Půjčka nonstop

  • Půjčka, kterou vyřídíte během víkendů i svátků

  • Půjčka od nebankovních poskytovatelů

  • Před sjednáním půjčky doporučujeme srovnání nabídek

Druhy půjček
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Než si půjčíte, vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Jaké máte možnosti?

Půjčka nonstop je produktem nebankovních společností. Ty dokážou na potřeby klientů reagovat pružně, bez zbytečné byrokracie a průtahů. Většinou takovou půjčku vyřídíte přes telefon, SMS zprávou nebo online pomocí jednoduché žádosti.

Rychlou půjčku nonstop spolehlivě vyberete pomocí praktických online kalkulaček a nezávislých srovnávačů. Jednoduše zadáte částku k zapůjčení a následně uvidíte aktuální nabídku půjček, která odpovídá vašim představám a požadavkům. Při výběru věnujte pozornost nejen úroku, ale zejména hodnotě RPSN.


Půjčka na účet nebo v hotovosti

Jakmile společnost prověří vaši bonitu, příjem a finanční minulost, pošle vám informaci o schválení, či zamítnutí žádosti. V prvním případě pak obratem posílá peníze na bankovní účet.

Pokud o půjčku nonstop žádáte během víkendu nebo státních svátků, můžete využít možnosti hotovostní výplaty peněz. V takovém případě vás osobně navštíví kurýr vybrané společnosti, který vám hotovost předá ve smluvený čas a na konkrétním místě.

Někteří nebankovní poskytovatelé dokonce umožňují vybrat hotovost na některých čerpacích stanicích nebo ve vybraných trafikách.


Jaké podmínky musíte splnit?

Půjčka nonstop je bezúčelovým úvěrem, u kterého není potřeba dokládat, jak s vypůjčenými prostředky naložíte. Půjčit si navíc můžete jak nízké, tak vyšší částky. Pokud se prokážete pravidelným a dostatečným příjmem, nebudete potřebovat spolužadatele ani ručení třeba v podobě nemovitosti.

Mezi základní podmínky kladného posouzení žádosti patří:

  • plnoletost

  • bydliště nebo trvalý pobyt na území Česka

  • doložitelný příjem


Příjem u půjček nonstop není potřeba dokládat potvrzením od zaměstnavatele. Řada poskytovatelů nebankovních půjček má totiž vlastní způsoby, jak příjem žadatele ověřit. Spousta z nich navíc nenahlíží do registrů, případně záznam zde nebere jako překážku.

Výhody půjčky nonstop:

Nevýhody nonstop půjčky:

  • Vyšší úroky

  • Nutnost pravidelného příjmu

  • Pouze nabídka nebankovních společností


Online srovnání

Před žádostí o půjčku si srovnejte nabídky

Abyste při výběru vhodného poskytovatele nešlápli vedle, využijte náš srovnávač. Porovná za vás dostupné nabídky nebankovních společností.