Cestovní pojištění – srovnání cen

I autobusy patří mezi dopravní prostředky na našich silnicích, a tak i autobusy musí mít uzavřené pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. A podobně jako je tomu u osobních aut, i povinné ručení pro autobus slouží k tomu, aby se v případě nehody zaplatili škody všem poškozeným.

A tyto škody logicky zaplatí právě ta pojišťovna, u které je povinné ručení pro autobus uzavřeno, a u které je tak v době nehody platné.

Důležité jsou limity

Jelikož autobus může na rozdíl od osobního auta způsobit více škod, měly by být prioritou i vyšší pojistné limity, které povinné ručení pro autobus nabídne. Jedná se o konkrétní částky, které pojišťovna vyplácí. A to v případě nehody, a to ať už dojde ke střetu s vozidlem, nebo třeba s budovou, či se stromem.

I Povinné ručení pro autobus lze porovnat

Samozřejmě cesty k dané pojistce mohou být různé, ale tou nejjednodušší, jak Povinné ručení pro autobus uzavřít, vede přes náš online porovnávač. Rychle tak víte nejenom o konkrétních cenách jednotlivých pojišťoven, ale máte logicky možnost si danou pojistku i rychle online uzavřít. Stačí k tomu jenom několik základních údajů. A to jak o vás, tedy o pojistníkovi, tak samozřejmě o konkrétním pojišťovaném autobusu.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 94