Nejvýhodnější cestovní pojištění lyžování

 • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

 • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

 • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 %

 • Pro cesty autem pojistíme i vaše vozidlo

Sjednejte si cestovní pojištění
cestovní pojištění hory, zima

Různé eurovíkendy, standardní dovolené, nebo také poznávací pobyty. To vše jsou situace, kdy nám stačí standardní cestovní pojistka. Pokud ale plánujeme cestu na zahraniční hory, je nezbytností cestovní pojištění lyžování.

Právě to zahrnuje ono důležité riziko, a to riziko zimních, popřípadě adrenalinových sportů, jak ho pojišťovny velmi často označují. Proto je vhodné vybírat takové, které nám tuto možnost nabídnou.

Proč ho musíme mít?

Jednoduše proto, že běžná cestovní pojistka se vztahuje pouze na standardní turistické zájmy. A tak pokud bychom se zranili právě na lyžích či snowboardu a neměli cestovní pojištění lyžování uzavřeno, vystavujeme se riziku, že bychom museli všechny výdaje spojené s transportem i ošetřením hradit ze svého. Navíc nám tento typ pojistky umožní pojistit třeba také naší výbavu, a to proti případné krádeži.

Sjednejte si cestovní pojištění

Sjednání zvládneme za pár minut

Díky našemu porovnávači můžete danou pojistku sjednat třeba i pár minut před odjezdem. A to velmi jednoduše online. K tomu, aby bylo cestovní pojištění lyžování uzavřeno, je třeba jenom zvolit termín, konkrétní zemi či oblast a také pojišťovnu. Poté stačí vyplnit pár základních údajů a provést platbu. Tím je pojistka uzavřena vy tak nemusíte mít obavu, že byste nebyli ochráněni.

 • Těhotná žena na letišti
  Cestování
  02. března 2022|Jana Březinová
  Cestování v těhotenství

  Kvůli těhotenství se určitě nemusíte vzdát dovolené a cestování, na druhou stranu je dobré mít na paměti pár základních pravidel, abyste byla vy i nenarozené miminko v bezpečí. Pro cestování v těhotenství je ideální druhý trimestr.

 • Rodina na dovolené
  Cestování
  15. března 2022|Jana Březinová
  Cestování se staršími dětmi

  Máte v hlavě představu krásné dovolené, kde se děti nebudou nudit a dospělí si odpočinou? Aby šlo vše hladce, měli byste se na cestování s dětmi důkladně připravit. Jinak vás může postihnout celá řada nepříjemností, od zdravotních potíží až po chybějící doklady. Na co nezapomenout při cestování se staršími dětmi?

 • POV - jak ušetřit
  Cestování
  03. února 2020|Monika Šaríková
  Jak na levné cestování? Tady je 7 tipů

  Cestování už dávno není jen doménou zbohatlíků nebo šťastlivců, kteří vyhráli v loteriích nebo zdědili miliony po bohatých strýčcích. Cestovat napříč světem se dá i s minimem prostředků. Stačí znát pár osvědčených triků a tipů, vychytat levné letenky nebo třeba slevit ze svých nároků. Jak na levné cestování? Nechte se inspirovat následujícími tipy.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.