Cestovní pojištění – srovnání

 • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

 • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

 • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

 • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Nejlepší cestovní pojištění najdete online

Cestovní pojištění vás chrání při cestách do zahraničí. Pokud onemocníte nebo se zraníte, cestovní pojištění vám pokryje léčebné výlohy na ošetření, transporty i hospitalizaci. Navíc nabízí celou řadu připojištění – zavazadel, odpovědnosti nebo rizikových sportů. Jak v celé řadě nabídek najít to nejlepší cestovní pojištění?

S výběrem vám pomůže srovnání cestovního pojištění. Do online srovnávače cen cestovního pojištění zadáte své požadavky – především termín odjezdu, termín návratu a cílovou destinaci. Zbytek za vás zařídí srovnávač cestovního pojištění. Obratem získáte nabídky od několika pojišťoven a veškeré podrobnosti o pojištění a možných připojištění. Stačí si jen vybrat!

Cestovní pojištění – online srovnání má mnoho výhod

Rychlé, jednoduché a přehledné. Takové je porovnání cestovního pojištění online. Nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny, všechny nabídky máte přehledně na jednom místě. A co je nejlepší? Porovnání cen cestovního pojištění nezabere déle než 2 minuty!

Vyplníte základní údaje o své cestě a kliknete na tlačítko pro srovnání pojišťoven. Zvládne to opravdu každý, i naprostý technický antitalent. Během několika sekund uvidíte výsledky – srovnání cestovních pojištění v přehledné tabulce.

Srovnávač cestovního pojištění vám ušetří peníze

Výsledky srovnání cestovního pojištění jsou seřazeny od těch nejlepších cestovních pojištění, které nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Ostatní nabídky se řadí od nejnižší ceny. Díky online srovnání cen cestovního pojištění ušetříte až 50 % procent z ceny pojištění.

Nejen, že ve srovnání uvidíte na první pohled nejlevnější produkt – navíc můžete využít výhodnějších neveřejných nabídek, které najdete pouze v našem srovnávači cestovního pojištění. Uvedené ceny platí pouze při uzavření přes náš srovnávač, nelze je nárokovat přímo u pojišťovny.

Jak vybírat z výsledků srovnání?

Je pro vás nejdůležitější nízká cena nebo hledáte kvalitní pojištění s vysokými limity krytí? Cestovní pojištění a porovnání cen vám umožní vybrat produkt přesně podle vašich potřeb. Ve výsledcích srovnání vidíte jak cenu pojištění, tak pojistné limity na léčebné výlohy, odpovědnost, úrazové pojištění a zavazadla.

Po kliknutí na detaily pojištění se vám rozbalí podrobné informace k pojištění, včetně všeobecných pojistných podmínek a dalších dokumentů. Na jednom místě si tak v klidu nastudujete a porovnáte všechny důležité informace.

Zvolte si připojištění podle svých potřeb

Základní cestovní pojištění poskytuje krytí léčebných výloh a asistenční služby. Díky tomu máte v zahraničí hrazené zdravotní ošetření v případě úrazu nebo onemocnění, převozy či pobyt v nemocnici. Asistenční služby vám zajistí česky mluvícího pracovníka, který vám poradí, jak postupovat v případě pojistné události, pomůže s tlumočením nebo zařídí převoz zpět do ČR.

K těmto službám si můžete zvolit ještě připojištění. Stačí si v záhlaví srovnání cestovního pojištění zakliknout požadovaný rozsah pojištění, například připojištění rizikových sportů, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti či pojištění zavazadel. Pokud si zvolíte všechny možnosti, budete na cestách maximálně chráněni. Po zvolení dané varianty stačí kliknout na tlačítko přepočítat a obratem získáte aktualizované srovnání cen cestovního pojištění.

Celoroční cestovní pojištění – srovnání vám pomůže s výběrem

Vyjíždíte za hranice pravidelně? Pak se vám nejspíš vyplatí celoroční cestovní pojištění. Jedná se o pojištění s platností na 90 dní pro opakované výjezdy po dobu jednoho roku. To znamená, že během roku můžete opakovaně odjet do zahraničí a budete vždy pojištěni po dobu až 90 dní.

Celoroční cestovní pojištění už je o něco dražší produkt, cena začíná přibližně na 1000 Kč. Proto se rozhodně vyplatí udělat si porovnání cen cestovního pojištění online, ať pojištění zbytečně nepřeplácíte.

Srovnaný magazín

 • žena telefonuje po nehodě u auta ve sněhu
  13. února 2024|Jana Březinová
  Nehody v zimě: Jak jim předcházet a jak si auto správně pojistit

  V posledních letech bývají zimy mírnější, přesto každoročně na namrzlých silnicích zemře kolem 20 osob a asi 1000 se zraní. Řidiči nejsou zvyklí jezdit v zimních podmínkách, a tak je náledí a sníh na vozovce často zaskočí. Na co si dát na silnicích pozor, jaká zimní výbava vám nesmí chybět a jak si auto na zimu správně pojistit?

 • povinné ručení mimo čr
  12. února 2024|Petr Pohůdka
  Povinné ručení v zahraničí: Kde všude vám platí zelená karta?

  Pokud jezdíte po českých silnicích, musíte mít sjednané povinné ručení. V opačném případě vám hrozí vysoká pokuta. Jako potvrzení o sjednání povinného ručení slouží zelená karta na auto. Jak si ale zařídit pojištění auta do zahraničí? Záleží, kam vyrážíte. V Evropě si téměř všude vystačíte se zelenou kartou, jinde musíte uzavřít hraniční pojištění.

 • Lyžařky na svahu
  30. ledna 2024|Jana Březinová
  Zimní dovolená v roce 2024 aneb Kam vyrazit na lyže a snowboard?

  Vyrazit za lyžováním a snowboardingem na české hory nebo raději do Alp? Máme pro vás seznam nejlepších středisek a srovnání cen skipasů. Zároveň přidáme tipy, na co si dát pozor, aby se vaše zimní dovolená na horách obešla bez starostí.

 • pohonne-hmoty
  24. ledna 2024|Petr Pohůdka
  Kolik stojí benzín a nafta? Srovnáváme ceny pohonných hmot v tuzemsku a zahraničí

  Ceny pohonných hmot v posledních třech měsících výrazně klesly. Benzín i nafta stojí v průměru okolo 36 Kč/litr. Zlevňuje se především kvůli propadu cen ropy na světových trzích. Nejvyšší ceny jsou tradičně v Praze, naopak nejvýhodněji natankujete v Královéhradeckém kraji. V rámci Evropské unie je nejlevnější benzín v Bulharsku a Rumunsku. Podívejte se na grafy porovnávající současné ceny pohonných hmot v ČR a EU.

 • 10. ledna 2024|Jana Březinová
  Jaké změny platí pro řidiče od 1. ledna 2024?

  Se začátkem roku se řidiči v ČR musí připravit na mnoho novinek zejména v souvislosti s novým zákonem o silničním provozu. Mění se bodový systém i výše pokut. Už s sebou není třeba vozit doklady od auta, velký technický průkaz se dokonce ruší. Dálniční známka zdraží o 800 Kč a na silnice vyjedou už 17letí řidiči. Jaké novinky pro řidiče od letoška platí?

 • Auto po autonehodě
  28. prosince 2023|Jana Březinová
  Víte, jak získat odpovídající odškodnění po dopravní nehodě?

  Poškození při dopravní nehodě mají často nárok na násobně vyšší částky, než jim přiznala pojišťovna. Na vině bývají nesprávně vyplněné formuláře nebo chybějící lékařské zprávy. Navíc někdy o kompenzaci ani nežádají, protože nechtějí viníka popotahovat u soudu. Odškodnění se však řeší přímo s pojišťovnou a vyplácí se z povinného ručení.

 • Padající lyžař
  08. prosince 2023|Petr Pohůdka
  Silvestr na horách: Tohle jsou oblíbená místa Čechů

  Krkonoše, Jizerské hory, Šumava, ale také střediska v rakouských či italských Alpách. Tak vypadají oblíbené destinace Čechů pro Silvestr na horách. Kde strávit Silvestra v rušné společnosti a kam se naopak vydat, když toužíte po klidu?

 • mladý muž za volantem - jak vybrat první auto
  30. listopadu 2023|Jana Březinová
  Jak vybrat první auto

  Spolehlivé, bezpečné, kompaktní, s nízkou spotřebou. Snadno se s ním manévruje a parkuje. Pár ťukanců se na něm ztratí. Náhradní díly jsou dostupné a levné, stejně jako povinné ručení. Podobně bychom mohli shrnout, jak vypadá nejlepší první auto. Splňuje to třeba Škoda Fabia nebo VW Golf.

 • muž sedící v autě - co najdeme v technickém průkazu
  24. listopadu 2023|Petr Woff
  Co najdete v technickém průkazu?

  Česká republika se digitalizuje, což brzy pocítí řidiči. Úřady vám od roku 2024 nevydají velký technický průkaz v papírové podobě. Informace o svém voze najdete v elektronickém registru, kam se přihlásíte přes internet. Malý technický průkaz zůstane ve fyzické formě. Prozkoumejme, co znamenají kódy v obou dokumentech, a jaké následky má ztráta velkého či malého technického průkazu.

 • funkčnost airbagu
  13. listopadu 2023|Jana Březinová
  Jak fungují airbagy

  Airbagy v kombinaci s bezpečnostními pásy snižují riziko úmrtí o 61 % při čelním nárazu. Nafouknou se během 50 milisekund. Za rychlou reakcí se skrývají chytré senzory pohybu a elektronicky aktivovaná chemická reakce.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.