SMS půjčka

  • Půjčku vyřídíte během pár minut

  • Stačí odeslat SMS zprávu poskytovateli

  • Bez ověření v registrech

Druhy půjček

SMS půjčka vyřeší krátkodobou finanční tíseň

Hlavní výhodou SMS půjčky je, že ji vyřídíte během několika minut. Stačí zaslat textovou zprávu a obratem se vám ozve operátor, zda vám SMS půjčku schvalují. Peníze máte obratem na bankovním účtu.

Půjčka přes mobil se hodí na vykrytí krátkého výpadku peněz, například když se vám porouchá domácí spotřebič před výplatou.

Doba splatnosti SMS půjčky je obvykle jeden měsíc, platí se tedy pouze v jedné splátce. Někteří poskytovatelé nabízí úvěry na delší dobu, maximálně ale na tři měsíce. Musíte také počítat s tím, že čím déle budete mít peníze půjčené, tím vyšší úroky zaplatíte. V některých případech je možné splatnost krátkodobé půjčky prodloužit. S tím ale bývá spojen vysoký poplatek.


Půjčka přes mobil je téměř pro každého

Většinou není potřeba prověřovat vaši schopnost splácet v registru nebo dokládat jiné dodatečné informace. Proto SMS půjčku získají téměř všichni, i dlužníci, studenti, důchodci nebo maminky na mateřské.

Na druhou stranu je půjčka přes mobil spojena se zásadní nevýhodou. Částka, kterou si můžete zapůjčit, je velmi omezená, a proto se tento druh úvěru hodí pouze pro malé finanční potíže. Obvykle si můžete půjčit 500 Kč až 5 000 Kč. Ve výjimečných případech narazíte na poskytovatele, kteří nabízí až 30 000 Kč.

Připravte se na vysoké úroky

K nevýhodám půjčky přes SMS patří vysoké úrokové sazby, respektive roční procentní sazba nákladů (RPSN). V některých případech pro vás může být výhodnější dlouhodobější půjčka, u které si splácení rozložíte na delší čas a náklady na ni nejsou tak vysoké.

Jestliže nejste schopni SMS půjčku splácet, hrozí vám vysoké pokuty. Právě proto si vždy předem řádně promyslete, zda budete schopni půjčku splatit.Brát si SMS půjčku není dobré v případě, že jste již zadlužení a nejste schopni svým závazkům dostát. Už máte jiné úvěry? Pak si spočítejte svou finanční situaci a zvažte, zda splácení nové půjčky zvládnete.

Na trhu najdete celou řadu poskytovatelů, kteří tuto rychlou půjčku bez registru nabízí. Dejte si ale pozor, bohužel jsou rychlé SMS půjčky často spojené s nesolidními společnostmi.


SMS půjčky uzavřete i na internetu

Dříve znamenaly SMS půjčky populární způsob, jak si obstarat menší finanční obnos rychle a jednoduše díky krátké textové zprávě. Dnes se ale pod pojmem SMS půjčka skrývají rovněž rychlé půjčky, které si sjednáte v online aplikaci nebo přes internet.

SMS půjčku, uzavřenou přes zprávu nebo online, můžete využít na cokoliv. Ke sjednání půjčky vám bude většinou stačit jen občanský průkaz, případně vyplnění krátkého formuláře.

Vyberte si půjčku podle vašich možností

Stačí zadat, kolik si chcete půjčit a kolik zvládnete splácet. Následně vám zobrazíme půjčky, které odpovídají vašim požadavkům.

Kolik si chcete půjčit?
1 000 Kč800 000 Kč
Kolik zvládnete splácet?Přesný propočet
1 430 Kč14 370 Kč

Úroková sazba
15,00 %
Equa bank - logo
Kamali - logo
Moneta - logo
Cofidis - logo
KB - logo
RaiffeisenBank - logo
Provident - logo
AirBank - logo
Orientační doba splácení