Boskovice hledejme v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, asi 14 km severně od Blanska a 33 km severně od Brna, na hranicích Drahanské vrchoviny. Jste jedním z 12 tisíců obyvatel, kteří v Boskovicích žijí, a hledáte servis, kde vám prodlouží technickou? Ušetřili jsme vám práci a ušetříme vám i další dodatečné peníze!

Na technickou auto dobře připravte

Aby se nestalo, že váš automobil technickou kontrolou neprojde, je dobré věnovat dostatek času jeho přípravě. Pozornost věnujte především kontrole pneumatik (zejména vzorku), brzdám, provozním kapalinám (a jejich případném úniku) i složení povinné výbavy. Nezapomeňte si připravit taky malý i velký technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo). Se vším vám samozřejmě poradí ve specializovaném servise.

Jak ušetřit na technické a dalších nákladech?

Na technickou se dopředu objednejte, a pokud musíte absolvovat taky měření emisí, domluvte se, že měření společně s technickou spojíte. Řada STK vám nabídne zajímavou cenu nebo alespoň slevu z výsledné částky.

Pokud chcete na provozu auta ušetřit ještě více, využijte naší kalkulačky a nezávisle si porovnejte, kolik platíte za povinné ručení a kolik byste naopak mohli ušetřit změnou pojišťovny. Přehledně pro vás srovnáme jednotlivé nabídky a poradíme, kde ušetřit stovky i tisíce korun ročně.