Nejlevnejší cestovní pojištění na cesty do zahraničí

 • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

 • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

 • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

Spočítat cestovní pojištění
cestovní pojištění

Najděte nejlevnější cestovní pojištění

Vybrat nejlevnější cestovní pojištění už není problém! Díky jednoduchému a rychlému srovnání zjistíte během pár chvil, která pojišťovna nabízí nejvýhodnější cestovní pojištění. Navíc nemusíte opustit pohodlí svého domova. Vše zařídíte online ze svého počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Nejlevnější cestovní pojištění po Evropě pořídíte jen za pár korun denně.cestovní-pojištění-behem-2-minut


Nejvýhodnější cestovní pojištění během 2 minut

Vyhledání nejvýhodnějšího cestovního pojištění vám zabere nanejvýš dvě minuty. Do formuláře zadáte cíl, termín a typ cesty – výhodné cestovní pojištění můžete uzavřít jak na turistické, tak pracovní nebo studijní cesty. Pro výpočet ceny pojištění je důležitý také věk pojištěného. Pak už stačí jen kliknout na tlačítko a během pár sekund získáte přehled výhodného cestovního pojištění od několika pojišťoven.

Sjednejte si cestovní pojištění

Ve srovnání najdete nejlevnější cestovní pojištění s krytím základních rizik nebo si můžete zvolit připojištění, která vám zabezpečí pokrytí dalších rizik dle povahy vaší cesty.

Výhodné cestovní pojištění online

S pomocí našeho srovnávače najdete to nejvhodnější a nejlevnější cestovní pojištění. Stejně snadno, jako jste si výhodné cestovní pojištění vyhledali, ho také sjednáte. Stačí kliknout na nabídku, která vyhovuje vašim potřebám nejlépe. Pak už jen vyplníte své osobní údaje a po zaplacení je vaše cestovní pojištění platné. Veškeré dokumenty obdržíte ihned do e-mailu a můžete vyrazit na cesty!

Spočítat ceny cestovního pojištění

Proč mít cestovní pojištění?

Cestovní pojištění sice není ze zákona povinné, ale pokud se rádi vydáváte na cesty, neriskujte a sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění. Evropský průkaz zdravotního pojištění vám totiž v zahraničí nepokryje všechny náklady a platí pouze ve veřejných zdravotnických zařízeních. Mimo země Evropské unie musíte hradit sami veškeré náklady na zdravotní ošetření.


Výhodou cestovního pojištění je, že vám pokryje výdaje na léčbu, a tak vás v případě zdravotních problémů chrání před vysokými finančními náklady. Navíc si můžete vybrat i různá připojištění – například úrazové připojištění. To se hodí jako doplněk k cestovnímu pojištění nejen do zahraničí, ale také v tuzemsku.K nejčastěji sjednávaným připojištěním patří:

 • připojištění rizikových sportů

 • úrazové pojištění

 • pojištění zavazadel

 • pojištění storna zájezdu

 • pojištění odpovědnosti

Srovnaný magazán

 • Žena v kloboučku
  Cestování
  17. června 2019|Sára Nováková
  5 tipů při výběru cestovního pojištění

  Cestovní pojištění by mělo být naprostým základem, pokud plánujete dovolenou za hranicemi České republiky. Zdravotní péče v zahraničí totiž nemusí být totožná jako ta, na kterou jste zvyklí u nás. Přinášíme proto 5 tipů, které vám při výběru cestovního pojištění mohou pomoci.

 • Surfař se dívá na západ slunce
  Cestování
  19. června 2019|Sára Nováková
  Cestovní pojištění: Co to je a co vám pokryje?

  Cestovní pojištění je druh neživotního pojištění, které uzavíráte ve většině případů ve chvíli, kdy se chystáte do zahraničí. Sjednat si jej ale můžete i při cestách po České republice, jsou případy, kdy se vám to vyplatí.

 • Mapa a pas
  Cestování
  29. dubna 2021|Sára Nováková
  Jak si vyřídit cestovní pas – krok za krokem

  Potřebujete si pro svou dovolenou zařídit nový cestovní pas? V našem článku najdete všechny informace o tom, jak probíhá jeho vydání či kolik peněz si musíte připravit, a podíváme se i na pár „záludností“, které vás v oblasti cestovních pasů mohou potkat.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.