Občas se vyrojí situace a výdaje, které vyžadují okamžité řešení. Často si tak člověk nemůže dovolit na peníze čekat. Typicky taková potřeba vyvstává během víkendu, státního svátku nebo pozdě večer, či v noci. Co dělat, když potřebujete peníze rychle? Jednou z možností je půjčka nonstop.

Jaké máte možnosti?

Půjčka nonstop je produktem nebankovních společností. Ty dokážou na potřeby klientů reagovat pružně a bez zbytečné byrokracie a průtahů. Většinou takovou půjčku vyřídíte přes telefon, SMS zprávou nebo online pomocí jednoduché žádosti.

Rychlou půjčku nonstop spolehlivě vyberete pomocí praktických online kalkulaček a nezávislých srovnávačů. Jednoduše zadáte částku k zapůjčení a následně před sebou uvidíte aktuální nabídku půjček, které odpovídají vašim představám a požadavkům. Při výběru věnujte pozornost nejen úroku, ale zejména hodnotě RPSN..

Potřebuji peníze

Půjčka na účet nebo v hotovosti

Jakmile společnost prověří osobu žadatele, jeho bonitu, příjem a finanční minulost, ihned mu pošle informaci o schválení, či zamítnutí žádosti. V případě prvním pak obratem posílá peníze na bankovní účet. Pokud o půjčku nonstop žádáte během víkendu nebo státních svátků, můžete využít možnosti hotovostní výplaty peněz.

V takovém případě vás osobně navštíví kurýr vybrané společnosti, který hotovost předá ve smluvený čas a na konkrétním místě. Někteří nebankovní poskytovatelé dokonce umožňují vybrat hotovost na některých čerpacích stanicích nebo ve vybraných trafikách.

Jaké podmínky musíte splnit?

Půjčka nonstop je bezúčelovým úvěrem, u kterého není potřeba dokládat, jak s vypůjčenými prostředky naložíte. Půjčit si navíc můžete jak nízké, tak vyšší částky. Pokud se prokážete pravidelným a dostatečným příjmem, nebudete potřebovat spolužadatele ani ručení třeba v podobě nemovitosti.

Mezi základní podmínky kladného posouzení žádosti patří plnoletost, bydliště nebo trvalý pobyt na území Česka a doložitelný příjem. Ten u půjček nonstop není potřeba dokládat potvrzením od zaměstnavatele. Řada poskytovatelů nebankovních půjček má totiž vlastní způsoby, jak příjem žadatele ověřit. Spousta z nich navíc nenahlíží do registrů, případně záznam zde nebere jako překážku.

Výhody půjčky nonstop:

Nevýhody nonstop půjčky:

  • Vyšší úroky

  • Nutnost pravidelného příjmu

  • Pouze nabídka nebankovních společností

Chci si půjčit
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.