Ať už se váš zaměstnavatel opozdil s výplatou nebo jednoduše potřebujete uhradit výdaj menšího rozsahu, který nepočká, určitě budete řešit, jak překlenout nepříznivé období a kde sehnat pár tisícovek navíc. Jednou z možností je mikro půjčka 3000 Kč, kterou nabízí celá řada nebankovních společností.

Peníze rychle na účet nebo v hotovosti

Protože jde o půjčku menšího rozsahu, v bance ji zpravidla nezískáte. Naštěstí se objevuje v portfoliích mnoha nebankovních společností, které vás překvapí mírnými podmínkami schválení i minimální administrativou a rychlým vyplacením peněz na účet nebo v hotovosti.

Abyste si z nabízených půjček vybrali tu nejvýhodnější, doporučujeme mezi sebou jednotlivé produkty porovnat prostřednictvím nezávislých online srovnávačů a kalkulaček. Jednoduše zadáte částku, kterou si chcete půjčit, a obratem se před vámi otevře nabídka dostupných půjček.

Vybírat konkrétní produkt doporučujeme nejen podle úroku, ale zejména podle RPSN, které má mnohem lepší vypovídací hodnotu. Abyste půjčku získali, není potřeba opouštět pohodlí domova. Vše vyřídíte online a prostřednictvím intuitivního formuláře.

Peníze si můžete nechat zaslat na bankovní účet nebo vyplatit v hotovosti. V prvním případě je půjčka na účet žadatele odesílána ihned po schválení. U hotovostní půjčky vám peníze doveze kurýr vybrané společnosti, případně si je můžete vyzvednout na některých čerpacích stanicích nebo v trafikách.

Možnost první půjčky zdarma a krátká splatnost

Spousta poskytovatelů půjčky do 3000 Kč umožňuje využít speciální akce, kdy při včasném navrácení vypůjčených prostředků neplatíte žádné úroky ani další poplatky. Podmínkou je, aby šlo o vaši první půjčku u vybrané společnosti.

Půjčka 3000 Kč je spojena s jedním dalším specifikem, kterým je krátká splatnost. Obvykle jde o několik dnů, maximálně pak týdnů. Pokud byste se během splácení půjčky dostali do potíží, neváhejte kontaktovat věřitele. Domluvit se můžete na odkladu splátek nebo nově nastaveném splátkovém kalendáři.

Tento typ nebankovní půjčky je často určen i osobám, které nemohou nebo nechtějí doložit příjem potvrzením od zaměstnavatele nebo mají negativní záznam v některém z registrů dlužníků. Mezi základní podmínky kladného vyřízení žádosti o půjčku patří plnoletost, bydliště nebo trvalý pobyt v ČR a pravidelný příjem.

Výhody půjčky do 3000 Kč

  • Půjčka i pro problémové klienty

  • Rychlé načerpání peněz na účet nebo jejich vyplacení v hotovosti

  • Možnost využít promo akcí v podobě první půjčky zdarma

Nevýhody půjčky do 3000 Kč

  • Krátká splatnost

  • Vyšší úroky a sankce při porušení smluvních podmínek

  • Nutnost stabilního a doložitelného příjmu