Nejvýhodnější cestovní pojištění lyžování

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

  • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

cestovní pojištění hory, zima

Různé eurovíkendy, standardní dovolené, nebo také poznávací pobyty. To vše jsou situace, kdy nám stačí standardní cestovní pojistka. Pokud ale plánujeme cestu na zahraniční hory, je nezbytností cestovní pojištění lyžování.

Právě to zahrnuje ono důležité riziko, a to riziko zimních, popřípadě adrenalinových sportů, jak ho pojišťovny velmi často označují. Proto je vhodné vybírat takové, které nám tuto možnost nabídnou.

Proč ho musíme mít?

Jednoduše proto, že běžná cestovní pojistka se vztahuje pouze na standardní turistické zájmy. A tak pokud bychom se zranili právě na lyžích či snowboardu a neměli cestovní pojištění lyžování uzavřeno, vystavujeme se riziku, že bychom museli všechny výdaje spojené s transportem i ošetřením hradit ze svého. Navíc nám tento typ pojistky umožní pojistit třeba také naší výbavu, a to proti případné krádeži.

Sjednání zvládneme za pár minut

Díky našemu porovnávači můžete danou pojistku sjednat třeba i pár minut před odjezdem. A to velmi jednoduše online. K tomu, aby bylo cestovní pojištění lyžování uzavřeno, je třeba jenom zvolit termín, konkrétní zemi či oblast a také pojišťovnu. Poté stačí vyplnit pár základních údajů a provést platbu. Tím je pojistka uzavřena vy tak nemusíte mít obavu, že byste nebyli ochráněni.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.