Cestovní pojištění – srovnání cen

Potřebujete peníze na ruku nebo dáváte přednost osobní návštěvě pobočky a bydlíte v Brně? Pokud jste odpověděli ano, pak vás určitě bude zajímat, kdo vám v našem druhém největším městě dokáže půjčit peníze spolehlivě, bezpečně a bez zbytečných průtahů. Protože je nabídka půjček v Brně opravdu rozsáhlá, může být trochu komplikované se v ní zorientovat. 

Jaké možnosti v Brně máte?

Nabídka půjček v Brně je opravdu bohatá a vyberou si z ní i ti nejnáročnější klienti. Kromě půjček od banky a půjček u nebankovních institucí tady najdete i půjčky bez dokládání účelu (tzv. bezúčelové  půjčky), půjčky vhotovosti ihned na ruku, bezhotovostní půjčky na účet nebo půjčky pro rizikové klienty, kteří nemohou nebo nechtějí doložit svůj příjem, mají negativní záznam v registrech nebo je proti nim vedena exekuce.

Chci si půjčit

U bankovních půjček Brno můžete často počítat s vyššími částkami k zapůjčení a obvykle nižším úrokem i hodnotou RPSN. Na oné pomyslné druhé straně barikády ale často stojí náročnější schvalovací proces a přísnější podmínky. Pokud bankovní úředník vyhodnotí, že jste příliš rizikovým klientem, půjčku vám s největší pravděpodobností neschválí.

V takovém případě se vyplatí požádat o pomoc některou z nebankovních společností, které v Brně fungují. Ty často nabízí mírnější podmínky schválení, vyšší i nižší částky k zapůjčení a bohaté portfolio produktů, z nichž si vybere opravdu každý. Jisté riziko, které nebankovní společnosti podstupují, se ale často projevuje na vyšších úrocích nebo RPSN. Pro žadatele, kterým ale v bance nepůjčí, může být nebankovní půjčka Brno jediným dostupným řešením.

Jak půjčku vybírat?

Abyste při výběru vhodné půjčky Brno nešlápli vedle, je dobré mezi sebou jednotlivé produkty porovnat. K tomu vám poslouží náš online srovnávač, díky kterému ihned víte, kde na vás čeká nejvýhodnější produkt nebo jak vysoký úrok je s vybranou půjčkou spojený.

Vždy oslovujte pouze známé a ověřené společnosti a kromě výše úroku se zajímejte taky o výši RPSN, která má mnohem lepší vypovídací hodnotu. Důkladně čtěte nejen samotnou smlouvu, ale taky obchodní podmínky a pamatujte, že svým podpisem s obsahem těchto dokumentů souhlasíte.

Pokud se během splácení půjčky dostanete do problémů, nestrkejte lidově řečeno hlavu do písku, ale aktivně tuto situaci řešte. Kontaktujte proto poskytovatele půjčky Brno, spravte jej o téhle nepříjemnosti a domluvte se třeba na odkladu splátek (tzv. splátkových prázdninách) nebo novém splátkovém kalendáři.

Výhody půjček Brno

  • Bohatá nabídka bankovních i nebankovních produktů
  • Půjčky na bankovní účet i v hotovosti
  • Možnost sjednat půjčku přímo na pobočce nebo online
 

Nevýhody půjček Brno

  • Pravidelný a doložitelný příjem
  • Obsáhlá nabídka, ve které nemusí být jednoduché zorientovat se
  • U bezhotovostních půjček je třeba vlastnit bankovní účet
 

Potřebujete poradit s výběrem vhodné půjčky v Brně? Porovnejte si bankovní i nebankovní produkty pomocí naší online kalkulačky a vyberte si půjčku, která vám doopravdy sedne!

Chci si půjčit
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2