Cestovní pojištění – srovnání cen

Jedna z největších a nejlidnatějších zemí Evropy vyhlášená především pro skvělé pivo, ale hlavně pro výborná auta. Německé značky jako BMW, Mercedes nebo Volkswagen není třeba nikomu představovat.Německo bylo od konce druhé světové války rozděleno na západní a východní část, která se sjednotila až po roce 1990. Hlavním městem se tak stal opět Berlín. Německo je vyspělou, bohoatou zemí s jednou z nejlepších ekonomik na světě. To ovšem neznamená, že by ste na své cestě po Německu nepotřebovali kvalitní cestovní pojištění.

Před cestou nezapomeňte vybrat dobrou pojistku 

Než do Německa vyrazíte, určitě je třeba myslet i na cestovní pojištění. Je tedy žádoucí uzavřít pojištění s několika možnými riziky. Hlavní by mělo být to zdravotní, které za vás hradí veškeré náklady na ošetření. Neméně důležitou roli může pojistka sehrát, pokud vám jsou odcizeny věci, nebo pokud vy způsobíte škodu na majetku či na zdraví. I v tomto případě platí také pojišťovna.

Německo nabízí mnoho možností

Vzhledem k nepřeberným možnostem aktivit od lyžování v Alpách až po koupání v Severním moří, které Německo nabízí je dobré se při výběru cestovního pojištění do Německa zaměřitna to, jaké jsou konkrétní limity, tedy maximální částky, které lze v případě pojistné události vyplatit. Ideální je dnes porovnat si jednotlivé pojišťovny, a to online za pár vteřin. A online také i sjednat a zaplatit.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 126