Poblíž Hodonína v Jihomoravském kraji leží město Veselí nad Moravou. Jádro Veselí je velmi zachovalou památkovou zónou. Žijete zde a hledáte, kam byste zajeli se svým automobilem na technickou? Poradíme vám, kde stanici hledat a jak na provozu osobního automobilu ušetřit.

Jak se připravit na technickou?

Mnoho lidí se na technickou nijak nepřipravuje, proto je nemile překvapeno, pokud dojde k jejímu neprodloužení a ztrátě nálepky. Abyste se této situaci vyvarovali, je vhodné se před STK domluvit v autoservisu na prohlídce celého vozu. Problémy, které by mohly technickou ohrozit, mechanici většinou opraví nebo vyřeší na místě.

Jednoduché tipy, jak ušetřit

Když se budete objednávat na technickou kontrolu ve Veselí nad Moravou, zkuste si zjistit, zda si nemůžete samotnou technickou spojit s emisní kontrolou. Často můžete získat výraznou slevu nebo alespoň lepší cenu. To ale rozhodně není jediná možnost, jak na provozu vozidla ušetřit. Pokud si pomocí našeho nezávislého srovnávače porovnáte cenu povinného ručení, snadno můžete zjistit, zda nebudete u konkurence platit méně.