Cestovní pojištění – srovnání cen

 Pro někoho stále nenáviděná, ale přitom zajímavá země. Hlavně z hlediska historie a rozhodně také své typické architektury. Tím nejvyhledávanějším městem na celém území je samozřejmě Moskva, a to hlavně pro množství svých pravoslavných chrámů a katedrál. Jsou to ale i jiná místa, která lze v této zemi, která je největším státem na světě, možné navštívit. Mimo Moskvy totiž láká třeba i Petrohrad, Pskov nebo Novgorod.

Do Ruska s odpovídající pojistkou
Než odcestujete, je třeba vyřídit nejenom formality vaší cesty, ale i cestovní pojištění. To by mělo být vyřízeno před odletem a mělo by souviset jak s touto zemí, tak i s délkou pobytu. To vše proto, aby vám cestování nepřinášelo zvýšené výdaje - například pro nutnost placení případného lékařského ošetření. Pojišťovna vám ale může proplatit třeba i škody na vašich zavazadlech a věcech, pokud vám jsou odcizeny. I to může tato pojistka obsahovat.

Uzavření pojistky trvá pár minut
Jestliže chcete nejenom odpovídající pojistku, ale i tu nejlevnější, je třeba správně vybírat. Ideální je porovnat si online jednotlivé pojišťovny a z nich vybrat tu nejvýhodnější. Navíc samotnou smlouvu uzavřete také online, a to za pár minut. Následně už stačí jenom zaplatit, vytisknout kartičky a můžete ihned vyrazit na cestu.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 119