Rychlá půjčka vám může vytrhnout trn z paty, když potřebujete peníze okamžitě. Na trhu najdete velké množství rychlých půjček, a proto je důležité vybírat opravdu obezřetně. Některé produkty jsou nevýhodné a zbytečně byste se kvůli nim mohli dostat do dluhové pasti. S výběrem nejvýhodnější rychlé půjčky vám pomůže naše online srovnání –⁠ můžete se spolehnout, že spolupracujeme pouze s prověřenými společnostmi.

Peníze na účtu už do jedné minuty

Pod pojmem rychlá půjčka se skrývá úvěr, který nejen sjednáte během několika minut, ale také peníze vám přistanou na účet během chvilky. Konkrétní podmínky se liší u každé společnosti, ale některé nabízí odeslání částky již během jedné minuty. Záleží rovněž na tom, kdy si o rychlou půjčku žádáte. Řada poskytovatelů úvěrů funguje narozdíl od tradičních bank i během víkendu a o svátcích. V tom případě ale může být překážkou dlouhotrvající bankovní převod.

Pokud na peníze opravdu spěcháte, poptejte se po možnosti vyplacení peněz v hotovosti. Některé společnosti mají obchodní zástupce, kteří vám finanční obnos přivezou až domů, nebo si ho vyzvednete v trafice, na benzince nebo přes sázkovou kancelář.

Chci půjčku

Výhody rychlé půjčky

Kromě rychlosti je výhodou tohoto typu úvěru snadná dostupnost peněz bez ověření v registru. Rychlá půjčka vám pokryje malé nečekané výdaje, když žijete každý měsíc od výplaty k výplatě. Co si počít, když se vám porouchá pračka nebo přestane fungovat topení? Právě v těchto situacích vám může pomoci rychlá půjčka. Schválení úvěru trvá jen několik minut a většina společností neprověřuje vaše údaje v registru. Díky tomu dosáhnete na rychlý úvěr i jako důchodci, studenti nebo když už máte jiné dluhy.

Rychlá půjčka se řadí mezi nebankovní úvěry a v drtivé většině případů se jedná o neúčelové půjčky. To znamená, že poskytovatel úvěru nebude zjišťovat, na co chcete peníze použít. Často se rychlé půjčky nazývají také mikropůjčky nebo SMS půjčky.

Jak rychlá půjčka funguje?

Rychlá půjčka patří mezi krátkodobé spotřebitelské úvěry. Nebankovní společnost vám půjčí nižší finanční částku –⁠ zpravidla v řádech tisíců, maximálně desetitisíců korun, a vy ji za měsíc musíte vrátit v jedné splátce společně s úroky a poplatky. Ty se mohou u jednotlivých poskytovatelů výrazně lišit. U některých úvěrů zaplatíte až dvakrát tolik, než jste si půjčili. Proto vybírejte rychlou půjčku pečlivě a důkladně si nastudujte podmínky.

S výběrem vám pomůže online srovnávač půjček, kde najdete pouze ověřené nebankovní společnosti. To vás ochrání před podvodníky a lichváři, u nichž riskujete nesolidní jednání a snahu dostat vás do dluhové pasti a exekucí.

První rychlá půjčka

Potřebujete si půjčit rychle a co nejlevněji? Pak se porozhlédněte po nabídce společností, které nabízí první rychlou půjčku zdarma. To znamená, že si půjčíte požadovanou částku, a pokud ji v termínu splatnosti uhradíte, nemusíte platit žádné úroky ani poplatky. Bezúročnou půjčku nabízí poskytovatelé pro nové zákazníky –⁠ první půjčku máte zdarma, a tak splatíte jen tu částku, kterou jste si půjčili.

Pošlete 1 Kč a ověřte svůj účet

V žádosti o rychlou půjčku se můžete setkat s požadavkem na zaslání jedné koruny na účet nebankovní společnosti. To slouží jako ověření a ochrana, že bankovní účet je skutečně váš. Díky tomu se nemůže stát, že by rychlou půjčku někdo zneužil a nechal si vaším jménem poslat peníze na svůj účet.

Co dalšího budete pro poskytnutí rychlé půjčky potřebovat? Společnosti obvykle vyžadují vyplnění krátkého formuláře a předložení dvou dokladů totožnosti, například občanský a řidičský průkaz. Pak už stačí jen ověřit váš bankovní účet a peníze můžete mít do několika minut k dispozici.

Chci rychlou půjčku
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).