Cestovní pojištění – srovnání cen

Najděte s naší pomocí nejlevnější cestovní pojištění

Vybrat nejlevnější cestovní pojištění na cesty do zahraničí už není problém díky jednoduchému a rychlému srovnání na našich stránkách, a to pohodlně z pohodlí Vašeho domova. Jen u nás si také vybrané nejlevnější cestovní pojištění můžete sjednat. Vše online, rychle a pohodlně. Vybírejte taková připojištění, která vám zabezpečí pokrytí případných pojistných událostí dle povahy vaší cesty. S naší pomocí najdete to nejvhodnější a nejlevnější cestovní pojištění na českém trhu. Cestovní pojištění sice není ze zákona povinné, ale pokud se rádi vydáváte na cesty do zahraničí, nebo pokud se cestujete jednorázově do zahraničí, neriskujte a sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění. 

Proč mít cestovní pojištění?

Pokud cestujete, bez cestovního pojištění se neobejdete. Evropský průkaz zdravotního pojištění vám totiž v zahraničí nepokryje všechny náklady. Navíc platí pouze ve veřejných zdravotnických zařízeních.

Výhodou cestovního pojištění je, že vám pokryje náklady na léčbu a vy tak budete mít jistotu, že vás v případě zdravotních problémů ochrání před vysokými finančními náklady. Navíc si můžete vybrat i různá připojištění. Pro ty, kdo rádi tráví svou dovolenou aktivně například na horách, doporučujeme přímo cestovní pojištění na hory, které pokryje třeba i náklady na převoz vrtulníkem.

Sjednat
cestovní pojištění

K nejčastěji sjednávaným připojištěním pak patří:

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 145