Placení povinného ručení

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení

Jak na zaplacení povinného ručení

Povinnost platit povinné ručení se vztahuje na všechna aktivně provozovaná motorová vozidla, ať už jde o auto, motorku nebo zemědělský stroj. Vyhledání, sjednání i zaplacení výhodného pojištění je už dnes naštěstí hračka.

Placení povinného ručení

Každý majitel či provozovatel motorového vozidla musí mít řádně zaplacené povinné ručení. Tak káže zákon. Tuto povinnost ale není třeba vnímat negativně - naopak. Povinné ručení stojí pro většinu běžných vozidel maximálně pár tisíc korun ročně, ale přitom pokryje zaviněné škody za desítky až stovky milionů korun, v závislosti na výši pojistného plnění konkrétního produktu. Povinná ručení dnes navíc nabízí i zajímavé asistenční služby, díky kterým v případě nehody či poruchy nezůstanete stát u krajnice.

Spočítat povinné ručení

Usnadněte si placení povinného ručení

Řešíte, jak provést zaplacení povinného ručení? V současné době se už nemusíte hnát na pobočku, protože máte několik dalších možností. Většinu z nich můžete využít z pohodlí domova. Pojištění totiž snadno zaplatíte převodem nebo platební kartou. Tyto možnosti nabízí jak jednotlivé pojišťovny, tak náš online srovnávač pojištění, který vám navíc pomůže najít nejvýhodnější povinné ručení přesně pro vás. Pokud už pojištění máte, můžete si přes srovnávač ověřit, jestli za něj neplatíte zbytečně moc peněz.

Mám zaplacené povinné ručení?

Váháte, jestli máte zaplacené povinné ručení? Česká kancelář pojistitelů má pro vás jednoduchý formulář, do kterého stačí vyplnit datum a SPZ vašeho auta a hned zjistíte, jestli je auto pojištěné. Stav pojištění tímto způsobem můžete ověřit u jakéhokoliv auta, což se vám může hodit třeba v případech, kdy do vás někdo nabourá a nemá u sebe zelenou kartu.

Spočítat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).