Rychlá půjčka

  • Když potřebujete peníze okamžitě

  • Zpravidla nebankovní půjčka na cokoliv

  • Doporučujeme srovnání aktuálních nabídek

Druhy půjček
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Než si půjčíte, vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Peníze na účtu už do jedné minuty

Pod pojmem rychlá půjčka se skrývá úvěr, který nejen sjednáte během několika minut, ale také peníze vám přistanou na účet během chvilky. Konkrétní podmínky se liší podle dané společnosti, ale některé nabízí odeslání částky již během jedné minuty. Záleží také na tom, kdy si o rychlou půjčku žádáte. Řada poskytovatelů úvěrů funguje na rozdíl od tradičních bank i během víkendů a o svátcích. V tom případě ale může být překážkou bankovní převod, u kterého si počkáte na peníze do následujícího pracovního dne..

Pokud na peníze opravdu spěcháte, poptejte se po možnosti vyplacení peněz v hotovosti. Některé společnosti mají obchodní zástupce, kteří vám finanční obnos přivezou až domů, nebo si peníze vyzvednete v trafice, na benzince nebo přes sázkovou kancelář.


Výhody rychlé půjčky

Kromě rychlosti vám půjčka ihned pokryje malé nečekané výdaje. Co si počít, když se vám porouchá pračka nebo přestane fungovat topení? Právě v těchto situacích vám může pomoci rychlá půjčka. Většina společností zároveň neprověřuje vaše údaje v registru. Díky tomu dosáhnete na rychlý úvěr i jako důchodci, studenti, nebo když už máte jiné půjčky.


Rychlá půjčka se řadí mezi nebankovní úvěry a v drtivé většině případů se jedná o neúčelové půjčky. To znamená, že poskytovatel úvěru nebude zjišťovat, na co chcete peníze použít. Často se rychlé půjčky nazývají také mikropůjčky nebo SMS půjčky.Jak rychlá půjčka funguje?

Rychlá půjčka patří mezi krátkodobé spotřebitelské úvěry. Nebankovní společnost vám půjčí nižší finanční částku –⁠ zpravidla v řádech tisíců, maximálně desetitisíců korun. Vy ji za měsíc musíte vrátit v jedné splátce společně s úroky a poplatky.

Upozorňujeme

Úroky a poplatky se mohou u jednotlivých poskytovatelů výrazně lišit. U některých úvěrů zaplatíte až dvakrát tolik, než jste si půjčili. Proto vybírejte rychlou půjčku pečlivě a důkladně si nastudujte podmínky.


S výběrem vám pomůže online srovnávač půjček, kde najdete pouze ověřené nebankovní společnosti. To vás ochrání před podvodníky a lichváři, u nichž riskujete nesolidní jednání a snahu dostat vás do dluhové pasti a exekucí.


První rychlá půjčka

Potřebujete si půjčit rychle a co nejlevněji? Pak se porozhlédněte po nabídce společností, které nabízí první rychlou půjčku zdarma. To znamená, že si půjčíte požadovanou částku, a pokud ji v termínu splatnosti uhradíte, nemusíte platit žádné úroky ani poplatky. Bezúročnou půjčku nabízí poskytovatelé pro nové zákazníky –⁠ první půjčku máte zdarma, a tak splatíte jen tu částku, kterou jste si půjčili.

Pošlete 1 Kč a ověřte svůj účet

V žádosti o rychlou půjčku se můžete setkat s požadavkem na zaslání jedné koruny na účet nebankovní společnosti. To slouží jako ověření a ochrana, že bankovní účet je skutečně váš. Díky tomu se nemůže stát, že by rychlou půjčku někdo zneužil a nechal si vaším jménem poslat peníze na svůj účet.

Co dalšího budete pro poskytnutí rychlé půjčky potřebovat? Společnosti obvykle vyžadují:


  • Vyplnění krátkého formuláře

  • Předložení dvou dokladů totožnosti (občanský, řidičský průkaz)

  • Ověření bankovního účtu


Půjčte si chytře

Poradíme, jak bezpečně získat půjčku na nečekané výdaje i velké sny.