Nejlevnejší cestovní pojištění na cesty do zahraničí

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Najděte nejlevnější cestovní pojištění

Vybrat nejlevnější cestovní pojištění už není problém! Díky jednoduchému a rychlému srovnání zjistíte během pár chvil, která pojišťovna nabízí nejvýhodnější cestovní pojištění. Navíc nemusíte opustit pohodlí svého domova. Vše zařídíte online ze svého počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Nejlevnější cestovní pojištění po Evropě pořídíte jen za pár korun denně.

Nejvýhodnější cestovní pojištění během 2 minut

Vyhledání nejvýhodnějšího cestovního pojištění vám zabere nanejvýš dvě minuty. Do formuláře zadáte cíl, termín a typ cesty – výhodné cestovní pojištění můžete uzavřít jak na turistické, tak pracovní nebo studijní cesty. Pro výpočet ceny pojištění je důležitý také věk pojištěného. Pak už stačí jen kliknout na tlačítko a během pár sekund získáte přehled výhodného cestovního pojištění od několika pojišťoven.

Ve srovnání najdete nejlevnější cestovní pojištění s krytím základních rizik nebo si můžete zvolit připojištění, která vám zabezpečí pokrytí dalších rizik dle povahy vaší cesty.

Sjednat cestovní pojištění

Sjednejte si výhodné cestovní pojištění online

S pomocí našeho srovnávače najdete to nejvhodnější a nejlevnější cestovní pojištění. Stejně snadno, jako jste si výhodné cestovní pojištění vyhledali, ho také sjednáte. Stačí kliknout na nabídku, která vyhovuje vašim potřebám nejlépe. Pak už jen vyplníte své osobní údaje a po zaplacení je vaše cestovní pojištění platné. Veškeré dokumenty obdržíte ihned do e-mailu a můžete vyrazit na cesty!

Proč mít cestovní pojištění?

Cestovní pojištění sice není ze zákona povinné, ale pokud se rádi vydáváte na cesty, neriskujte a sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění. Evropský průkaz zdravotního pojištění vám totiž v zahraničí nepokryje všechny náklady a platí pouze ve veřejných zdravotnických zařízeních. Mimo země Evropské unie musíte hradit sami veškeré náklady na zdravotní ošetření.

Výhodou cestovního pojištění je, že vám pokryje výdaje na léčbu, a tak vás v případě zdravotních problémů chrání před vysokými finančními náklady. Navíc si můžete vybrat i různá připojištění – například úrazové připojištění. To se hodí jako doplněk k cestovnímu pojištění nejen do zahraničí, ale také v tuzemsku.

K nejčastěji sjednávaným připojištěním patří:

  • připojištění rizikových sportů

  • úrazové pojištění

  • pojištění zavazadel

  • pojištění storna zájezdu

  • pojištění odpovědnosti

Chci porovnat cestovní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).