Na Křižanovské vrchovině v okrese Brno-venkov se rozkládá jihomoravská obec Zbraslav. Hledáte stanici technické kontroly právě zde? Abyste nemuseli zbytečně ztrácet čas hledáním, připravili jsme pro vás stručný seznam stanic technických kontrol ve Zbraslavi, kam můžete zajet. K tomu vám ještě přinášíme pár užitečných tipů, jak na provozu svého vozidla ušetřit.

Štěstí přeje připraveným

Před samotnou technickou kontrolou doporučujeme zavolat do autoservisu a domluvit si zkontrolování vozu zkušeným automechanikem. Automechanik je schopný prověřit stav provozních kapalin, brzd, pneumatik, světel i dalších věcí, které po vás na stanici budou vyžadovat. Vy si při této návštěvě můžete překontrolovat malý i velký TK, spolu se zelenou kartou.

Ušetřete na provozu auta

Jestliže je u vašeho vozidla nutný také protokol o měření emisí, zkuste si domluvit tuto akci společně se samotnou STK. Díky tomu můžete získat hezkou cenu, nebo zajímavou slevu. Ušetřit můžete také u povinného ručení. Prostřednictvím naší nezávazné kalkulačky můžete najít výhodnější cenu například u konkurence.