý schvalovací proces. Ženy na mateřské dovolené jsou pro banku většinou velmi rizikovou a nebonitní skupinou žadatelů, proto mohou mít ze získáním odpovídající finanční injekce problém. Pokud nejsou měsíční příjmy ženy dostatečné, s žádostí o půjčku v bance nepochodí.U nebankovních společností může být situace příznivější

U nebankovních společností je potřeba počítat s vyšším úrokem. Ten slouží jako ochrana společnosti proti riziku nesplacení půjčky, které podstupuje.

Některé společnosti nabízí možnost získat první půjčku zcela zdarma. To znamená, že za vypůjčené a v termínu vrácené prostředky nezaplatíte ani korunu navíc.

O první půjčce zdarma si můžete přečíst více v našem článku:


O půjčku zažádáte jednoduše z pohodlí domova

Navštěvovat osobně pobočku vybrané banky nebo nebankovní společnosti, může být s kojencem v náručí poměrně komplikované. Dnes už ale většina poskytovatelů půjček osobní návštěvu nevyžadují. O půjčku tak jednoduše zažádáte z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře.

Výhody půjčky na mateřské

  • Poskytnutí půjčky na pobočce nebo online

  • Vyšší i nižší částky k zapůjčení

Nevýhody půjčky na mateřské

  • Nutnost doložit stabilní příjem

  • Vyšší úroky u nebankovních půjček

Před žádostí o půjčku si srovnejte nabídky

Abyste při výběru vhodného poskytovatele nešlápli vedle, využijte náš srovnávač. Porovná za vás dostupné nabídky bankovních i nebankovních společností.