Na Bobravské vrchovině, v okrese Brno-venkov leží obec Troubsko. Žijete v této obci a hledáte stanici technické kontroly, kam byste mohli se svým plechovým miláčkem zajet? My vám poradíme, kde hledat a jak ušetřit na provozu vozidla.

Jakým způsobem se nachystat na STK?

Před samotnou STK byste v první řadě měli pohledat všechny doklady, které po vás budou požadovat. Mezi tyto doklady patří malý a velký technický průkaz, doklad o emisích a zelená karta. Dále byste měli navštívit servis, kde se vám podívají na technický stav vašeho vozidla, doplní provozní kapaliny a opraví drobné neduhy, které by mohly technickou ohrozit. Zkušený automechanik by měl zkontrolovat hlavně brzdy, světla, podvozek a korozi.

Tipy, jak ušetřit

Na provozu vozidla můžete ušetřit hned několika způsoby. Jedním ze způsobů je spojení technické kontroly spolu s emisemi. Díky tou vám technici ze stanic technické kontroly mohou nabídnout zajímavou cenu či slevu. Ušetřit můžete také na povinném ručení. Zda neplatíte víc, než musíte, zjistíte pomocí našeho nezávazného kalkulátoru.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.