Na Bobravské vrchovině, v okrese Brno-venkov leží obec Troubsko. Žijete v této obci a hledáte stanici technické kontroly, kam byste mohli se svým plechovým miláčkem zajet? My vám poradíme, kde hledat a jak ušetřit na provozu vozidla.

Jakým způsobem se nachystat na STK?

Před samotnou STK byste v první řadě měli pohledat všechny doklady, které po vás budou požadovat. Mezi tyto doklady patří malý a velký technický průkaz, doklad o emisích a zelená karta. Dále byste měli navštívit servis, kde se vám podívají na technický stav vašeho vozidla, doplní provozní kapaliny a opraví drobné neduhy, které by mohly technickou ohrozit. Zkušený automechanik by měl zkontrolovat hlavně brzdy, světla, podvozek a korozi.

Tipy, jak ušetřit

Na provozu vozidla můžete ušetřit hned několika způsoby. Jedním ze způsobů je spojení technické kontroly spolu s emisemi. Díky tou vám technici ze stanic technické kontroly mohou nabídnout zajímavou cenu či slevu. Ušetřit můžete také na povinném ručení. Zda neplatíte víc, než musíte, zjistíte pomocí našeho nezávazného kalkulátoru.