Cestovní pojištění – srovnání cen

 Tato pro někoho velmi lákavá země se nachází v jihozápadní Asii, ale část jejího území stále ještě patří Evropě. Země je zajímavá tím, že na jejím území je několik autonomních republik. Pokud turisty něčím okouzlí, tak je to nejenom její zajímavá historie, ale je to také její příroda. A to jak flóra, kterou je ideální poznat v mnoha pohořích, tak samozřejmě také fauna, která je v některých případech skutečně velmi zajímavá. Hlavně pro množství různých divokých zvířat a šelem.

Myslete na své zdraví a nezapomeňte pojistku
Při cestě do Gruzie rozhodně uzavřete cestovní pojištění, a to ještě před svým odjezdem. Pokud budete hledat to nejlepší a nejvýhodnější, pomůže vám online porovnání. Stačí totiž jednotlivé pojišťovny posoudit podle různých kritérií, jako jsou limity plnění, nebo jako je také celková cena pojistky. Poté už stačí online uzavření smlouvy a můžete vyrazit.

Od základu po rozšířené možnosti
Pokud budete pojistku uzavírat, máte samozřejmě na výběr z různých balíčků. Ten základní za vás proplácí veškeré úkony spojené s vaším zdravím. Ty další ale mohou zahrnovat i asistenční služby, možnost získání peněz, proplacení ztracených nebo ukradených zavazadel, nebo i úhradu škody, kterou způsobíte vy sami.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 98