Půjčka online

  • Půjčku vyberete a vyřídíte online

  • Bankovní i nebankovní půjčky

  • Rychlé sjednání

Druhy půjček
Radíme

Půjčujte si zodpovědně

Půjčku online doporučujeme pouze v případě, že máte dostatek financí na její splácení.
Vyzkoušejte naši kalkulačku a spočítejte si, kolik zvládnete splácet.

Chci vědět, kolik zvládnu splácet

Jak online půjčky fungují?

Jedná se o produkty, které jednoduše vyberete a vyřídíte online. Nemusíte tak nikam chodit, nic zdlouhavě vyřizovat a odpadá také nutnost nekonečného papírování.

Online půjček najdete poměrně velké množství a v jednotlivých nabídkách je často složité se zorientovat. K lepšímu přehledu slouží online srovnávače půjček. Tam stačí navolit konkrétní objem půjčky, případně další parametry a jednotlivé půjčky mezi sebou vzájemně porovnat.

Při výběru vhodné online půjčky ale nesázejte pouze na úrok. Zajímejte se také o výši RPSN, která má mnohem lepší vypovídací schopnost.


Nabídka online půjček

Online půjčky patří jak mezi nebankovní půjčky, tak půjčky od banky. Také jejich portfolio je poměrně bohaté. Najdete tady půjčky pro rizikové klienty (půjčky bez registru, půjčky bez dokládání příjmu nebo třeba hotovostní půjčky).

Mezi největší přednosti online půjček patří rychlost vyřízení a sjednání. Vypůjčené prostředky navíc můžete využít na cokoli uznáte za vhodné. Jde totiž o bezúčelovou půjčku, takže jejímu poskytovateli nemusíte dokládat faktury nebo další dokumenty prokazující účel jejího využití. Vhodnou půjčku si zároveň vyberete pěkně v klidu domova bez toho, aby vás někdo do něčeho nutil.

Chci se podívat na nabídky

Výhody online půjčky

  • Pohodlné sjednání a vyřízení

  • K vyřízení stačí počítač nebo telefon s připojením k internetu

  • Široká nabídka půjček

  • Volit můžete bankovní i nebankovní společnosti

Nevýhody online půjčky

  • Nutný stabilní a dostatečný příjem

  • Někteří poskytovatelé požadují ověřovací poplatek

  • U automaticky schvalovaných žádostí hrozí vyšší procento zamítnutí

Využijte náš srovnávač půjček

Srovnejte si aktuální nabídky na trhu. Na jednom místě uvidíte nabídky prověřených společností a jejich hodnocení.

Chci ukázat nabídky


© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.