Cestovní pojištění na rok

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo

Spočítat ceny
cestovní pojištění s časovým údajem

Celoroční cestovní pojištění je ideální pro pravidelné cesty

Plánujete delší pobyt v zahraničí? Nebo vyrážíte pravidelně na prodloužený víkend a nechcete pokaždé přemýšlet, jestli jste si sjednali pojištění? Pak je pro vás cestovní pojištění na rok ideální volbou, jak být na cestách plně chráněni. Za hranicemi se na vás totiž nevztahuje běžné zdravotní pojištění.

Roční cestovní pojištění vám pokryje všechny výdaje spojené s akutním ošetřením při nemoci nebo úrazu na cestách. Navíc může zahrnovat i další služby, jako je například připojištění rizikových sportů, úrazu nebo zavazadel.

Chci porovnat cestovní pojištění

Roční cestovní pojištění online, rychle a snadno

Jelikož je cestovní pojištění na rok samo o sobě dlouhodobou pojistkou, hraje cena velkou roli. Proto se vám vyplatí porovnání jednotlivých pojišťoven, které roční pojištění nabízejí. Ale nebojte, nemusíte obcházet každou pojišťovnu zvlášť. V naší online kalkulačce si porovnáte hned několik společností najednou – netrvá to déle než pár minut.

Cena celoročního cestovního pojištění závisí především na vaší cílové destinaci. Základní roční cestovní pojištění pro Evropu pořídíte již kolem 1000 Kč. Vybrané cestovní pojištění si můžete ihned také sjednat online. Na svém mobilu, počítači nebo tabletu uzavřete pojištění snadno a rychle, i pár minut před odjezdem nebo odletem.

Chci porovnat cestovní pojištění

Na co si dát při výběru ročního pojištění pozor?

Při výběru jakéhokoliv cestovního pojištění je důležité dbát na dostatečně vysoké limity léčebných výloh, vhod přijdou rovněž kvalitní asistenční služby. Pojištění by mělo nabídnout široké možnosti připojištění, které si zvolíte podle svých potřeb – třeba připojištění rizikových sportů, úrazu, odpovědnosti nebo zavazadel.

Zahraniční cestovní pojištění však nabízí i další připojištění pro vaši maximální ochranu na cestách. Mezi nejoblíbenější připojištění patří úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění storno poplatků nebo zavazadel.

Při sjednávání ročního cestovního pojištění online si správně zvolte také cílovou destinaci. Během roku budete nejspíš cestovat do různých zemí, proto jako cíl cesty vždy zvolte tu nejvzdálenější z nich, nebo vyberte celou oblast – například Evropu.

Celoroční cestovní pojištění s opakovanými výjezdy

Kromě výše uvedených parametrů byste při výběru celoročního cestovního pojištění měli dát pozor ještě na jednu věc, a tou je délka pobytu v zahraničí. Roční cestovní pojištění totiž většinou uzavřete na opakované cesty, přičemž délka jednoho výjezdu do zahraničí je omezená. Obvykle celoroční cestovní pojištění platí pro opakované cesty na maximálně 90 dní. To znamená, že v zahraničí vám pojištění bude platit nanejvýš 90 dní, poté se musíte vrátit zpět do ČR a následně můžete znovu vyjet na 90 dní.

Chcete-li v zahraničí pobývat dlouhodobě a mít platné celoroční cestovní pojištění, vybírejte pojištění bez omezení doby pobytu.

Chci porovnat cestovní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).