Cestovní pojištění – srovnání

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění

Nejlepší cestovní pojištění najdete online

Cestovní pojištění vás chrání při cestách do zahraničí. Pokud onemocníte nebo se zraníte, cestovní pojištění vám pokryje léčebné výlohy na ošetření, transporty i hospitalizaci. Navíc nabízí celou řadu připojištění – zavazadel, odpovědnosti nebo rizikových sportů. Jak v celé řadě nabídek najít to nejlepší cestovní pojištění?

S výběrem vám pomůže srovnání cestovního pojištění. Do online srovnávače cen cestovního pojištění zadáte své požadavky – především termín odjezdu, termín návratu a cílovou destinaci. Zbytek za vás zařídí srovnávač cestovního pojištění. Obratem získáte nabídky od několika pojišťoven a veškeré podrobnosti o pojištění a možných připojištění. Stačí si jen vybrat!

Cestovní pojištění – online srovnání má mnoho výhod

Rychlé, jednoduché a přehledné. Takové je porovnání cestovního pojištění online. Nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny, všechny nabídky máte přehledně na jednom místě. A co je nejlepší? Porovnání cen cestovního pojištění nezabere déle než 2 minuty!

Vyplníte základní údaje o své cestě a kliknete na tlačítko pro srovnání pojišťoven. Zvládne to opravdu každý, i naprostý technický antitalent. Během několika sekund uvidíte výsledky – srovnání cestovních pojištění v přehledné tabulce.

Srovnávač cestovního pojištění vám ušetří peníze

Výsledky srovnání cestovního pojištění jsou seřazeny od těch nejlepších cestovních pojištění, které nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Ostatní nabídky se řadí od nejnižší ceny. Díky online srovnání cen cestovního pojištění ušetříte až 50 % procent z ceny pojištění.

Nejen, že ve srovnání uvidíte na první pohled nejlevnější produkt – navíc můžete využít výhodnějších neveřejných nabídek, které najdete pouze v našem srovnávači cestovního pojištění. Uvedené ceny platí pouze při uzavření přes náš srovnávač, nelze je nárokovat přímo u pojišťovny.

Spočítat ceny

Jak vybírat z výsledků srovnání?

Je pro vás nejdůležitější nízká cena nebo hledáte kvalitní pojištění s vysokými limity krytí? Cestovní pojištění a porovnání cen vám umožní vybrat produkt přesně podle vašich potřeb. Ve výsledcích srovnání vidíte jak cenu pojištění, tak pojistné limity na léčebné výlohy, odpovědnost, úrazové pojištění a zavazadla.

Po kliknutí na detaily pojištění se vám rozbalí podrobné informace k pojištění, včetně všeobecných pojistných podmínek a dalších dokumentů. Na jednom místě si tak v klidu nastudujete a porovnáte všechny důležité informace.

Zvolte si připojištění podle svých potřeb

Základní cestovní pojištění poskytuje krytí léčebných výloh a asistenční služby. Díky tomu máte v zahraničí hrazené zdravotní ošetření v případě úrazu nebo onemocnění, převozy či pobyt v nemocnici. Asistenční služby vám zajistí česky mluvícího pracovníka, který vám poradí, jak postupovat v případě pojistné události, pomůže s tlumočením nebo zařídí převoz zpět do ČR.

K těmto službám si můžete zvolit ještě připojištění. Stačí si v záhlaví srovnání cestovního pojištění zakliknout požadovaný rozsah pojištění, například připojištění rizikových sportů, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti či pojištění zavazadel. Pokud si zvolíte všechny možnosti, budete na cestách maximálně chráněni. Po zvolení dané varianty stačí kliknout na tlačítko přepočítat a obratem získáte aktualizované srovnání cen cestovního pojištění.

Vybrat cestovní pojištění

Celoroční cestovní pojištění – srovnání vám pomůže s výběrem

Vyjíždíte za hranice pravidelně? Pak se vám nejspíš vyplatí celoroční cestovní pojištění. Jedná se o pojištění s platností na 90 dní pro opakované výjezdy po dobu jednoho roku. To znamená, že během roku můžete opakovaně odjet do zahraničí a budete vždy pojištěni po dobu až 90 dní.

Celoroční cestovní pojištění už je o něco dražší produkt, cena začíná přibližně na 1000 Kč. Proto se rozhodně vyplatí udělat si porovnání cen cestovního pojištění online, ať pojištění zbytečně nepřeplácíte.

Porovnat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.