Cestovní pojištění – srovnání

 • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

 • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

 • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

 • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

cestovní pojištění

Nejlepší cestovní pojištění najdete online

Cestovní pojištění vás chrání při cestách do zahraničí. Pokud onemocníte nebo se zraníte, cestovní pojištění vám pokryje léčebné výlohy na ošetření, transporty i hospitalizaci. Navíc nabízí celou řadu připojištění – zavazadel, odpovědnosti nebo rizikových sportů. Jak v celé řadě nabídek najít to nejlepší cestovní pojištění?

S výběrem vám pomůže srovnání cestovního pojištění. Do online srovnávače cen cestovního pojištění zadáte své požadavky – především termín odjezdu, termín návratu a cílovou destinaci. Zbytek za vás zařídí srovnávač cestovního pojištění. Obratem získáte nabídky od několika pojišťoven a veškeré podrobnosti o pojištění a možných připojištění. Stačí si jen vybrat!

Cestovní pojištění – online srovnání má mnoho výhod

Rychlé, jednoduché a přehledné. Takové je porovnání cestovního pojištění online. Nemusíte obcházet jednotlivé pojišťovny, všechny nabídky máte přehledně na jednom místě. A co je nejlepší? Porovnání cen cestovního pojištění nezabere déle než 2 minuty!

Vyplníte základní údaje o své cestě a kliknete na tlačítko pro srovnání pojišťoven. Zvládne to opravdu každý, i naprostý technický antitalent. Během několika sekund uvidíte výsledky – srovnání cestovních pojištění v přehledné tabulce.

Srovnávač cestovního pojištění vám ušetří peníze

Výsledky srovnání cestovního pojištění jsou seřazeny od těch nejlepších cestovních pojištění, které nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Ostatní nabídky se řadí od nejnižší ceny. Díky online srovnání cen cestovního pojištění ušetříte až 50 % procent z ceny pojištění.

Nejen, že ve srovnání uvidíte na první pohled nejlevnější produkt – navíc můžete využít výhodnějších neveřejných nabídek, které najdete pouze v našem srovnávači cestovního pojištění. Uvedené ceny platí pouze při uzavření přes náš srovnávač, nelze je nárokovat přímo u pojišťovny.

Jak vybírat z výsledků srovnání?

Je pro vás nejdůležitější nízká cena nebo hledáte kvalitní pojištění s vysokými limity krytí? Cestovní pojištění a porovnání cen vám umožní vybrat produkt přesně podle vašich potřeb. Ve výsledcích srovnání vidíte jak cenu pojištění, tak pojistné limity na léčebné výlohy, odpovědnost, úrazové pojištění a zavazadla.

Po kliknutí na detaily pojištění se vám rozbalí podrobné informace k pojištění, včetně všeobecných pojistných podmínek a dalších dokumentů. Na jednom místě si tak v klidu nastudujete a porovnáte všechny důležité informace.

Zvolte si připojištění podle svých potřeb

Základní cestovní pojištění poskytuje krytí léčebných výloh a asistenční služby. Díky tomu máte v zahraničí hrazené zdravotní ošetření v případě úrazu nebo onemocnění, převozy či pobyt v nemocnici. Asistenční služby vám zajistí česky mluvícího pracovníka, který vám poradí, jak postupovat v případě pojistné události, pomůže s tlumočením nebo zařídí převoz zpět do ČR.

K těmto službám si můžete zvolit ještě připojištění. Stačí si v záhlaví srovnání cestovního pojištění zakliknout požadovaný rozsah pojištění, například připojištění rizikových sportů, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti či pojištění zavazadel. Pokud si zvolíte všechny možnosti, budete na cestách maximálně chráněni. Po zvolení dané varianty stačí kliknout na tlačítko přepočítat a obratem získáte aktualizované srovnání cen cestovního pojištění.

Celoroční cestovní pojištění – srovnání vám pomůže s výběrem

Vyjíždíte za hranice pravidelně? Pak se vám nejspíš vyplatí celoroční cestovní pojištění. Jedná se o pojištění s platností na 90 dní pro opakované výjezdy po dobu jednoho roku. To znamená, že během roku můžete opakovaně odjet do zahraničí a budete vždy pojištěni po dobu až 90 dní.

Celoroční cestovní pojištění už je o něco dražší produkt, cena začíná přibližně na 1000 Kč. Proto se rozhodně vyplatí udělat si porovnání cen cestovního pojištění online, ať pojištění zbytečně nepřeplácíte.

Srovnaný magazín

 • Domácí solární elektrárna - solární panely na střeše domu
  19. května 2023|Petr Woff
  Kolik vás bude stát domácí solární elektrárna?

  Fotovoltaické panely bývají napojeny na Když započítáme dotaci, celý systém stojí zhruba 166 000 až 495 000 Kč. Domácí solární elektrárna vám vyrobí levnější elektřinu a pokud zateplíte svůj dům, fotovoltaika vám poslouží také jako výhodnější náhrada za plynový kotel. Díky provozním úsporám se vám pravděpodobně vrátí investiční náklady a ve výsledku vyděláte statisíce Kč.

 • Nastavení kotle
  17. května 2023|Monika Šaríková
  Nový kotel: Jak dosáhnout maximální úspory?

  Dosloužil vám starý kotel na tuhá paliva a pořídili jste si nový? To je krok nejen k⁠ ekologickému vytápění, ale většinou také k úspoře nákladů. Víte, na co byste si měli dát při výběru nového kotle pozor a jak ho nastavit, tak aby se vám provoz vyplatil?

 • cestování-vozem
  15. května 2023|Petr Pohůdka
  Kolik stojí benzín a nafta? Srovnáváme ceny pohonných hmot v tuzemsku a zahraničí

  Čerpací stanice prudce zdražily, ale stále jsou mezi nimi významné rozdíly. V tuzemsku zůstává nejnákladnější Praha, zatímco nejlevnější benzín a naftu natankujete v Ústeckém a Karlovarském kraji. Za státními hranicemi ušetříte v Polsku a Slovinsku, ale vyšší účty očekávejte v Rakousku. Současné ceny pohonných hmot porovnáváme v grafech, které zachycují celou Českou republiku i Evropskou unii.

 • Muž na papír zapisuje stav plynoměru
  14. května 2023|Petr Woff
  Jaké jsou náklady na vytápění plynem?

  Výrobci kondenzačních kotlů a kominíci zdražili, energie však zlevňuje. Kubík zemního plynu stojí 29 až 102 Kč. Kilowatthodina vyjde na 2,68 až 9,57 Kč. Záleží na vaší spotřebě, na dodavateli a ceníku, který preferujete. V článku srovnáme minimální, průměrné a maximální náklady na vytápění plynem.

 • Turistka si prohlíží maďarský parlament
  13. května 2023|Jana Březinová
  Tipy na dovolenou v Evropě za pár korun

  Hledáte evropské město, kde si užijete fajn prodloužený víkend za cenu, která vás nezruinuje? Máme pro vás dva tipy, kam letos v létě vyrazit za poznáním.

 • Kalkulačka s brýlemi a bankovkami
  11. května 2023|Magdaléna Kubečková
  Začněte spořit na důchod už dnes

  Spoříte si na důchod? Děláte dobře. Příjmy od státu vám zřejmě nebudou stačit. Počet seniorů roste a vlády už léta tápou, z čeho penze v budoucnu financovat. Roky zaslouženého odpočinku vám tak může znepříjemnit citelný pokles životní úrovně. 

 • Dráty vysokého napětí
  09. května 2023|Petr Woff
  Jaké jsou ceny elektřiny v EU? Česká republika zaspala

  Evropská unie věří volnému trhu, takže cena elektrické energie vzniká na velkoobchodních burzách. Jednotlivé členské státy však spotřebitelům připočítávají různé distribuční poplatky a daně, nebo rozdávají dotace. Proto průměrná dánská domácnost zaplatí za kilowatthodinu (kWh) pětkrát více než typická maďarská rodina. Ale nejbouřlivější cenový vývoj zaznamenaly Rumunsko a Česká republika.

 • Pláž v letovisku Kemer v Turecku
  07. května 2023|Jana Březinová
  Levná dovolená u moře: Kde letos neutratíte majlant?

  Plánujete dovolenou na začátek léta, ale jste limitováni objemem finančních prostředků, které během ní můžete utratit? Nezoufejte! Máme pro vás několik tipů na levnou dovolenou u moře i v exotice za cenu, která neudělá díru v rodinném rozpočtu.

 • Nastavení teploty na radiátoru
  06. května 2023|Petr Woff
  Plynové topení: Komu se vyplatí?

  Typická česká rodina potřebuje komfortní vytápění, které není příliš drahé. Pokud kolem jejího domu vede plynovod, relativně levně vychází plynové topení. Potenciální úspora závisí na nutných investicích, na individuální spotřebě a na vybraném ceníku.

 • Žena sedí u stolu s nákupem a účtenkou
  05. května 2023|Jana Březinová
  Kdy bude konec zdražování potravin?

  Ceny některých potravin za poslední rok vzrostly téměř na dvojnásobek, další podražily o desítky procent. Zemědělci, výrobci i prodejci si stěžují na rostoucí ceny energií, přitom ty se v posledních měsících dostávají zpět do normálu. Kdy tedy zdražování potravin skončí?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.