Potřebujete nečekaně a rychle půjčit peníze? Někdy si nemůžete dovolit čekat na vyplacení úvěru několik dní –⁠ pak využijte půjčku ihned. Rychlý úvěr vám pomůže překonat výpadek příjmů nebo náročnou životní situaci.

I banky vyplácí peníze ihned na účet

Jestliže si potřebujete půjčit větší částku a nejste rizikový klient, obvykle se vyplatí najít si výhodný úvěr u banky. I když bance budete muset doložit své příjmy, můžete získat půjčku ihned. V dnešní době je ověření v registrech velmi rychlé. Takřka okamžitě můžete získat peníze u banky, kde si vedete svůj běžný účet. Vaše banka má díky tomu přehled o vašich příjmech, a tak pro ni není problém schválit vám ihned půjčku o výši až několik set tisíc korun za výhodných podmínek.

Chci půjčku

Získejte nebankovní půjčku ihned

V případě, že máte negativní zápis v registru, nebo nemáte dostatečné příjmy, může vaše banka žádost o půjčku zamítnout. Ale není to bezvýchodná situace, svoji šanci můžete zkusit u nebankovní společnosti. Ta vám poskytne půjčku ihned a často vůbec nezkoumá vaše příjmy.

Rychlá nebankovní půjčka se hodí v situacích, kdy musíte rychle uhradit své závazky – například vám přijde vyšší nedoplatek za energie nebo se porouchá domácí spotřebič. Půjčku ihned vyřídíte rychle a během chvilky máte peníze na svém účtu. Okamžité vyřízení zní lákavě, na druhou stranu byste si měli dávat pozor na některé rizikové společnosti, které takové půjčky poskytují. Abyste se vyhnuli lichvářům a neseriózním poskytovatelům půjček, využijte náš online srovnávač. Spolupracujeme pouze s prověřenými nebankovními poskytovateli úvěrů.

Krátkodobou půjčku vám vyplatí ihned

Potřebujete vyřešit pouze krátkodobou finanční tíseň? Jestliže zvládnete splatit úvěr za jeden měsíc, zvolte si rychlou půjčku, nebo tzv. SMS půjčku. Jedná se o krátkodobou půjčku, kterou sjednáte během několika málo minut a již během hodiny můžete mít peníze na svém bankovním účtu. Někteří poskytovatelé nabízí dokonce vyřízení během pár minut.

Rychlé půjčky poskytují nebankovní společnosti, jež nevyžadují splnění tak přísných podmínek jako banky. Díky tomu získáte úvěr ihned – bez složitého dokládání příjmů nebo kontroly v registrech dlužníků. Stačí vyplnit vaše osobní údaje a číslo účtu –⁠ v některých případech ho budete muset ověřit pomocí zaslání jedné koruny na účet společnosti.

Na co si dát pozor při výběru půjčky ihned?

Náročná finanční situace někdy vyžaduje zoufalá řešení. Přesto byste si neměli brát půjčku ihned bez jakéhokoliv rozmyslu. Mohli byste se dostat do ještě větších problémů. Při výběru půjčky použijte vždy srovnávač úvěrů. Díky tomu získáte na jednom místě přehled o nabízených produktech a jejich podmínkách. Ty si vždy důkladně pročtěte a pokud vám není jasné, kolik peněz vlastně nakonec vrátíte, pro jistotu použijte úvěrovou kalkulačku. Při srovnání podmínek půjček není důležitá jen úroková sazba, ale také celkové náklady na půjčku včetně všech poplatků, které se skrývají pod zkratkou RPSN.

Co musíte splnit, abyste získali půjčku ihned?

Pro získání rychlé půjčky musíte být plnoletí, předložit platný občanský průkaz a své kontaktní údaje, včetně e-⁠mailu a telefonu. Některé společnosti vyžadují pro schválení půjčky ihned ještě druhý doklad totožnosti, doložení příjmů nebo verifikační platbu ve výši 1 Kč, která slouží k ověření, že je bankovní účet skutečně váš. Hodily by se vám peníze spíše v hotovosti? I takové půjčky můžete získat ihned. Bleskové půjčky v hotovosti vyplácí některé společnosti přes trafiky, čerpací stanice nebo sázkové kanceláře.

Rychlou půjčku sjednáte pohodlně online, někteří poskytovatelé nabízí dokonce sjednání přes textovou zprávu. Nemusíte tak chodit na pobočku a peníze vám přistanou na účtu ihned.

Chci půjčku ihned
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).