Cestovní pojištění – srovnání

 • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

 • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

 • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

 • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Nejlepší cestovní pojištění najdete online

Cestovní pojištění vás chrání při cestách do zahraničí. Pokud onemocníte nebo se zraníte, cestovní pojištění vám pokryje léčebné výlohy na ošetření, transporty i hospitalizaci. Navíc nabízí celou řadu připojištění – zavazadel, odpovědnosti nebo rizikových sportů. Jak v celé řadě nabídek najít to nejlepší cestovní pojištění?

S výběrem vám pomůže srovnání cestovního pojištění. Do online srovnávače cen cestovního pojištění zadáte své požadavky – především termín odjezdu, termín návratu a cílovou destinaci. Zbytek za vás zařídí srovnávač cestovního pojištění. Obratem získáte nabídky od několika pojišťoven a veškeré podrobnosti o pojištění a možných připojištění. Stačí si jen vybrat!

Cestovní pojištění – online srovnání má mnoho výhod

Rychlé, jednoduché a přehledné. Takové je porovnání cestovního pojištění online. Nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny, všechny nabídky máte přehledně na jednom místě. A co je nejlepší? Porovnání cen cestovního pojištění nezabere déle než 2 minuty!

Vyplníte základní údaje o své cestě a kliknete na tlačítko pro srovnání pojišťoven. Zvládne to opravdu každý, i naprostý technický antitalent. Během několika sekund uvidíte výsledky – srovnání cestovních pojištění v přehledné tabulce.

Srovnávač cestovního pojištění vám ušetří peníze

Výsledky srovnání cestovního pojištění jsou seřazeny od těch nejlepších cestovních pojištění, které nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Ostatní nabídky se řadí od nejnižší ceny. Díky online srovnání cen cestovního pojištění ušetříte až 50 % procent z ceny pojištění.

Nejen, že ve srovnání uvidíte na první pohled nejlevnější produkt – navíc můžete využít výhodnějších neveřejných nabídek, které najdete pouze v našem srovnávači cestovního pojištění. Uvedené ceny platí pouze při uzavření přes náš srovnávač, nelze je nárokovat přímo u pojišťovny.

Jak vybírat z výsledků srovnání?

Je pro vás nejdůležitější nízká cena nebo hledáte kvalitní pojištění s vysokými limity krytí? Cestovní pojištění a porovnání cen vám umožní vybrat produkt přesně podle vašich potřeb. Ve výsledcích srovnání vidíte jak cenu pojištění, tak pojistné limity na léčebné výlohy, odpovědnost, úrazové pojištění a zavazadla.

Po kliknutí na detaily pojištění se vám rozbalí podrobné informace k pojištění, včetně všeobecných pojistných podmínek a dalších dokumentů. Na jednom místě si tak v klidu nastudujete a porovnáte všechny důležité informace.

Zvolte si připojištění podle svých potřeb

Základní cestovní pojištění poskytuje krytí léčebných výloh a asistenční služby. Díky tomu máte v zahraničí hrazené zdravotní ošetření v případě úrazu nebo onemocnění, převozy či pobyt v nemocnici. Asistenční služby vám zajistí česky mluvícího pracovníka, který vám poradí, jak postupovat v případě pojistné události, pomůže s tlumočením nebo zařídí převoz zpět do ČR.

K těmto službám si můžete zvolit ještě připojištění. Stačí si v záhlaví srovnání cestovního pojištění zakliknout požadovaný rozsah pojištění, například připojištění rizikových sportů, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti či pojištění zavazadel. Pokud si zvolíte všechny možnosti, budete na cestách maximálně chráněni. Po zvolení dané varianty stačí kliknout na tlačítko přepočítat a obratem získáte aktualizované srovnání cen cestovního pojištění.

Celoroční cestovní pojištění – srovnání vám pomůže s výběrem

Vyjíždíte za hranice pravidelně? Pak se vám nejspíš vyplatí celoroční cestovní pojištění. Jedná se o pojištění s platností na 90 dní pro opakované výjezdy po dobu jednoho roku. To znamená, že během roku můžete opakovaně odjet do zahraničí a budete vždy pojištěni po dobu až 90 dní.

Celoroční cestovní pojištění už je o něco dražší produkt, cena začíná přibližně na 1000 Kč. Proto se rozhodně vyplatí udělat si porovnání cen cestovního pojištění online, ať pojištění zbytečně nepřeplácíte.

Srovnaný magazín

 • Těhotná žena na letišti
  02. července 2024|Jana Březinová
  Cestování v těhotenství

  Kvůli těhotenství se nemusíte vzdát dovolené a cestování, na druhou stranu je dobré dodržovat pár základních pravidel, abyste byla vy i nenarozené miminko v bezpečí. Pro cestování v těhotenství je ideální druhý trimestr.

 • Tipy na výlety do hor pro milovníky hor - Nohy muže pochodující po horách
  14. června 2024|Jana Březinová
  Tipy na výlety do hor pro rodiny s dětmi i zkušené turisty

  Toužíte poznat české hory, ale nevíte, které trasy zvolit pro děti? Nebo si naopak chcete dát do těla na náročnějším výstupu? Dali jsme dohromady tipy na výlety do hor pro rodiny s dětmi po ČR a zkušené turisty vezmeme i na Slovensko.

 • dopravni_nehoda_hadajici_se_muzi
  13. června 2024|Jana Březinová
  Výluky v pojištění – přehled situací, na které se pojistka nevztahuje

  Pojistné podmínky mívají desítky stran, a tak se je nikomu nechce číst. To je ale chyba. Ve výlukách totiž zjistíte, na co se pojištění nevztahuje. Ignorace těchto výjimek vás může stát miliony korun. Abyste o výlukách získali lepší představu, připravili jsme pro vás jejich přehled u různých typů pojištění. Na konci článku najdete ty vůbec nejabsurdnější záludnosti pojistných podmínek.

 • Žena s batohem a letenkami
  06. června 2024|Petr Pohůdka
  Jak ulovit nejlevnější letenky

  Akční letenky, díky kterým můžete výhodně procestovat celý svět, nejsou žádnou novinkou. Někdy vám sice hledání výhodných letenek zabere trochu více času a možná budete muset slevit ze svých nároků, odměnou vám však budou ušetřené peníze, které potom můžete investovat do zážitků. Přinášíme vám několik tipů, jak ulovit tu nejlevnější letenku.

 • technická kontrola vozu
  26. dubna 2024|Petr Pohůdka
  Vše, co potřebujete vědět o STK

  Pravidelné návštěvě STK se nevyhne žádný majitel vozidla. Kdy musíte na STK vyrazit, jaká je cena technické kontroly, na co se technici zaměřují a co dělat, když vaše auto na STK neprojde? Shrnuli jsme pro vás všechny důležité informace o STK včetně změn platných od roku 2024.

 • motorka vedle auta
  26. dubna 2024|Jana Březinová
  Když se potká auto a motorka: Nejčastější příčiny problémů a jak je řešit

  Většinu problémů mezi motorkáři a řidiči aut by vyřešilo, kdyby se jedna skupina dokázala vžít do té druhé. Jenomže velká část řidičů za řídítky motorky nikdy neseděla, a tak nedokáže posoudit, jak se její jízdní vlastnosti liší. Motorkáři zase zapomínají, že oni sice většinou vyjíždí pro radost, ale na silnicích potkávají řidiče, kteří třeba vystresovaní spěchají do práce.

 • Muž pije pivo při řízení auta
  15. dubna 2024|Petr Pohůdka
  Bodový systém a pokuty 2024

  Od ledna roku 2024 platí v České republice nový bodový systém. Pro řidiče by měl být přehlednější. Vážné přestupky jsou postihovány přísněji, u banálních provinění se tresty naopak zmírnily. Jaké jsou hlavní změny a kde najdete bodový stav řidiče?

 • Koupě ojetého auta
  08. dubna 2024|Petr Pohůdka
  Jak dovézt auto z Německa: Vše, co potřebujete vědět

  Německý trh s ojetinami je v mnoha ohledech lákavější než ten český. Za západními hranicemi se dají pořídit modely, které v tuzemsku často chybí. Jak koupit auto v Německu a co je potřeba k přihlášení vozidla ze zahraničí? Připravili jsme pro vás průvodce nákupem auta v Německu.

 • výlet na motorce v horách
  06. dubna 2024|Jana Březinová
  Výlety na motorce do Rakouska a Německa – méně známé mototrasy přes Alpy

  Když se řeknou Alpy, nejspíš každý motorkář si vybaví legendární Grossglocknerstrasse. Tentokrát pro vás máme tipy na jiné alpské silnice. S krásným povrchem, plné zatáček a dechberoucími výhledy. Vydejte se s námi na dva výlety na motorce do Rakouska a Německa.

 • žena u moře - zájezd last minute
  04. dubna 2024|Jana Březinová
  Vyplatí se koupit first minute zájezd?

  Prodeje first minute pobytů vrcholí v lednu a únoru, cestovní kanceláře za včasnou koupi slibují slevy až 50 %. Skutečně se vyplatí objednat dovolenou s několikaměsíčním předstihem a máte ještě teď šanci ulovit výhodnou first minute nabídku?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.