Modřice jsou vyhlášenou vinařskou obcí ve Velkopavlovické vinařské podoblasti a zároveň městem, které najdeme v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 5 400 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? A vlastníte automobil? Pak budete jistě dřív nebo později shánět adresu a kontakty zdejší stanice technické kontroly.

Co se vyplatí absolvovat před samotnou technickou?

Ještě než se na technickou objednáte (pokud ji spojíte s emisní kontrolou, můžete získat zajímavou slevu), zavezte automobil do autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi. Ten vůz prohlédne, případně odstraní závady. A vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat. Na mysli máme zejména technický průkaz vozidla (tzv. velký TP), osvědčení o registraci vozidla nebo osvědčení o technickém průkazu (tzv. malý techničák) a případný o provedeném měření emisí.

Šetřete na dalších výdajích

Provoz vozidla je neodmyslitelně spjat s řadou dalších výdajů. Mezi ty patří třeba povinné ručení. Jeho cenu si můžete snadno porovnat prostřednictvím našeho online srovnávače. Našli jste výhodnější nebo levnější nabídku? Jednoduše si ji sjednejte z pohodlí vašeho domova! Při výběru ale nesázejte pouze na cenu, ale taky na limity pojistného plnění a výluky.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Modřice

STK Modřice s.r.o, Brněnská 404, 664 42 Modřice, tel. +420 724 555 666

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.