Cestovní pojištění – srovnání cen

Naše východní sousedy netřeba dlouze představovat. Slovensko je podobě jako ČR zemí, která nabídne hlavně zajímavé historické památky. A to v podobě mnoha zámků, ale i hradů, kterým dominuje ten bratislavský. Stejně tak ale země zaujme hlavně svou přírodní krásou. V tomto směru jasně dominují Vysoké a Nízké tatry, které potěší jak milovníky turistiky, tak i milovníky lyžování. Vše doplní také mnoho klidných lesů, dokonalých pro odpočinek.

Spočítat
cestovní pojištění

Myslete na případná zdravotní rizika
Ačkoliv cesta na Slovensko trvá jenom chvíli, myslete na to, že je už považováno za zahraničí. A tak si zde nevystačíte s vaší zdravotní průkazkou a bude třeba uzavřít cestovní pojištění. Tedy pokud chcete, aby za vás případné náklady na ošetření hradila daná pojišťovna. Ty totiž mohou být v některých případech i stotisícové.

Co ještě si do pojistky přidat?
Zmíněná ošetření bývají často základem. Mimo nich je ale možné do pojistky přidat i pojištění zavazadel, a to proti krádeži, nebo třeba ztrátě a poškození. Stejně tak lze pojistit i sebe, a to z hlediska odpovědnosti za škody na majetku, nebo na zdraví. Vhod mohou přijít ale i různé asistence. Navíc vzhledem ke vzdálenosti Slovenska vyjde den pojištění pouze na pár korun.
 

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 124