Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Cestovní pojištění na Slovensko

  • Pojistěte se na horskou turistiku do Tater
  • Užijte si dovolenou na Slovensku bez zbytečných starostí
  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo a zavazadla
Výsledek
do 2 minut
Sleva
až 50 %
srovnání cestovního pojištění
8 zákazníků zde nyní srovnává
ušetřete na cestovním pojištění
Spočítat
ceny

Cestovní pojištění + covid-19

Na současnou situaci zareagovaly tuzemské pojišťovny, které přišly s unikátními produkty. Ty často kryjí i rizika spojená právě s nemocí covid-19 (např. zrušení zájezdu z důvodu nemoci, onemocnění v místě pobytu, karanténa, izolace, úhrada zdravotní péče, ubytování, transferů nebo náhradních letů apod.).

Některé z nich vás dokonce dokáží podržet i ve chvíli, kdy vyrážíte do rizikové země. Aktuální nabídku cestovního pojištění s krytím covid-19 si můžete snadno porovnat prostřednictvím naší online kalkulačky, případně vybraný produkt obratem sjednat bezpečně a z pohodlí domova.

Porovnat cestovní pojištění
s krytím covid-19

Poslední uzavřené pojistky zákazníků

Před 8 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Dita B. Slovensko, 7 Dní 980 Kč

Před 12 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Lucie K. Evropa, 2 Dny 59 Kč

Před 17 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Tomáš P. Evropa, 9 Dní 1 352 Kč

Před 41 minutami Cestovní pojištění Sjednal: Miroslava B. Evropa, 8 Dní 574 Kč

Cestovní pojištění – srovnání cen

Cestovní pojištění na Slovensko

Slovensko je jedním z našich nejbližších sousedů a zároveň ideálním místem na dovolenou. Desítky let bylo součástí Československa, a i po rozdělení je stále v žebříčku destinací, které jsou oblíbené pro dovolenou. Blízkost krajiny může svádět k tomu, že cestovní pojištění na Slovensko nepotřebujete, ale opak je pravdou. I na Slovensko, stejně jako při cestě kamkoliv do zahraničí se sjednání cestovního pojištění určitě vyplatí.

slovensko

Chystáte se na dovolenou na Slovensko?

I když nepotřebujete víza, žádné povolení ke vstupu nebo očkování proti exotickým nemocem, cestovní pojištění na Slovensko je nutné zejména v případě, že se chystáte na návštěvu do Tater nebo jiných horských oblastí. I na zimní lyžování je vhodné si cestovní pojištění sjednat.

Pokud svou dovolenou na Slovensku strávíte obdivováním kulturních a historických památek, vystačíte i se základním cestovním pojištěním. V opačném případě doporučujeme sjednat si cestovní pojištění na hory , nebo v zimních měsících přímo cestovní pojištění na lyžování a zimní sporty. Určitě cestovní pojištění na Slovensko nepodceňujte jen proto, že přeci jedete jen kousek za hranice.

Cena cestovního pojištění na Slovensko

To, kolik vás bude cestovní pojištění stát záleží i na tom, zda si vyberete další připojištění, na jak dlouho si budete chtít pojištění sjednat, ale třeba i na tom, zda se plánujete pohybovat v rizikových oblastech nebo provozovat rizikové sporty. Reálně vás tak cestovní pojištění na Slovenko může vyjít na pár stovek korun.

Kalkulačka
cestovního pojištění

Proč si nevystačíte s  kartičkou zdravotní pojišťovny?

EHIC, tedy Evropský průkaz zdravotního pojištění, je určitě dobré mít s sebou. Myslete ale na to, že tato kartička vám platí jen ve veřejných zdravotnických zařízeních. Náklady na možné zásahy horské služby ani některá další ošetření vám bohužel nepokryje.

Nejlepší volbou je sjednání cestovního pojištění na Slovensko jako komplexního balíčku, který zahrnuje léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění zavazadel i pojištění odpovědnosti. Nebo rovnou volte cestovní pojištění do Tater a zvolte si připojištění horských zásahů.

slovensko

Cestovní pojištění do Tater

Jedete si užívat přírodních krás do slovenských Tater? Dobré cestovní pojištění vám může zachránit krk i peněženku. V případě zásahu horské služby byste bez něj zaplatili i stovky tisíc korun. Cestovní pojištění na hory nabízí i možnost připojištění těchto zásahů, dále pak můžete zvolit také sportovní připojištění.

Základní balíček cestovního pojištění obsahuje i pojištění některých sportů jako je lyžování, cyklistika, turistika nebo via ferraty ve stupni obtížnosti A. Zvolit si ale můžete i připojištění rizikových sportů. Záleží vždy na tom, co na dovolené plánujete dělat.

Co zahrnuje cestovní pojištění na hory?

Jestli na Slovensko vyrazíte v létě nebo v zimě, hodí se vám kvalitní cestovní pojištění. To, které je určeno přímo na hory vám pokryje i náklady na převoz helikoptérou, který se jinak může vyšplhat i na tisíce eur. Rovněž v něm najdete i pojištění zásahu horské služby.

Sjednat
cestovní pojištění

Cestovní pojištění ke kartě

Na tento typ pojištění byste se velmi spoléhat neměli. Ne všechny banky poskytují opravdu plnohodnotné pojištění a u dovolené na rizikových místech, mezi která patří i Tatry, je výhodnější si sjednat opravdu dobré komerční cestovní pojištění. Pojištění ke kartě jsou často omezena jak místem, tak i dobou pobytu a dále výší pojistného plnění. Také cestovní pojištění na lyžování je lepší mít sjednané zvlášť.

Tipy, co na Slovensku navštívit

Mnoho turistů si Slovensko zvolí právě kvůli Tatrám a horským oblastem, kde se skrývá nádherná příroda i mnoho jeskyní a dalších přírodních krás. Velkým lákadlem jsou i krasové oblasti ve Slovenském ráji či Belianské Tatry. Kromě toho je však na Slovensku i mnoho jiných míst k vidění.

slovensko

Oravský hrad

Slovensko má na svém území velké množství hradů a zámků, které zpestří každou dovolenou. Mezi nimi se vyjímá Oravský hrad, který je dominantou Oravy a určitě byste ho neměli na své cestě minout. Je považován za jeden z nejkrásnějších hradů Slovenska a je jedním z nejnavštěvovanějších. Na prohlídku se připravte, protože budete zdolávat stovky schodů, za ten výhled to ale stojí.

Ochtinská aragonitová jeskyně

Ochtinská aragonitová jeskyně je jedinou jeskyní svého druhu ve střední Evropě. Vstup se nachází v hloubce 30 metrů. Tato jeskyně představuje unikátní fenomén, která vás uchvátí aragonitovou výzdobou i svým vznikem. Zpřístupněných je asi 250 metrů, které vám ale vezmou dech.

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica nacházející se ve středu Slovenska je nejstarším a nejslavnějším slovenským městem, které v minulosti patřilo k největším centrům těžby drahých kovů. Uchvátí vás svými uličkami, kostely i architektonickými skvosty.

slovensko

Bojnice

Bojnice se řadí mezi nádherná lázeňská města s bohatou kulturou. Kromě lázní tu ale najdete i proslulý Bojnický zámek a ZOO. Věřte, že toto pohádkové místo si oblíbí celá rodina. Vyšlápnout si tu můžete i stezku korunami stromů nebo zažít návrat do pravěku v Prepoštské jeskyni.

Aquapark Tatralandia

Pro to, aby se vyřádili děti i dospělí, navštivte aquapark Tatralandia, největší vodní park na Slovensku. Děti zde uchvátí spousta tobogánů, skluzavek i vodní houpačka. Rodiče pak jistě ocení masážní sezení v termálním bazénu či vířivky, kde si mohou odpočinout.

Slovensko je krajinou přetékající historií, kulturou i přírodními krásami. Na své si tu přijde každý. Nezapomeňte také ochutnat slovenská jídla jako jsou bryndzové halušky, muráňska nebo třeba tradiční slovenskou kapustnicu. Před odjezdem ale nezapomeňte ani na cestovní pojištění, které by vám nemělo chybět. Do Tater zvolte cestovní pojištění na hory, aby vás v případě nehody nevyšly horské zásahy na stovky tisíc korun.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 124

Co si myslí naši klienti

"Naprostá senzace, rychlé a snadné a zpátky pár peněz do kapsy"

Maruška

Klient nás hodnotí:

100%

"Tento web je opravdu přehledný a snadno se v něm orientuju a navíc je celý průběh srovnání a sjednání vážně rychlý"

Patrik L.

Klient nás hodnotí:

99%

"Ušetřete si nějakou tu kačku a srovnejte si cestovko nebo povinné ručení na tomto serveru"

Luboš

Klient nás hodnotí:

97%

"Rád využívám moderní techniku, která mi dá čas navíc a ještě mi ušetříte peníze za cestovní pojištění"

Pavel

Klient nás hodnotí:

96%

"Jeli jsme na Silvestra do Alp, takže cestovní pojištení bylo nutnost. Sjednání a přístup na jedničku, od teď už na cesty jen s vámi."

Zuzka

Klient nás hodnotí:

98%

"Jsem spokojená s nabídkou a cenami, všechny informace, které jsem potřebovala, mi poslali do mailu. Skvělý přístup. Děkuji"

Erika

Klient nás hodnotí:

100%

"Díky za cestování bez stresu"

Marcela

Klient nás hodnotí:

100%

"Moc jste mi pomohli, díky za vstřícnost a rychlé jednání"

Martina

Klient nás hodnotí:

96%

"Skvělá nabídka a fakt super ceny. Děkuji"

Ivana P.

Klient nás hodnotí:

98%

"Cestovní pojištění jsem srovnal za pár minut, je to fajn"

Roman F.

Klient nás hodnotí:

96%

"Chválím informovanost operátorů a jejich odhodlání pomáhat. Celá akce byla za chvíli hotová"

Erik

Klient nás hodnotí:

97%

"Dovolená bez cestovka nepřipadá v úvahu. Díky za rychlé sjednání a příjemné vystupování. Příšte zase u vás"

Kristýna

Klient nás hodnotí:

90%

"Jsem sice antitechnický typ, ale sjednat si cestovní pojištení na tomto webu bylo tak jednoduché a srozumitelné, že to zvládne každý. Děkuji mockrát"

Hanka

Klient nás hodnotí:

98%

"Srovnejte si ceny přes tento web, ušetří vám peníze a spoustu času"

Patrik N.

Klient nás hodnotí:

99%

"Poskytli jste mi přesně to co jsem chtěla a to nejhlavnější bylo ušetřit, díky"

Lenka P.

Klient nás hodnotí:

98%

"Nabídka je velmi pestrá a sjednání pojištění je za pár minut"

Katka T.

Klient nás hodnotí:

97%

"Zařízeno za pár minut a ješte máte příjemné vystupování"

Radek F.

Klient nás hodnotí:

100%

"Tenhle web vřele doporučuju, komunikace probíhá bez problému a sjednání je během pár minut."

Eliška K.

Klient nás hodnotí:

100%

"Komunikace na úrovni, skvělá informovanost a ještě ušetříte peníze"

Tomáš L.

Klient nás hodnotí:

97%

"Od začátku do konce skělý přístup a snadná komunikace, děkuju"

Aleš V.

Klient nás hodnotí:

100%

"Neuvěřitelné ulehčení, díky moc"

Michal

Klient nás hodnotí:

100%

"Děkuju, jste vážně super a budu vás určitě dál doporučovat"

Terka B.

Klient nás hodnotí:

98%

"Vynikající přístup, komunikace je na dobré úrovni a se vším vám velmi rádi pomůžou."

Milan O.

Klient nás hodnotí:

99%

"Snadnější způsob sjednání pojištení už snad ani není. Super díky."

Aleš P.

Klient nás hodnotí:

99%

"Děkuju za nové možnosti, jak si usnadnit život"

Eliška V.

Klient nás hodnotí:

98%

"Jednodušší už to snad být ani nemůže. Online srovnání pěkně z domova"

Robin

Klient nás hodnotí:

100%

"Bez jakýchkoliv zádrhelů a zdlouhavého jednání. Ušetření času. Díky"

Radek

Klient nás hodnotí:

96%

"Nyní už se na cesty připravuju s dobrou náladou, protože si cestovní pojištění můžu v klidu sjednat online"

Sandra Z.

Klient nás hodnotí:

99%

"Za sebe mohu říct, že jsem opravdu spokojený a předešel jsem dlouhému běhání po pojišťovnách. Díky"

Jan V.

Klient nás hodnotí:

95%

"Při mém vytížení si touto cestou ušetřím spoustu času a nervu"

Honza K.

Klient nás hodnotí:

100%

Mluví se o nás a charita

lidovky prima deník novinky naše dítě pomozte dětem kiss 98
}
Nejlevnější cestovní pojištění
za 2 minuty online
8 zákazníků zde nyní srovnává